Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-06-2010, 23:00   #11
Słoniu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-02-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: V-tech Łowicz

Tuneforce juz się spinaliśmy na tym forum i daj wreszcie spokój. Chłopaki robią dobra robotę i jak sobie zarzyczysz to napewno wywalą go tak jak bedziesz chciał. Jeżeli nie trzeba wszystkiego demontować i można to zrobić bezboleśnie na aucie to nie rozumię w czym problem. Powiem Ci rób swoje i nie neguj jak nie potrzeba, Poleciłem ich już ponad 30stu osobom i wszyscy sa zadowoleni (ponadto jak ktoś sobie zarzyczył demontaż i w zamian zastosowanie rury to też nie stanowiło problemu, przykładem jest mój serdeczny znajomy). Nie wiem po ki huk cały czas się jerzysz.
Rób swoje i nie siej popeliny jak nie potrzeba.
Wg mnie takie firmy powinny ze sobą wspólpracowaxc a nie co chwila czychac na cokolwiek i wbijać szpilę.
Sorry ale ewidentnie widać , że boli Cię jak ktoś robi coś co wchodzi Ci w paradę.
Pozdro dla normalnych ludzisków od kolego Słonia!!!

Słoniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2010, 10:40   #12
Vega85
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Odp: V-tech Łowicz

Witam.
Mam rowniez problem z filtrem. Auto kupione 1,5miesiaca temu.
Wyskoczyl mi teraz komunikat "usterka ukladu silnika" auto stracilo moc.
Pojechalem do serwisu Fiata, tam podlaczyli pod komputer i powiedizli, ze wyskakuje blad filtra. Samochod ma 105k przebieg. Tydizen temu wrocilem nim z trasy wiec mysle, ze brakuje poprostu plynu (bo wyplail by sie w trasie i raczej nei byl by zapchany)...
Nie ma sensu wydawac chyba 1500zl na plyn jak za 20k bedzie trzeba i tak wymienic filtr bo bedzie zuzyty. Dlatego od razu chcial bym go usunac.
Z tego co cyztam to najlepsza firma co si etym zajmuje jest V-tech. Widze, ze maja swoj oddzial w Szczecinie, nigdzi ejednak nie moge znalezc komentarzy ludzi na temat tego warstzatu.
Moze ktos mial z nimi kontakt i mogl by cos doradzic? Skoro to jest jedna firma to maja raczej taki sam sprzet jak w Lowiczu czy Krakowie i mozna bylo by im zaufac?
Vega85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2011, 23:02   #13
Słoniu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-02-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: V-tech Łowicz

Cześć!!!
Ja na Twoim miejscu wsiadłbym w autko i poleciał do Łowicza, robiłem u nich chipa i wywalalem dpf w moim mondku, teraz zmieniłem autko na Kugę i również powtórzyłem ten sam zabieg. Efekt to stukrotne zadowolenie z wykonanej usługi, druga sprawa raz, a dobrze i jest pewność, że nie będziesz musiał wracać i czegoś poprawiać.
Generalnie bardzo polecam Vtech w Łowiczu . Kupili mnie swoim podejsciem do tematu i profesjonalnie wykonaną robotą.

Pozdro
Generalnie jestem mega zadowolony.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 16-04-2012 o 21:07 Powód: regulamin pkt7
Słoniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2012, 11:37   #14
oxuzz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-02-2012
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: V-tech Łowicz

Poprzedniej zimy moja foczka (113 000 km) wskoczyła w tryb serwisowy. Po podłączeniu do kompa okazało się, że to filtr cząstek stałych. Błąd udało się wykasować po uprzedniej 20 minutowej przejażdżce przy 3000 obrotów. Samochód pojeździł jeszcze ze 2000 km i błąd wyskoczył ponownie. Czytając posty na forum dotyczące usunięcia FPA/DPF po długich namysłach zdecydowałem się to uczynić. Najbliżej mam do V-Garaż'u w Ząbkach. Znalazłem informacje, że jest to partner V-tech. Czy macie jakieś doświadczenia z tym serwisem ?
oxuzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.