Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-10-2019, 16:42   #1
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

W ramach chwili i wolnego czasu postanowiłem poprawić kilka rzecy, które mnie denerwowały w sofcie 3.4/3.3/3.2 dla Sync3.

Po co ? A po to, że High-End ACM z 3 antenami oraz DSP po 'USB 3.0' w Fordach za wielkiej wody nie podaje prawidłowych informacji... i APIM nie potrafi sobie ich poprawnie zinterpretować...

Zresztą daleko nie trzeba szukać bo w EUROPIE, żaden ACM w Mondeo, EDGE nie potrafi wyświetlić loga dla FM ( tak, dla DAB im się udało )

Dlaczego Ford nie testuje swoich produktów i należy go poprawiać ??

Mianowicie:

- Dodane loga radiowe ( teraz tylko dla FM ) - tak działają w każdym samochodzie (jak w Sync2,5 ?! i FFMK4 ) na terenie polski.

- Przywrócony guzik wpisywania manualnie częstotliwości - dlaczego to w ogóle usuneli ?
- Customowe tapety

- Video Player

Gdzie go można ściągnąć ? Jak poprawię kilka rzeczy to utowrzę repo na GH. W rzeczywistości wiadomość dla ludzi którzy mają dostęp do systemu plików S3.


Filmik:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 16:52   #2
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ramach chwili i wolnego czasu postanowiłem poprawić kilka rzecy, ....
Gratulacje! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szybko poszło...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 18:40   #3
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Cytat:
W rzeczywistości wiadomość dla ludzi którzy mają dostęp do systemu plików S3.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w sumie masa ludzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 20:36   #4
ravl1
ford::beginner
 
Avatar ravl1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Kielce
Model: Kuga St-Line
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2019
Postów: 44
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

nie no super... ale może jakieś konkrety. Rozumiem, zrobiłeś to przez forscana w wersji z licencją. Powiedz, jaki log zmieniłeś
A przy okazji czy da się włączyć Video poprzez android auto z wykorzystaniem YT Music i co z tymi tapetami. Moja wersja Sync 3.3 19052

Ostatnio edytowane przez ravl1 ; 03-10-2019 o 20:40
ravl1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 20:40   #5
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Cytat:
Napisał ravl1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, zrobiłeś to przez forscana w wersji z licencją. Powiedz, jaki log zmieniłeś
Nie nie nie . Nie ta droga i chyba kolega nie czyta co autor wątku napisał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 20:51   #6
ravl1
ford::beginner
 
Avatar ravl1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Kielce
Model: Kuga St-Line
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2019
Postów: 44
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Czytam ze zrozumieniem, być może tak jest opisane jak to odebrałem. Skoro kolega napisał dlaczego ford pewnych rzeczy nie włącza...a po tekstem jest link do filmu wskazującego miedzy innymi włączone LOGO stacji radiowych to przypuszczam, że wie jak owe funkcje można włączyć. Ot całe zrozumienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Btw a czy kolega Leszcz może zdradzić jak to włączyć choćby na priv. Kabelek mam i UCDSa :-)

Ostatnio edytowane przez ravl1 ; 03-10-2019 o 20:55
ravl1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 21:25   #7
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Cytat:
Napisał ravl1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak to włączyć choćby na priv. Kabelek mam i UCDSa :-)
nie da się włączyć żadnymi znanymi kabelkami .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 21:29   #8
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Cytat:
Napisał ravl1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytam ze zrozumieniem, być może tak jest opisane jak to odebrałem. Skoro kolega napisał dlaczego ford pewnych rzeczy nie włącza...a po tekstem jest link do filmu wskazującego miedzy innymi włączone LOGO stacji radiowych to przypuszczam, że wie jak owe funkcje można włączyć. Ot całe zrozumienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Btw a czy kolega Leszcz może zdradzić jak to włączyć choćby na priv. Kabelek mam i UCDSa :-)
Krótko mówiąc trzeba mieć dostęp po telnecie/ssh do plików w sync

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 21:39   #9
ravl1
ford::beginner
 
Avatar ravl1
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Kielce
Model: Kuga St-Line
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2019
Postów: 44
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

Dzięki chłopaki a już myślałem, że będzie tak "różowo" :-)
ravl1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 21:45   #10
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Sync3 - custom software - czyli poprawki fabryki

To czekamy na pliki.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jakieś info jak zrobić jailbreaka na sync 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.