Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-01-2021, 20:41   #1
AliGi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-01-2019
Skąd: Lidzbark
Model: bmw
Silnik: 1,9
Rocznik: 98
Postów: 13
Domyślnie Zeby otworzyc tylne lewe drzwi od zewnatrz musze szarpnac klamka

Hej. Zeby otworzyc tylne lewe drzwi od zewnatrz musze szarpnac klamka, od srodka wszystko jest ok. Szarpniecie musi byc bardziej w gore, nie do siebie. Od tego szarpania wyskoczyla mi klamka z drzwi. Boczek mam juz rozkrecony, ale za bardzo nie wiem gdzie i jak ja wyregulowac. Fusion 2014

AliGi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2021, 20:57   #2
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Problem z otwieraniem drzwi

Żeby założyć klamkę musisz poluzować śrubę w prześwicie drzwi, jest pod okrągłą gumową zaślepką, jak boczek masz rozkręcony to sprawdź czy nic nie ułamałeś wewnątrz i w klamce. Śruba pod zaślepką jest na imbus, odkręcając wysuwasz zaślepkę ,powinna się wysunąć w pewnym momencie ,wkładasz klamkę, lecz nie do końca, lekko dociskasz klamkę i wkręcasz imbusa, w trakcie czujesz aż klamka się chowa aż wskoczy, trzeba wyczuć moment. Jak klamka na miejscu to luzujesz imbus i wkładasz zaślepkę, dokręcasz imbus ,zakładasz zaślepkę i gotowe.
Powodzenia
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.