Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-07-2020, 12:56   #5491
rvdek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2020
Model: Ford Fiesta MK7
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebujesz czegoś takiego
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w linku jest Adapter Mitsubishi-Honda, powinien on pasować do Fiesty beż żadnych problemów?

rvdek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2020, 15:21   #5492
Danielo_82
ford::professional
 
Zarejestrowany: 06-02-2018
Model: Mk4
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 1,686
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Nie wiem jaki masz moduł.
Danielo_82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2020, 18:25   #5493
rvdek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2020
Model: Ford Fiesta MK7
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Panowie, niestety zamówiony moduł bluetoth z allegro (identyczny jak mój wcześniejszy wadliwy) również nie działa.

Podejrzewam, że wcale nie moduł jest tutaj problemem, ale pytanie co może być? Co mogę sprawdzić we własnym zakresie?
Jest tutaj jakaś osoba z Poznania lub okolic i doradziłaby mi gdzie mogę z tym jechać jeżeli wyczerpię drogę naprawy we własnym zakresie?

Pozdrawiam!
rvdek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2020, 17:14   #5494
rvdek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2020
Model: Ford Fiesta MK7
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał rvdek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, niestety zamówiony moduł bluetoth z allegro (identyczny jak mój wcześniejszy wadliwy) również nie działa.

Podejrzewam, że wcale nie moduł jest tutaj problemem, ale pytanie co może być? Co mogę sprawdzić we własnym zakresie?
Jest tutaj jakaś osoba z Poznania lub okolic i doradziłaby mi gdzie mogę z tym jechać jeżeli wyczerpię drogę naprawy we własnym zakresie?

Pozdrawiam!
Od razu pozwolę sobie dodać odpowiedź-rozwiązanie na powyższy problem z bluetooth w mojej Fieście MK7:

Wyciągnięcie bezpiecznika nr 21, odpalenie silnika na 1-2 minuty, ponowne włożenie bezpiecznika i odpalenie silnika - wszystko działa. Powiem więcej; działa nawet na rzekomo popsutym module.

Pozdrawiam!
rvdek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2020, 12:44   #5495
stolus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-01-2015
Model: galaxy mk2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie usb

Witam! Zdechł mi zestaw bluetooth z koncowka 488 zakupiłem używany z koncowka 212 i wejściem USB od sprzedawcy dostałem kable usb. Posiadam radio sony. A teraz chcialem się dowiedzieć czy przez to USB podlacze pendriva i radio będzie grało?
stolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2020, 16:53   #5496
Tomi1000
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 02-06-2018
Skąd: Racibórz
Model: R400/Mondeo Mk4
Silnik: 1.4/2.0EB
Rocznik: 1998/2011
Postów: 244
Domyślnie Odp: usb

Cytat:
Napisał stolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam! Zdechł mi zestaw bluetooth z koncowka 488 zakupiłem używany z koncowka 212 i wejściem USB od sprzedawcy dostałem kable usb. Posiadam radio sony. A teraz chcialem się dowiedzieć czy przez to USB podlacze pendriva i radio będzie grało?
ZTCW zależy wszystko od radia jakie masz...
Tomi1000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2020, 14:02   #5497
Grom440
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-10-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 9
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam
Czy ktoś z okolic warszawy byłby w stanie pomóc przy montażu zestawu bluetooth. Nie posiadam żadnej instalacji w samochodzie. Chciałbym żeby było zrobione jak oryginalnie.
Grom440 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2020, 14:06   #5498
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,480
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Grom440 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Nie posiadam żadnej instalacji w samochodzie. Chciałbym żeby było zrobione jak oryginalnie.
Tak to się nie da.
Przynajmniej bez prucia kokpitu i wymiany wiązki.

Rozsądnie natomiast jest założyć leniucha i pospinać wszystko.

Robota na 2h, oczywiście mając zrobionego już leniucha.

Można kupować po kawałku wszystkie elementy układanki, można też wszystko załatwić od A do Z za jednym razem.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 03-08-2020 o 14:21
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2020, 14:12   #5499
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Grom440 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Czy ktoś z okolic warszawy byłby w stanie pomóc przy montażu zestawu bluetooth. Nie posiadam żadnej instalacji w samochodzie. Chciałbym żeby było zrobione jak oryginalnie.
jeśli ma być to zrobione 'jak oryginalnie" to trzeba kupić ori wiązkę, właściwy moduł BT (zależy jakie jest teraz radio i co się chce osiągnąć), mikrofon i (niekoniecznie) manetkę kierunkowskazów z obsługą tel
generalnie to da się zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2020, 19:17   #5500
bejzbol
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-04-2012
Skąd: Dobra / KRK
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM
Rocznik: 2013
Postów: 38
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Proszę o pomoc bo niestety nigdy nie przebije się przez te 500 stron...
Focus mk3 - gołe radio z usb (bm5t-18C815-dl 3 wtyczki- ant, USB i duża) panel 6 przycisków i 2 liniowym wyświetlaczem.
Wymieniłem wyświetlacz na kolorowy bez navi (am5t-... - cg) no i działa niby wszystko ale wyświetlacz obsługuje 4 przyciski funkcyjne których mój panel nie ma. Chciałbym już dołożyć ten panel 9 przycisków i od razu bt z stremingiem muzyki z telefonu. Mam również kierownicę z vc. Chciałbym żeby koniecznie działały czujniki cofania oryginalne i usb.
Co potrzebuje?
- panel 9 przycisków (bez navi tylko Phone)
- moduł bt (jaki numer żeby było wszystko pl?)
- wiązkę sammontuj
- mikrofon
- przewód od modułu bt do usb
- napęd cd musi również zostać zmieniony?
Oczywiście programowanie później. Będę bardzo wdzięczny za pomoc lub odesłanie do odpowiedniego postu lub choć strony w tym wątku
bejzbol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.