Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-11-2017, 16:36   #811
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Mam kolejnego wyjebkowicza, dał mi książkę sewisową, z jedną pieczątką przez 9 serwisów, ta sama pieczątka, czarna, identyczna tylko różnie postawiona. Do tego największym cyrkiem był ostatni wpis, obecnie auto ma 178 tys km, przedostatni wpis w książkę zrobił 155 w listopadzie 2016, ostatni miał 169 tys km z grudniu 2017 !!! czyli za miesiąc :-)

Wmawiał mi, że nic nie wiedział, ale domyślam się, że sam spreparował książkę debil.

VIN: WF0GXXGBBG8S15852

Link
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6ziL0w.html

Zrzut
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Kolejna Perełka do kolekcji pod Poznaniem. Wszystko świetnie już nawet na stację na przegląd pojechaliśmy i się okazało, technicznie zawieszenie i układ jezdny ok ale silnik cały od dołu zalany olejem i traci ciśnienie. Jakby tego było mało po zmierzeniu miernikiem wyszło, że całe auto ma powyżej 220 do 350, a prawe drzwi błotnik i maska jest po malowaniu i w większości ma blisko i ponad 1000 mikronów. Reszta pozostaje milczeniem.

VINu gość mi nie udostępnił i nie miałem już*okazji zrobić jego zdjęcia z podszybia, niestety w takich przypadkach robi się dość nerwowo i rozmowa przestaje się kleić ...

Link
http://allegro.pl/show_item.php?item=7037423030

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez Greg Poznań ; 18-11-2017 o 12:30
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2017, 20:52   #812
mrhenio
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Kartuzy
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Ja niestety nie mam screena z aukcji ale krótko opiszę historię. Znajomy około miesiąc temu wystawił Sharana z 2010r., autko zadbane naprawdę jak mało które. Przyjechał pierwszy klient(handlarz), próbował wmawiać że całe malowane itp, jak chcieli go wyrzucić z podwórka za jego głupie gadanie to od razu wyłożył kasę no i autko poszło. Tydzień później "wisiał" już na aukcji z ceną 6 tys. wyższą i przebiegiem ok 60 tyś. niższym. I pewnie od razu poszedł dalej, bo kilka dni po tym jak się dowiedziałem o sprawie to już autko nie widniało. Handlarz tyle wiem, ze był z Człuchowa, takich dziadów powinni zamykać
mrhenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2017, 21:41   #813
hunteroza
ford::average
 
Avatar hunteroza
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2017
Skąd: Wawa
Model: Smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Cytat:
Napisał mrhenio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja niestety nie mam screena z aukcji ale krótko opiszę historię. Znajomy około miesiąc temu wystawił Sharana z 2010r., autko zadbane naprawdę jak mało które. Przyjechał pierwszy klient(handlarz), próbował wmawiać że całe malowane itp, jak chcieli go wyrzucić z podwórka za jego głupie gadanie to od razu wyłożył kasę no i autko poszło. Tydzień później "wisiał" już na aukcji z ceną 6 tys. wyższą i przebiegiem ok 60 tyś. niższym. I pewnie od razu poszedł dalej, bo kilka dni po tym jak się dowiedziałem o sprawie to już autko nie widniało. Handlarz tyle wiem, ze był z Człuchowa, takich dziadów powinni zamykać
Chociaż VIN weż od znajomego dla potomnych, a może uda Ci się też nazwę sprzedającego?
hunteroza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2017, 22:51   #814
Lobotom
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 24-11-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: S-Max
Silnik: TDCi 2.0 140KM
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Przykre, że pierwszy post na forum musi być o "prawdziwej okazji". Założyłem konto licząc, że za chwilę stanę się posiadaczem pięknego S-Maxa
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Po kilku prośbach sprzedający podał mi VIN: WF0SXXGBWS9J32468
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Raport jednak pokazał coś takiego:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tyle by było z bezwypadkowości i przebiegu 184 281 km :-(

No cóż chwilowo nadal będę bez Forda.
Lobotom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2017, 09:59   #815
KOZI414
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post w którym chciał bym przestrzec przed sprzedawcą M-CARS z miejscowości DZIEMIONNA. Dużo by tu pisać o tym krętaczu, ale już jest dużo o nim napisane w necie. Auto miało być w oryginalnym lakierze, a okazało się że cała prawa strona była lakierowana i miejscami szpachlowana (jestem blacharzem samochodowym plus miałem miernik ), wnętrze styrane więc przebieg na pewno nie jest autentyczny, oleju w silniku grubo po niżej minimum plus panewka grała jak wściekła.

Szukam właśnie takiego autka pod LPG dlatego trafiłem na tego strzępa i zarazem też po to zarejestrowałem się na forum żeby Was ostrzec.

Może ma ktoś z Was godnego polecenia sprzedawcę takiego galaxy?


https://zapodaj.net/93a78b5381ec3.png.html

Ostatnio edytowane przez KOZI414 ; 27-11-2017 o 07:46 Powód: dodanie zdjęcia
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2017, 22:24   #816
hunteroza
ford::average
 
Avatar hunteroza
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2017
Skąd: Wawa
Model: Smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Jakby ktoś chciał sie przyjrzeć następującemu ogłoszeniu od użytkownika wojtek-piatek5, zdecydowanie nie polecam - burak jakich mało, na pewno coś jest kombinowane, zresztą auto na niemieckich pełnych blachach stoi w Polsce:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Zapytałem tego osobnika o to z kim podpisuję umowę, dlaczego auto jest w PL na blachach niemieckich. Oto odpowiedź:

"Chce Pan KUPIĆ auto?
więc proszę o kontakt na telefon
tel. 503 069 764"

Na moją odpowiedź, że bez tych danych nawet się ofertą nie będę interesował burak odpisał mi:

"u mnie na auto czeka się w kolejce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bez odpow."

Zdecydowanie nie polecam takiego człowieka, z takim podejściem to i auta mogą mieć niespodzianki.

EDIT: Aha i to jak samo ogłoszenie się zaczyna, w sumie powinno to wystarczyć aby takiej sztuki nie ruszać:
"WITAM DO SPRZEDANIA MAM !!!
- BARDZO ŁADNEGO z oryginalnym przebiegiem!!! nie cofany!!!"
hunteroza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2017, 17:36   #817
stealt
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 15-09-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 - Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Witam
Dzisiaj byłem obejrzeć samochodzik i niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W opisie jest że bezwypadkowy a rzeczywistość:
Tylnia klapa nie oryginalna - była kiedyś czerwona od innego
lewy bok tył + drzwi tylnie 300um gdzie progi mają po 70-90um
Czyli ładnie bez wypadkowy.
A kamery cofania nie ma.
I jakieś błędy na wyświetlaczu.
VIN: WF0SXXGBWS9M63704
tel do sprzedawcy 503 933 477
stealt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2017, 20:13   #818
grzesiuj@onet.eu
ford::average
 
Avatar grzesiuj@onet.eu
 
Zarejestrowany: 17-06-2009
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 99
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

nic strasznego po prostu drugi lakier gorzej jakby miał 3000 um Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzesiuj@onet.eu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2017, 11:53   #819
maliusss
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 20-01-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

VIN: WF0EXXGBBEEJ17916
Mondeo MK4 Lift ,
Sprzedawca: Łapino pomorskie Auto-arek
Auto wystawione z przebiegiem 135 tkm. z raportu wynika że w marcu 2017 auto to miało już ponad 235 tyś km.
maliusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2017, 12:11   #820
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Cytat:
Napisał maliusss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
VIN: WF0EXXGBBEEJ17916
Mondeo MK4 Lift ,
Sprzedawca: Łapino pomorskie Auto-arek
Auto wystawione z przebiegiem 135 tkm. z raportu wynika że w marcu 2017 auto to miało już ponad 235 tyś km.
daj linka
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fiesta



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.