Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2018, 08:06   #71
atym
ford::average
 
Avatar atym
 
Zarejestrowany: 26-04-2006
Skąd: Polska
Model: Kuga ST-Line
Silnik: 1,5 EcoBoost 150 KM + LPG Prins DLM
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

I to by się zgadzało.
Normalnie chyba jest ok. 3-miesięcy, a reszta to poślizg dostawy podzespołów do fabryki., no i transport do salonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

atym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2018, 12:32   #72
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Tytan 1.5 ecoboost zamówiony w marcu, odebrany w październiku.
Bemo motors.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2018, 17:49   #73
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Dzizas tyle czekania ? To cierpliwy jesteś . Ja już co raz to mniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co prawda do 30 listopada mi jeszcze troszkę zostało , ale liczyłem ,że może wcześniej coś ogarną . Z salonu żadnych wieści po za "samochód jest zamówiony i nie wiemy czy już wyprodukowany " . Ogólnie to oni chyba nic nie wiedzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zachowują się tak jakby po raz pierwszy "przerabiali " taki temat..............a tu człowiek by się chciał juz pochwalić na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2018, 20:09   #74
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Kuge akurat brat brał, ja mam Mondeo. Ale fakt że czekał wieki, zaraz po zamówieniu trafiła się promocja na Kuge i na 99% salon zaczął ściągać te po niższej cenie a stara trafiła na koniec kolejki. Z cierpliwością to było tak że miał termin na max lipiec i wyczekał a jak powiedzieli że d... z terminem to już nie było sensu szukać nowego auta bo znowu trzeba było by czekać, w zamian za danie d.. z terminem dali specjalny pakiet serwisowy na chyba 3 lata.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 08:40   #75
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

W ogóle to jest jakaś paranoja z tymi terminami . W sumie to doszedłem do wniosku ,ze to ja mam kasę a oni towar . Wchodzę 30 listopada do salonu i "krzyczę" "dzień dobry chciałem odebrać zamówiony samochód " W razie jakiś głupich tłumaczeń że bedzie pózniej lub nie wiadomo kiedy odbieram zaliczkę i zawijam się na pięcie . Zostaną z ręką w nocniku ze "starym rokiem " bo zamówiłem do tego samochodu chyba wszystko oprócz skóry i aktywnego tempomatu więc bedą musieli na niego znalezć naprawdę amatora . A jak nie to będzie stał w salonie do marca 2019 aż go konkretnie przecenią i ktos go łyknie . Mam czym jezdzić póki co i niech to oni się martwią o mnie a nie ja o nich .
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 14:46   #76
atym
ford::average
 
Avatar atym
 
Zarejestrowany: 26-04-2006
Skąd: Polska
Model: Kuga ST-Line
Silnik: 1,5 EcoBoost 150 KM + LPG Prins DLM
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

u mnie spóźnili się 7 dni z terminem, to chociaż za to, dostałem na piśmie pierwszy przegląd gratis (po 20 tys. przebiegu). Dobre i to.

Słyszałem, że kto ma gadane, można dużo więcej wyciągnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
atym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 15:28   #77
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Siedem dni to też spóźnienie i muszą ponosić konsekwencje swojej amatorszczyzny . Przegląd gratis to tez jakaś kaska zostaje w kieszeni . U mnie to jednak by nie przeszło bo ja w ogóle jak kupię nowy samochód to serwis omijam szerokim łukiem i nie zaglądam tam jak nie muszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 16:55   #78
Slawek01
ford::beginner
 
Avatar Slawek01
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 08-08-2016
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: Kuga
Silnik: 1,5 eco
Rocznik: 2018r.
Postów: 29
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Ja zamawiałem 26 listopada ubiegłego roku z opcją że chcę rocznik 18-ty do odbioru koniec lutego początek marca. W dniu 15 czy 16 stycznia weszła na linię produkcyjną, bodajże 29 czy 30 stycznia stała już na parkingu w Poznaniu. Odebrałem na początku marca. Myślę że dużo się nie zmieniło kwestia sprzedawcy i jego możliwości..
Slawek01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2018, 22:06   #79
cermal
ford::amateur
 
Avatar cermal
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 15-03-2014
Skąd: Wroclaw
Model: Edge Vignale
Silnik: diesel 209 KM
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Ja zamawiałem w Germazie we Wroclawiu w polowie marca. Na początku maja auto było w porcie w Walencji. Auto odebralem 2 tyg. przed terminem- 4 czerwca.
cermal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2018, 23:00   #80
Sowaq_
ford::amateur
 
Avatar Sowaq_
 
Zarejestrowany: 14-10-2018
Model: Focus MK4 ST 1.5 150KM Desert Island Blue
Silnik: 1.5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Cześć, zamówiłem nowego Focusa MK4 st line Max bez aktywnego zawieszenia i szyberdachu. Zamówienie wprowadzone do systemu zostało 29.09.2018, jeszcze nie mam daty czy VINu, w umowie jest napisane że samochód powinien być do 28.12.2018 przekazany właścicielowi. Sprzedawca wtrącił że max 2 miesiące będę czekać, gdyż ten model jest jako priorytet na linii produjcyjnej. Zobaczymy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ford Kraków Jasnogorska.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Sowaq_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.