Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2021, 12:24   #41
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

poczekamy co dostaniesz i jak to ocenisz

jarek33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2021, 05:23   #42
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Chińczyki się wyrobiły, więc jak polski handlarz go nie oszuka, to powinien być zadowolony.
Ja kupiłem chińczyka i idealnie wpasował się w fordowskie ramki, 99% gadżetów działa mi tak jak przedtem albo lepiej. Pojawiły się nowe bzdety, ale i rzeczy ważne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2021, 14:14   #43
TD5813
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 23-01-2021
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MK 5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Chyba też się skuszę na to mniejsze radio. Radio ala Tesla jest zbyt wielkie. A jak z tymi kamerkami? Możecie podać modele albo ewentualne linki skąd zakupić aby przyszły w miarę szybko.
TD5813 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2021, 18:50   #44
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał TD5813 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba też się skuszę na to mniejsze radio. Radio ala Tesla jest zbyt wielkie. A jak z tymi kamerkami? Możecie podać modele albo ewentualne linki skąd zakupić aby przyszły w miarę szybko.
przewin do tylu tam sa linki!
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2021, 05:24   #45
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Nie wiem jak to w Polsce, ale w Niemczech z Amazona zamówienia są w ciągu dwóch dni. Zresztą podają zawsze datę dostawy. I kamerki sprzedaje tam milion skośnookich. Ja kupiłem podkładkę pod tablice z kamerka, ale jest za zimno na prucie całej tapicerki, więc leży i czeka.
W innych przypadkach kłania się google. Pewnie jest coś tam na aledrogo, zapewne są też sklepy specjalistyczne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2021, 12:34   #46
marjanoos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2013
Model: Mondeo MK4 LB
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2007
Postów: 31
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał Skurek20 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Trochę grzebania żeby przeciągnąć kabelki, ale zero lutowania, a jako nieelektronik boję się tego jak ognia.
Daj znać, jak będziesz przeciągać wtyczkę cinch z klapy bagażnika do środka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety w moim przypadku musiałem uciąć kabel i skręcić na krótko, bo nie mam jak podejść z lutownicą aktualnie. Docelowo jednak przydałoby się zalutować połączenia. Ogólnie lutowanie jest bardzo łatwe, szczególnie łączenie kabli. Warto się nauczyć, przydatne w życiu, nawet jak nie jesteś elektronikiem.
marjanoos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2021, 15:49   #47
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

zadnego przeciagania nie bedzie!
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2021, 20:49   #48
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał marjanoos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać, jak będziesz przeciągać wtyczkę cinch z klapy bagażnika do środka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety w moim przypadku musiałem uciąć kabel i skręcić na krótko, bo nie mam jak podejść z lutownicą aktualnie. Docelowo jednak przydałoby się zalutować połączenia. Ogólnie lutowanie jest bardzo łatwe, szczególnie łączenie kabli. Warto się nauczyć, przydatne w życiu, nawet jak nie jesteś elektronikiem.
Chińczyki robią długi kabel z jednej strony z chinchem, a z drugiej jest mała złączka tuż przy kamerze. Tą złączkę przeciągasz bez problemu. Odpuściłem sobie przeciąganie przez gumowe rurki, bo po prostu nie szło, a przy temperaturze około zera na zewnątrz moje zapotrzebowanie na estetykę diametralnie spadło. Zresztą mondziak idzie już na drugie auto, bo w przyszły piątek odbieram nowa kugę. Jak będzie cieplej to zamontuje resztę gratów które kupiłem. Chcę mieć ostatecznie rejestrator tył, przód i kamerę cofania. Mam już navi, czujnik napięcia, spotify fajne radio.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2021, 19:34   #49
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,321
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Widzę temat na wymarciu , ale i ja pokusiłem się o tesla style do fusiona choć przemawiało za tym szczególnie sterowanie klimy manualnej przez panel radia. Na dzień dzisiejszy działa to i jestem usatysfakcjonowany , mały problem z tym że zniknęły mi linie ori kamery cofania ale radio ma swoje w ustawieniach . Wciąż w kontakcie jestem ze sprzedawcą i molestuję go wręcz o polski jezyk OSD i kilka innych drobiazgów jak np zmiana logo czy dostęp do aplikacji . W wolnych chwilach chcę wrzucić iGo_luna na pokład i zobaczyć czy to ruszy na tym urządzeniu
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG20210429185754.jpg (93.2 KB, 89 wyświetleń)
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2021, 08:54   #50
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Zmiana loga to Factory Settings . Popularny kod - 126 - Zakładka Logo
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , mondeo mk5 , nawigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.