Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2012, 13:37   #11
marcin1051
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: RUMIA
Model: MONDEO
Silnik: 2,2TDCI 155KM
Rocznik: 2005
Postów: 129
Domyślnie Odp: nierówna praca ciepłego silnika

Cytat:
Napisał Boblo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dżizus,..dlaczego wtryski Delphi najlepiej oddac do serwisu Bosch?! Przecież są serwisy Delphi. Dalczego wciąż niektórzy myslą, że próba przelewowa to "cała prawda"o wtryskach? Ludzie!.. poświęćcie sobie jeden weekend na poczytanie wątków o wtryskach. Próba przelewowa to tylko połowiczna wiedza o połowicznej sprawności wtrysków.
Ja przekonałem się do jednego- żaden komputer i wykazane korekcje wtrysków i żadna próba przelewowa nie da tak pełnej wiedzy o wtryskach jak ich wymontowanie i sprawdzenie na stole probierczym. Jesli w zakresie diagnostyki wtrysków bazujecie na wiedzy i możliwościach warsztatów, które mogą zrobić jedynie próbę przelewową to szkoda Waszego czasu, pieniędzy i nerwów,.. zwłaszcza w przypadku TDCI MK3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Świeta prawda u mnie próby przelewowe niby nie najgorsze , a na stole 3 do regeneracji a jeden do wymiany.3 na 4 mechaników mówiło że wtryski są napewno dobre ,a wyszło co innego.Lepiej od razu jechać do serwisu gdzie mają porządny sprzęt i wiedzą jak go użyć.

marcin1051 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 13:15   #12
ememiks
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-10-2011
Skąd: zachodniopomorskie
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0 TdCi
Rocznik: 2002
Postów: 53
Domyślnie Odp: nierówna praca ciepłego silnika

Cytat:
Napisał mallo12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tez mam z tym problem wymieniłem te dwa czujniki na pompie bo taki pomysł podsunął mi znajomy mechanik ale nic nie pomogło.Teraz wyczytałem na forum a nawet kontaktowałem się z forumowiczem i powiedział mi że, to koło pasowe napisał mi takie coś



o ile dobrze pamiętam to w tych modelach wiecznie psuło się koło pasowe(ponoć wadą była trwałość materiału), Dlatego nierówno chodziły obroty na biegu jałowym. Dopiero po trzeciej wymianie pracownik aso wygadał się, że wymieniają to srednio co rok o ile ktoś zgłosi reklamacje bo można z tym jeżdzić dość długo. Wymiana W aso to ok. 500-700zł.
pozdrawiam


tak więc mam zamiar to wymienic
Tak ale u mnie jest objaw taki że auto zaczyna szarpać tylko jak silnik się nagrzeje puki zimny zero objawów. Wygląda to jakby silnik pracował nie równo jakby tracił na chwile paliwo i dzieje się to od 1700-2000 tyś obrotów.
Czy czujnik wałka rozrządu i wału korbowego może mieć na to wpływ?
ememiks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.