Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-10-2014, 15:37   #4011
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Foczce bodajże za schowkiem pasożyta, widoczny po wyjęciu napędu DVD.
Mariusz, dzięki. Co dokładnie z tym modułem BT chodziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że tę wiązkę od DVD odpinałem... wisi. Co mam jeszcze zrobić z tym BTGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak się zastanawiam, czy to od dziur się mogło DVD posypać... i nie mogę się powstrzymać: co za czasy były, by w aucie dawać soft na permanentnej optyce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz rozumiem, że np, nowy Focus działa na flash'u i nie ma jakichś DVD pochowanych po aucieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2014, 18:23   #4012
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Moduł BT masz wypiąć (tak jakby nie istniał), zaś napęd DVD wpiąć jak był. Czasem zdarza się, że ów moduł bruździ w całej sprawie i jego wadliwe działanie wprowadza zamęt.

Soft w aucie wgrany jest na stale do "kości", zaś jego aktualizacja/podmiana/wgranie odbywa się jedynie przy pomocy płyty CD RW i optyki DVD, jak to nazwałeś.
Na stałe optyka DVD potrzebna jest jedynie w trakcie nawigowania przy włożonej weń płycie DVD R i mapami na niej.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2014, 08:27   #4013
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł BT masz wypiąć
OK, sprawdziłem. DVD podłączone bez BT i dalej to samo, czyli: "Ciemność. Widzę ciemność!" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tym softem to ciekawe, o tyle, że od ponad roku nie używam NAV (zepsuty-skorodowany nadajnik GPS w antenie) więc DVD nie pracowało i... się zepsułoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam 134k przebieg (nie stan licznika) i wygląda na to, że DVD nie "przemęczało się" zbytnio. Mało na NAV jeździłem, nigdy w DVD nie grzebałem - ciekawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem, że niektóre urządzenia psują się "same", ale zaczynam podejrzewać, że to może nie DVD. Może soft się posypał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy jest taka możliwość przy tych "moich" symptomachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z używką zrobię tak, że podjadę do gościa z aukcji (trudno - polecę za wachę, ale zwrotu kasy mogę nie dostać - różni ludzie są), podepnę DVD i zobaczę czy ekran w ogóle zadziała, później - jak piszesz - w MENU - VIN unlock, i jak wszystko zadziała to kupię...

Aha, BBA-Reman odmówili naprawy - nie mają testerów do tego modelu - ale wstępnie wycenili potencjalną regenerację na 1100 PLNGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na necie nikt się nie chwali, że się specjalizuje w DENSO, więc jak coś to będę szukał naprawy w serwisach komputerowych - ale z racji wtyczki, nie wiem czy nie będzie problem z podłączeniem zasilania - zobaczymy.

Pytanie za 100 pkt: czy mają te czytniki DVD w ASO i czy ktoś tam je kupowałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Zizzy ; 04-10-2014 o 14:08
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2014, 14:49   #4014
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie za 100 pkt: czy mają te czytniki DVD w ASO i czy ktoś tam je kupowałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za 100pkt. odpowiadam Ci, że nie mają, ale zawsze mogą zamówić i sprowadzić klientowi skoro jest zainteresowany jego kupnem. Swego czasu pytałem się o cenę jednostki centralnej (wyświetlacza). Sprowadzą jak coś za UWAGA!!! ok. 4000€ (cztery tysiące).
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2014, 15:19   #4015
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cenę jednostki centralnej (wyświetlacza). Sprowadzą jak coś za UWAGA!!! ok. 4000€ (cztery tysiące).
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No to DVD, powinno być z klocka euro tańsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy możliwe jest tak jak pisałem, aby soft padł lub coś innego niż te DVD. Dziwne skoro DVD przez ostatni rok prawie nic nie działało - rozumiejąc, że każdy start ekranu odbywał się w - jak piszesz - z pamięci flash, a nie tak jak myślałem, z płyty w DVDGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2014, 18:21   #4016
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możliwe jest tak jak pisałem, aby soft padł lub coś innego niż te DVD.
Wygląda na to, że z DVD jest coś nie tak, skoro nie można wysunąć z niego płyty. Udaj się z napędem do serwisu RTV celem mechanicznego usunięcia płyty, skoro nie chce wysunąć się samoistnie przyciskiem EJECT. Poproś o ewentualny przegląd mechanizmu dlaczego sanki/napęd wysuwu nie działa. Jeśli z tym się uporasz można spróbować wgrać soft na nowo do DVD.
Jeśli nie, to zakup używki z jakiejś aukcji.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2014, 13:37   #4017
lares7106
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2011
Model: ford mondeo
Silnik: 2.0 diesel
Rocznik: 2005
Postów: 45
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie, przygasa mi ekran wyświetlacza w Ford mondeo Mk3
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak myślicie czy to jest początek końca wyświetlacza?, raz ekran jest normalny, z kolorami, zaraz znów kolorów brak... Dodam że dotyk działa normalnie/

Czy możliwe że powstały zimne luty i przez to ten cały problem ?
Czy ktoś z Was miał podobny problem i został on rozwiązany ?

Proszę o pomoc w granicach możliwości.

Tyle osób, a nikt nie miał takiego przypadku ?

Ostatnio edytowane przez lares7106 ; 22-10-2014 o 20:13
lares7106 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2014, 14:02   #4018
bednar1982
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-06-2013
Skąd: wawa
Model: mondeo
Silnik: 2,0 b
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Koledzy czytałem i czytałem zakładka po zakładce nie znalazłem nic na temat;
gdzie mogę pobrać aktualizację update i mapę polski na denso.

Jestem nowy wiec bądźcie tolerancyjni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bednar1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2014, 14:44   #4019
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał bednar1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie mogę pobrać aktualizację update
Na co, po co i dlaczego?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
Napisał bednar1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie mogę pobrać mapę polski na denso.
Kupić możesz, bywa na allegro, niektórzy userzy także oferują się ze sprzedażą.
A tutaj masz oryginały:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-10-2014 o 15:32
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2014, 17:39   #4020
ZbyszekGan
ford::amateur
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: Mondeo MK3 Kombi DENSO
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie

Witam wszystkich. Działa wam automatyczna zmiana podświetlenia panelu jaśniej w dzień i ciemniejsze w nocy bo nie wiem jak to ustawić, jak przestawienie ręcznie to jest ok, z automatu nie chce zaskoczyć.
ZbyszekGan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.