Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-10-2020, 18:49   #1
MarcinzHolandii
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-10-2020
Skąd: Rzeszów
Model: Ford KA II
Silnik: 1.2
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Lekko podświetlone ikony

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Fordów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuje porady doświadczonych użytkowników modelu Ka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Posiadam Ka z rocznika 2015, z minimalny przebiegiem (ok 23 tyś) kupionym jako nowy w salonie. Od paru miesięcy przy włóczonym podświetleniu deski rozdzielczej, 2 ikonki świecą tak jakby lekko półświatłem (nie są zgaszone ale też nie świecą intensywnie i mocno jak pozostałe). Po wyłączeniu silnika te ikonki dalej widać tak jakby odbijały światło "spod deski".
Po paru minutach same gasną. Najlepiej pokazuje to załączone zdjęcie.

Z góry piszę że nic w aucie nie przerabiałem i nic nie dodawałem, wszystko działa normalnie (światła itp) to jest bardziej kosmetyczny błąd.
Wiem co symbolizują te ikonki i na 99% auto nie informuje o uszkodzeniu tych podzespołów, bo to jest takie delikatne podświetlenie ikon.

Czy Ktoś może ma jakieś pomysły??

Pozdrawiam serdecznie
Marcin
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg PXL_20200924_041434752.NIGHT.jpg (95.5 KB, 50 wyświetleń)

MarcinzHolandii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2021, 22:07   #2
Robak Wro
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2021
Skąd: Wrocław
Model: Ford ka
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Lekko podświetlone ikony

Podbiję temat. U mnie lekko przebija Check i ostrzeżenie o gołoledzi. Minimalnie słabo czerwona lampka temperatury. Nie ma możliwości, aby te systemy nie działały. Zwarcie? Może ktoś odpowie?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kaczka.jpg (81.4 KB, 25 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Robak Wro ; 21-01-2021 o 22:17
Robak Wro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2021, 19:22   #3
MarcinzHolandii
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-10-2020
Skąd: Rzeszów
Model: Ford KA II
Silnik: 1.2
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Odp: Lekko podświetlone ikony

Witam, sytuacja została rozwiązana. W międzyczasie spaliła mi się żaróweczka podświetlenia tablicy rejestracyjnej i jedna z ikon zaczęła świecić mocnym światłem a druga (ta lekko podświetlona zgasła). Wymieniłem więc 2 żarówki nad rejestracją, oraz sprawdziłem mocowania itp i ikonki zniknęły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Moja rada, by sprawdzić czujniki, bo może coś nie styka właściwie jak np. czujnik temperatury zewnętrznej. Pozdrawiam
MarcinzHolandii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2021, 17:55   #4
fordka2
ford::amateur
 
Imię: NoName
Zarejestrowany: 16-06-2021
Skąd: Poznan
Model: Ka2
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Postów: 5
Domyślnie Odp: Lekko podświetlone ikony

Tez to mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To chyba urok tych aut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo ikona od recznego , albo czerwona dioda obok wskazowki temperatury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fordka2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.