Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2019, 08:46   #51
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Oryginalny EU pasuje do zderzaka USA, kupowałem używkę na allegro i pasuje bez problemu. Mam SEL ale zdeżak jest ten sam co w Titanium.

rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2019, 12:12   #52
Bungee1
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 06-02-2019
Skąd: Warszawa
Model: Edge Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 58
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cytat:
Napisał Andrzej731 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też jestem ciekaw jak to jest z tą dolną osłoną pod zderzak EU. Mam już kupioną tą [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale z wstępnej przymiarki wynika że nie pasuje. Może jest tu ktoś kto adoptował zderzak EU do amerykańca i nam podpowie jak to w rzeczywistości wygląda.
Kupiłem parę godzin temu tę samą osłonę.
Specjalnie nie brałem faktury na firmę, aby mieć prawo do 14dniowego zwrotu. Jak tylko przyjdzie, to sobie przymierzę i zweryfikuję czy pasuje.
Bungee1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2019, 20:06   #53
Andrzej731
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 20-12-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Bungee1C
To daj zna jak to u Ciebie wygląda. Ja zakładam zderzak od EU i mi po wstępnej przymiarce do tego dolnego hokeja/spoijera (czy jak to tam nazywają) wystają te boki jak na poniższym zdjęciu. I teraz nie wiem czy muszę szukać osłony od EU czy z tą robić jakąś rzeźbę.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Andrzej731 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2019, 22:46   #54
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cytat:
Napisał Andrzej731 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...wystają te boki jak na poniższym zdjęciu....
A co to za zderzak EU ma Kolega bez tych "uszów"??? Bo chyba nie od "Sporta"...
BTW - "uszów" nie mają osłony dolne od USA, bo tam zderzak wygląda jak na załączonym zdjęciu. Z tego powodu osłony dolne USA pasują do zderzaka EU, natomiast osłony dolne EU nie za bardzo pasują do zderzaka USA.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20190319_124134.jpg (84.5 KB, 76 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2019, 05:48   #55
Andrzej731
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 20-12-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cały zderzak kupowałem od sprzedawcy z Białegostoku który mi to niby dobierał i wszystko miało pasować. Skorupa samego zderzaka jest na pewno EU (bo pod halogeny przeciwmgielne) natomiast te wszystkie dolne spoijery, hokeje itd to tak naprawdę nie wiem co on mi tam wcisnął. Muszę do niego zadzwonić i to wyjaśnić.
Tedi_k, a ten twój kompletny zderzak to na sprzedaż? Daj znać na priv ile byś za niego chciał?
Dzięki
Andrzej731 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2019, 08:22   #56
PPiotrek
ford::advanced
 
Avatar PPiotrek
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-12-2011
Model: edge
Silnik: 2.0, titanium
Rocznik: 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

ja już kupiłem zderzak od tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej731 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bungee1C
To daj zna jak to u Ciebie wygląda. Ja zakładam zderzak od EU i mi po wstępnej przymiarce do tego dolnego hokeja/spoijera (czy jak to tam nazywają) wystają te boki jak na poniższym zdjęciu. I teraz nie wiem czy muszę szukać osłony od EU czy z tą robić jakąś rzeźbę.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dzięki za praktyczną info. Też chciałem to kupić.
PPiotrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 11:25   #57
PPiotrek
ford::advanced
 
Avatar PPiotrek
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-12-2011
Model: edge
Silnik: 2.0, titanium
Rocznik: 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cytat:
Napisał Andrzej731 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bungee1C
To daj zna jak to u Ciebie wygląda. Ja zakładam zderzak od EU i mi po wstępnej przymiarce do tego dolnego hokeja/spoijera (czy jak to tam nazywają) wystają te boki jak na poniższym zdjęciu. I teraz nie wiem czy muszę szukać osłony od EU czy z tą robić jakąś rzeźbę.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Panowie, to jak jesteśmy w takim praktycznym temacie - pasuje / nie pasuje (co jest bardzo fajnym i cennym pomysłem), zapytam o:

1) czy do USA (zderzak USA) jest inny pas przedni i wzmocnienie czołowe, czy może te dwa elementy akurat są uniwersalne (USA/EU)?
2) czy ktoś coś wie na temat tego zamiennika ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) ?
PPiotrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 13:25   #58
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co to za zderzak EU ma Kolega bez tych "uszów"??? Bo chyba nie od "Sporta"...
BTW - "uszów" nie mają osłony dolne od USA, bo tam zderzak wygląda jak na załączonym zdjęciu. Z tego powodu osłony dolne USA pasują do zderzaka EU, natomiast osłony dolne EU nie za bardzo pasują do zderzaka USA.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To jest oryginalna osłona z EU i taką kupowałem i zamontowałem bez problemu do zderzaka USA i pasuje.

Bump:
Cytat:
Napisał PPiotrek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, to jak jesteśmy w takim praktycznym temacie - pasuje / nie pasuje (co jest bardzo fajnym i cennym pomysłem), zapytam o:

1) czy do USA (zderzak USA) jest inny pas przedni i wzmocnienie czołowe, czy może te dwa elementy akurat są uniwersalne (USA/EU)?
2) czy ktoś coś wie na temat tego zamiennika ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) ?
1. Wzmocnienie górne i okular od Diesla nie pasują.
2. Montowałem te zamienniki i pasują 1:1, jakościowo w miarę ok. We wzmocnieniu jedynie brak otworów na czujniki uderzenia, ale jak masz stary to sobie dorobisz otwory i przykręcisz. Kupowałem nie od tego sprzedawcy ale raczej wszyscy mają to samo. Na olx ktoś sprzedawał oryginały, ale nie wiem czy jeszcze je ma bo ogłoszenia wygasły.
rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 07:38   #59
PPiotrek
ford::advanced
 
Avatar PPiotrek
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-12-2011
Model: edge
Silnik: 2.0, titanium
Rocznik: 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Dziękuję!

Bump: Dziękuję!
PPiotrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2019, 18:21   #60
PPiotrek
ford::advanced
 
Avatar PPiotrek
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-12-2011
Model: edge
Silnik: 2.0, titanium
Rocznik: 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: Światła postojowe USA a EU

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z naciskiem na "a'la"... Koło prawdziwych ledów to one nawet nie leżały...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Założyłem do swojego Edge europejskie ledy, założyłem HCM z pełnym poziomowaniem, dodałem europejką kamerę z max funkcjonalnością, więc wiem co mówię...
Panowie, Tadeusz

1) wskażcie proszę jakie/które LED-y mam nabyć - żeby to wyglądało tak jak w Tadeusza Edge?
2) a co z tylnymi światłami, co z tą ładną blendą? Mam wywalić te światełka z USA i wstawić EU? Czy może wystarczy tylko przeróbka?

Tadeusz, Ty być ogarnął akcję światła i radio/navi i co tam jeszcze potrzeba?
PPiotrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.