Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2020, 10:45   #1
Matibdg
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 09-05-2020
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4
Rocznik: 2011
Postów: 43
Domyślnie Czy przez nadmiar czynnika może być hałas w aucie 1,4 b 2011

Witam. Nie wiem gdzie podpiąć temat dlatego piszę tutaj. Niedawno kupiłem fiestę 2011 i mam problem którego wcześniej nie widziałem bo rzadko korzystałem z klimy, teraz z racji temp częściej. Mam taki problem ze klima jak by z kratek nawiewu mi świszczy i to dość głośno w momencie kiedy auto schodzi z obrotów w zakresie 2500-1500. Słuchać to tylko w kabinie pod maską nic. Kompresor chodzi cicho. Po poprzednim właścicielu który przed sprzedaniem robił klimę jest że czynnika jest 470 gram a powinno być 390. Czy przez ten nadmiar może być ten hałas. Ogólnie klima chodzi bez problemu dobrze chłodzi tylko te dźwięki. Nawiew też to nie jest bo przy wyłączonej klimatyzacji też nie halasuje. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowane przez SRS ; 10-08-2020 o 11:20
Matibdg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2020, 12:49   #2
Ela.S
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy przez nadmiar czynnika może być hałas w aucie 1,4 b 2011

Jak syczy z kratek to czynnika jest na minimum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.......tak więc proponuję zrobić przegląd klimy bo mówić przy sprzedaży można b.dużo.

Sama kiedyś kupiłam auto które miało być świeżo po wymianie olejów i filtrów oraz po przeglądzie klimy !!.......Wyszło że właściciel nic nie robił bo olej jak olej ale filtry zapchane na maxa !! A klima zaczęła syczeć po nie całym tygodniu. Jak została podpięta pod maszynę to okazało się że czynnika już prawie nie ma. Po nabicie przez ponad 2 lata chłodziła bez zarzutów.
Więc byle sprzedać to właściciel powie wszystko co chce usłyszeć sprzedający Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.