Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2014, 18:10   #1
cycoryna
ford::beginner
 
Avatar cycoryna
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Wałbrzych
Model: Ford FOCUS KOMBI
Silnik: 1.6 TDCI (109km)
Rocznik: 2006
Postów: 45
Domyślnie Usunięcie DPF

Witam...Zamierzam usunąć filtr DPF w TUNEFORCE w Wałbrzychu .Może ktoś już to robił u nich i coś powie o firmie.

cycoryna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2014, 17:07   #2
dareckip
ford::average
 
Avatar dareckip
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Poznań czasami Wrocław
Model: Mondeo MKIV Kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie

Tych z Wałbrzycha nie znam ale o Tuneforce w Poznaniu nie mam dobrego zdania. Wymieniałem u nich filtr DPF na nowy i później same kłopoty były. A o samym procesie reklamacji nie wspomnę.
Pozdro

wysłane z macanegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Dareckip
dareckip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2014, 14:57   #3
cycoryna
ford::beginner
 
Avatar cycoryna
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Wałbrzych
Model: Ford FOCUS KOMBI
Silnik: 1.6 TDCI (109km)
Rocznik: 2006
Postów: 45
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

15.04.2014 usunąłem filtr DPF przejechałem ok 100 km i jak na razie jest OK.Za parę dni napiszę coś więcej jak autko się sprawuje
cycoryna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 08:10   #4
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

Cytat:
Napisał dareckip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tych z Wałbrzycha nie znam ale o Tuneforce w Poznaniu nie mam dobrego zdania. Wymieniałem u nich filtr DPF na nowy i później same kłopoty były. A o samym procesie reklamacji nie wspomnę.
Pozdro

wysłane z macanegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak po wymianie filtra na nowy mogą zacząć się kłopoty? Nie bardzo rozumiem...
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2014, 08:52   #5
dareckip
ford::average
 
Avatar dareckip
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Poznań czasami Wrocław
Model: Mondeo MKIV Kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie

Proszę wyjaśnić jak rzekomo nowy filtr zatkał się całkowicie w trasie w ciągu dwóch tygodni? Później po tygodniu stania auta w Waszym serwisie nic nie stwierdziliscie, pomogła wymiana na inny. Pewnie drugi był nowy bo jeżdżę do dzisiaj i nic się nie dzieje.
Tylko koszty lawety i przestoju nie potrzebne.
Trzeba zatrudniać fachowców a nie chłopaków z pierwszej łapanki...

wysłane z macanegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Dareckip
dareckip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2014, 16:48   #6
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

Skoro stał tydzień to widocznie było z samochodem coś nie tak....filtr sam z siebie sie nie zatka - skoro sie zatkał, znaczy że z jakiegoś powodu sie nie regenerował albo było zbyt duże zadymienie....co przy okazji pewnie było naprawione/poprawione co w tych starych autach jest normą...Komentarz odnośnie pracownikow .... co tu komentować .... następnym razem rozwianą czerwony dywan ;-) Swoją droga na stronie net jest napisane gdzie dzwonić po szczegółowa informacje techniczną, do tego kontakt na forum...
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2014, 19:28   #7
dareckip
ford::average
 
Avatar dareckip
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Poznań czasami Wrocław
Model: Mondeo MKIV Kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro stał tydzień to widocznie było z samochodem coś nie tak
No to super bo po odebraniu z drugim nowym DPF-em auto bez szwanku jeździ bez problemów do dzisiaj. A dodam że często jeżdżę na Trasie Wrocław-Poznań.
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co przy okazji pewnie było naprawione
Czyli grzebaliście w aucie i nic nie powiedzieliście?!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo pracownik powiedział, że nowych nie miał i czekał na dostawę a auto stało. Dziwne….
Śmieszne jest to ponieważ kiedy odbierałem samochód pracownik (bo właściciela już nie było) jeszcze montował drugiego DPF-a przy mnie, a później strasznie próbował mi wcisnąć, że mam coś nie tak z wtryskami. Chociaż wcale ich nie sprawdzał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojechałem do innego mechanika który sprawdził wszystkie wtryski i nic nie stwierdził. Nawet wystawił mi papier, że nie stwierdza się problemu z wtryskami.

Pojechałem do Was, pokazałem papier a pracownik nic....Z reklamacją to do szefa tak mi przekazał. Próbowałem zadzwonić na miejscu i nic, a pracownik powiedział że właściciel wyjechał za granicę i nie można do niego dzwonić. Odpuściłem sobie, ponieważ nic więcej się nie działo, jak już pisałem do dnia dzisiejszego.

Jak już pisałem, niepotrzebna strata dla mnie i tyle.

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
filtr sam z siebie sie nie zatka
Właśnie, chyba że za pierwszym razem go nie wymieniliście....
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co przy okazji pewnie było naprawione/poprawione co w tych starych autach jest normą...
Gwarantuję że ja nic więcej nie robiłem. Chyba że koło zamachowe na wale korbowy które wymieniałem wraz z kompletem pasków i rolek w 2013 roku. To masz rację, przy okazji się naprawiłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komentarz odnośnie pracownikow .... co tu komentować ....
No proszę Cię..... Ciebie nie było, a zostałem potraktowany trochę nie tak.
Jak ktoś wywala półtorej klocka za wymianę DPF-a i wraca z reklamacją i unieruchomionym autem powinienem być potraktowany jakoś priorytetowo, a zabraliście auto i jeszcze musiałem się prosić o jego oddanie. "coś było nie tak z samochodem" Wzorowe podejście do klienta - nie ma co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szkoda gadania i pisania. Niestety ja z Waszych usług nie jestem zadowolony.
Kolega cycoryna o to pytał i wyraziłem swoje zdanie.

Niezadowolony klient jest gorszy niż 10 zadowolonych!!
__________________
Pozdrawiam
Dareckip

Ostatnio edytowane przez dareckip ; 24-04-2014 o 21:40
dareckip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 11:39   #8
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

Wiesz co, takich filtrów wymieniamy kilka miesięcznie i jakoś nigdy nie było problemu z filtrem, a zawsze z samochodem...bo klient zawsze jest przeświadczony o tym, że jeździ super furą której nic nie dolega, może chłopaki podmienili czujnik różnicy ciśnień i dlatego więcej nie wróciłeś ... mamy czujniki przetestowane i w takich sytuacjach je podmieniamy...normalnie klient płaci ale może tutaj nie policzyli Ci za niego dodatkowo...

Co do traktowania priorytetowo, wybacz ale skoro w tamtym czasie czekaliśmy na dostawę filtrów/wkładów bo ten który był założony był ostatni to co mieliśmy Ci zamontować?

Ja w tej chwili nie pamiętam nawet kiedy to było i całej tej historii, szkoda tylko że mi nic o tym nie pisałeś, wtedy bym wiedział co było grane i co było zrobione, zamiast tego obgadujesz za plecami i snujesz jakieś głupkowate domysły...

Teraz to dla mnie jest end of story...pamiętaj tylko że kiedyś ktoś o Tobie będzie źle mówił, zamiast powiedzieć Ci co myśli i jaki mam problem face to face...no ale do tego trzeba mieć charakter, bo jak wiadomo pisać jest najprościej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 19:13   #9
dareckip
ford::average
 
Avatar dareckip
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Poznań czasami Wrocław
Model: Mondeo MKIV Kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może chłopaki podmienili czujnik różnicy ciśnień i dlatego więcej nie wróciłeś ...
szkoda że nie powiedzieli co zrobili jak pytałem....
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zamiast tego obgadujesz za plecami i snujesz jakieś głupkowate domysły...
Pierwszy raz od 2011 cokolwiek napisałem, nie miałem zamiaru nikogo publicznie oczerniać, sam zacząłeś dopytywać. W pierwszym poście napisałem tylko że nie polecam wyrażając jedynie swoje zdanie.
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja w tej chwili nie pamiętam
szkoda że nie pamiętasz, zwłaszcza że do czasu odebrania samochodu rozmawialiśmy przez telefon wiele razy.
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
end of story
Tak jak mówisz....
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pamiętaj tylko że kiedyś ktoś o Tobie będzie źle mówił
Daj spokój.......nic dodać nic ując.

Cytat:
Napisał cycoryna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś już to robił u nich i coś powie o firmie.
Jak już pisałem powyżej, kolega pytał o opinię jedynie wyraziłem swoje zdanie nikogo nie obrażając i nikomu nie ujmując.

Kolego Grzegorzu, nie ma się co obrażać, prowadzisz firmę i nie zawsze będą klienci zadowoleni. Powinieneś o tym wiedzieć. Szkoda, że jak byłeś za granicą pracownik nic nie powiedział. A jak byś odebrał telefon lub oddzwonił później, to pewnie miałbyś pogląd na wszystko. Było minęło...
__________________
Pozdrawiam
Dareckip
dareckip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2014, 21:36   #10
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Usunięcie DPF

dareckip, taką miałem pracę że byłem offline, wtedy pewnie gdzieś na Falklandach siedziałem, a tam jedyny publiczny telefon to w jedynym Hotelu w mieście był więc nie było opcji żebym dzwonił/odbierał. Gdybyś przejeżdżał przez PZ i chciałbyś pomiar mocy zrobić to wpadaj shamujemy Forda za free w ramach tzw. piva na przeprosiny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.