Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-04-2019, 21:08   #511
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał kacper69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A Renault cały czas oferuje auta z silnikiem 1.5 dci , w którym wymiana oleju jest co 30 tys km.
Racje masz.
Więc wymieniaj co 30 tys.
Ja wolę częściej.

Dziś wieczorem wracając do domu skorzystałem z dobrodziejstwa podgrzewanej kierownicy i fotela. Super sprawa.

Bump:
Cytat:
Od tamtej pory żona zrobiła 1000km i jest z samochodu bardzo zadowolona,no może poza spalaniem... poniżej 7 litrów jakoś nie może zejść.
Miasto? Też ciężko, ale po 50km po mieście pojechałem na wycieczkę Sosnowiec przez Olkusz dk94, potem A4 i koło Brzeska zjazd na lokalne drogi, plus powrót. Dk94 120-130, A4 140-160 i spalanie:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 21:21   #512
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miasto? Też ciężko, ale po 50km po mieście pojechałem na wycieczkę Sosnowiec przez Olkusz dk94, potem A4 i koło Brzeska zjazd na lokalne drogi, plus powrót. Dk94 120-130, A4 140-160 i spalanie:
No właśnie nie miasto,można powiedzieć że wioski, czasem tylko S1.
Przy 130-140km/h pali około 7 litrów.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 21:27   #513
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

A no to tak. Choć ja na te 400 km to miałem:
- miasto 50km
- autostrada 140km
- dk94 dwa pasy 60km
reszta krajówki, z racji jazdy z rodziną, oraz ruchu (niedziela popołudnie) więc żadnych szaleństw.
Oby po tych 3tys km spalanie spadło, choć...dla mnie jest ok. Zobaczymy jak teraz będzie, bo jednak więcej jazdy po miastach mnie czeka, plus krótkie dojazdy do pracy.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 06:58   #514
mareqm
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-02-2015
Skąd: Mazowsze
Model: Focus
Silnik: 1,0 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 35
Thumbs up Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Też miałem problem z czujnikiem oleju. Odbierałem samochód w Kaliszu. W drodze powrotnej po przejechaniu około 250 km zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju. Zgasiłem silnik, odpaliłem ponownie i było OK. Podjechałem do ASO w Piasecznie. Jako ,że było to w piątkowe późne popołudnie samochód został w serwisie, dostałem zastępczy. W poniedziałek przed południem odebrałem z wymienionym czujnikiem. Powiedziano mi , że była na te czujniki akcja serwisowa, choć mój już był podobno z nie z tej wadliwej partii.Też silnik 1.0 125KM.

I jeszcze taka ciekawostka. Po wczorajszej wizycie na myjni pojawiło mi się Key Free przy tylnych drzwiach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
mareqm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 07:13   #515
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Teraz zawieszenia mają gubić.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 07:22   #516
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Było kilka stron temu. Już te 6 aut w Polsce jest naprawionych.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 07:27   #517
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Ok, nie śledzę tak focusa, rzuciło mi się w oczy to wkleiłem.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:01   #518
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał mareqm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też miałem problem z czujnikiem oleju. Odbierałem samochód w Kaliszu. W drodze powrotnej po przejechaniu około 250 km zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju. Zgasiłem silnik, odpaliłem ponownie i było OK. Podjechałem do ASO w Piasecznie. Jako ,że było to w piątkowe późne popołudnie samochód został w serwisie, dostałem zastępczy. W poniedziałek przed południem odebrałem z wymienionym czujnikiem. Powiedziano mi , że była na te czujniki akcja serwisowa, choć mój już był podobno z nie z tej wadliwej partii.Też silnik 1.0 125KM.



I jeszcze taka ciekawostka. Po wczorajszej wizycie na myjni pojawiło mi się Key Free przy tylnych drzwiach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Dlaczego miało by się pojawić? Zawsze tam było, nie będzie dopiero w focusach produkowanych od 6.05.19

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:22   #519
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok, nie śledzę tak focusa,
ok jasne i dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 11:22   #520
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał tryhp3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi chodzi o to że w Maździe 3 jest niewiele miejsca w środku niż w Fabi (np. o 5 litrów ma większy Fabia bagażnik a i więcej miejsca ma z tyłu) - prawdopodobnie przez bardzo dług a maskę.
Mam tego świadomość (siedziałem już w nowej Maździe 3 ale nie jeździłem - to było jeszcze wtedy gdy Focus miał mieć wielowahacz więc nie było sensu nią jeździć - miałem zamówionego Forda).

Miejsca w Maździe 3 jest niewiele, ale mimo wszystko to nadal auto klasy kompaktowej (wyposażenie, jakość materiałów, szerokość kabiny, itd.). Scala (czy nawet Fabia) jest przestronniejsza, ale to dalej autko miejskie - "tanie", wąskie, plastikowe i słabo wygłuszone.
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.