Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2009, 20:08   #1
Bizonek
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-10-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 12 Grudnia 2004
Postów: 58
Domyślnie Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witam,

poszukuje jakiegos sprawdzonego i oczywiscie tanszego niz ASO warsztatu w Bydgoszczy zajmujacego sie naprawa Fordow. Do tej pory kozystalem z nieautoryzowanego serwisu przy ulicy inowroclawskiej ale nie do konca jestm z nich zadowolony (szczegolnie ze ceny maja prawie jak w ASO).

Dzieki z gory za namiary.

Bizonek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2010, 14:46   #2
cisar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-11-2009
Skąd: Europa
Model: Focux C Max Sport Pack
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witaj.

Polecam serwis Mazdy w Osielsku.
Wprawdzie to Mazda, ale byłem tam z moim CMaxem z polecenia kuzyna i jest to pierwszy koleś, który wreszcie doprowadził mi Cmaxa na Maxa! Wymiana skrzyni biegów (6biegowa), pasek rozrządu, łożyska na przodzie, tarcze hamulce, przegląd, w zasadzie wszystko. Koleś zna się na tym co robi.
Ceny ok, polecam!

BYDGOSZCZ- OSIELSKO
Gorąco polecam Serwis:
Sebastian Michalski i Piotr Szopieraj
Specjalizacja - Mazda
Szosa Gdańska 12
Osielsko k. Bydgoszczy
tel 52 381 35 04

Jak jedziesz do Osielska z Bydgoszczy to zaraz za Nissanem masz po prawej stronie masz stację LPG. Wjeżdżasz do tej stacji GPL i na końcu jest serwis.
Polecam się wcześniej umówić. Gość ma masę roboty. Czasami trzeba czekać.

Jeśli już tak Cie interesuje wszystko to mam nadzieje, że administrator nie będzie mi miał za złe, jak powiem, że części, oleje filtry biorę w firmie Proauto. strona proauto.bydgoszcz.pl jak jedziesz w stronę galerii pomorskiej to na samym początku jak jest zjazd do galerii jedź powoli, tam jest wjazd do firmy. Mała, ale rzetelna. Załatwią części szybko. Do tego goście ci doradzą. Możesz mieć oryginał, zamiennik lub zregenerowaną część. Mi skrzynie do cmaxa po dobrej cenie znaleźli w 10 minut i na drugi dzień była dostarczona do mechanika, który miał auto rozkręcone. Szybko i po dobrych cenach.
Może to reklama, ale ja jestem zadowolony z obu serwisów.

Stanowczo odradzam APA MOTORS na Kijowskiej. Goście mają jakiś biedny kanał. A naprawa samochodów z komputerem jest raczej dla nich czarna magią. Wydałem na naprawę u nich ponad 6 tysiaków, a i tak musiał wszystko naprawiać faceta z Mazdy w Osielsku. Tak samo odradzam firmę o ile się nie mylę na osiedlu Rzemieślinków od ulicy Przemysłowej. Koleś tak samo jak APA Motors jest nie doświadczony w reperacji nowych aut. Raczej obie te firmy powinny się skupić na Polonezach czy starych Fiatach. Wybaczcie, że pisze nazwy i adresy firm, ale polecam tylko sprawdzone źródła. W mojego C maxa władowałem już z 10 tysiaków, a auto jest warte 28 tysięcy według oficjalnej wyceny. Gdyby poprzednie firmy były rzetelne to dzisiaj bym miał przynajmniej 4 tysiaki w kieszeni. Najgorsze jest to, że żaden z mechaników nie poczuwał się do winy i po prostu pełna olewka... U Pana Sebastiana na rozrząd dostałem kwit i gwarancje tak jak na wszystkie inne prace jakie wykonał. Mam kwity i jest to koleś który u mnie ma 100% zaufanie. Tak samo Proauto. W 24 godziny znaleźli skrzynie do mojego CMaxa i dostarczyli do mechanika, oczywiście używana bo taką chciałem, ale do dzisiaj działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (wprawdzie to Bydgoszcz, więc wszystkim się zajęli włącznie z dostawą do mechanika, ale części znajdują i wysyłają kurierem do innych miast też)
Na koniec tylko dodam, że Proauto znajduje się przy ulicy Fordońskiej 159.

Polecam tylko sprawdzonych gości! (mam nadzieje, że adnim nie ocenzuruje mojej opinii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Ostatnio edytowane przez cisar ; 07-01-2010 o 16:06
cisar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2010, 11:19   #3
bankadwiescie
ford::average
 
Avatar bankadwiescie
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mk2
Silnik: 1,8l 16v
Rocznik: 1999r
Postów: 67
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

również polecam Osielsko Mazda, gościu dokładny, nie ma mowy o fuszerce cała rodzina u niego robi furki jest ok
bankadwiescie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2010, 08:54   #4
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Niestety kolego mazda w Osielsku ma u nas krechę i podejrzewam że mało kto tam pojedzie.Poczytaj ten wątek: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 17:22   #5
leszek_piesek
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 10-07-2006
Skąd: Bdg
Model: Mondeo Mk4/focus1
Silnik: 2.0tdci /1.8 benzyna
Rocznik: 2009/1999
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witam,
mam do wymiany lozysko i laczniki stabilizatora. Wiecie gdzie latwo,szybko,tanio i przejemnie moge je wymienić w Bydgoszczy :] ?
leszek_piesek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2010, 21:45   #6
andrzej_gorzynski
ford::beginner
 
Avatar andrzej_gorzynski
 
Zarejestrowany: 12-12-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Mondeo Mk3 Hatchback
Silnik: 1,8 benz.125KM
Rocznik: 2001
Postów: 41
Talking Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Podjedz kolego na ul.Brzozową prowadzi go p.Łoboda robi tylko fordy jest dobry i ma przystępne ceny.
andrzej_gorzynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2010, 00:30   #7
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

leszek_piesek, jakbyś skorzystał z porady kolegi Andrzeja to daj znac jak tam obsługa, ceny itd w warsztacie p. Lobody. Moze ktos jeszcze korzystal z uslug tego warsztatu i moze podzielic sie wrazeniami ?

Patrząc na forum mozna znalezc wiecej warsztatów o opiniach negatywnych niz pozytywnych, wiecej warsztatow jest raczej niepolecanych niz polecanych.
Dlatego i ja chetnie serwisowalbym swoje auto w jakims rzetelnym warsztacie gdzie ceny sa normalne a nie z kosmosu. Do tej pory korzystalem z uslug dwoch warsztatow co do ktorych nie mam zadnych zastrzezen (chociaz byly to tylko wymiany roznych czesci, zadne usterki - odpukać :-) ), ale nie byly to wymagające tematy jak juz wspomnialem no i ceny byly - wydaje mi sie - jednak troche wygórowane.

Warsztat w Osielsku mial dosc dobrą opinie (czytalem bodajże na forum Mazdy), ale tutaj widze popadł troche w niełaskę.
Gdzies czytalem o warsztacie na Grunwaldzkiej 205 przy sklepie z czesciami - ja nigdy tam nie bylem, ale moze ktos z Was korzysta z ich usług i moze powiedziec cos wiecej ?

Tak wiec pozytywnych opinii o warsztatach nigdy dość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2010, 07:13   #8
byq84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witam, jako świeży użytkownik Mondeo również proszę o informację o porządnym serwisie w Bydgoszczy. Pozdrawiam
byq84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2010, 22:32   #9
andrzej_gorzynski
ford::beginner
 
Avatar andrzej_gorzynski
 
Zarejestrowany: 12-12-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Mondeo Mk3 Hatchback
Silnik: 1,8 benz.125KM
Rocznik: 2001
Postów: 41
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Kolego marian z całą odpowiedzialnością polecam Ci p.Łobode servisuje u niego już czwartego forda z kolei i nigdy się nie rozczarowałem ,starszy gośc na fordach się zna, zakład prowadzi od 25 lat . Przy okazji jadąc kawałek dalej na Inowrocławskiej jest sklep z częściami forda prowadzi go syn łobody ceny OK,upusty dla stałych klientów,polecam.Co do warsztatu na Grunwaldzkiej 205 obsługa OK fachowośc OK ale z cenami za usługi to różnie bywa.naprawiałem tam czujnik ABS ,poduchy tzn.czujniki bo ich nie było wyszło do zapłaty 1100pln.Co do części w tym sklepie to na pewno drożej jak na Inowrocławskiej.Wybór należy do ciebie.pozdrawiam.
andrzej_gorzynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2010, 23:41   #10
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Andrzeju, w takim razie przy najbliższej okazji z pewnością skorzystam z usług p. Łobody. Dzięki za cynk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrowionka
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.