Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-07-2017, 22:52   #1
grzegorzozarowski
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 2
Thumbs down Naprawa w Auto Nobile tragedia

Chciałbym zwrócić uwagę forumowiczów gdzie nie powinni ani serwisować ani przegladac swoich Fordów. Proszę omijać zakład Forada na Płowieckiej w Warszawie z daleka. Firma jest bardzo nie rzetelna. Zostawiłem u nich służbowego Focusa na wymianę alternatora 8 dni temu. Samochód nie został przez ten czas naprawiony a doradca serwisowy nawet nie potrafi powiedzieć kiedy będzie naprawiony a nawet ma kłopot z odnalezieniem go w systemie komputerowym chociaż sam go przyjmował. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego wymiana tak prostej części w tak popularnym i nie nowym samochodzie trwa już ponad tydzień i na razie nie wiem kiedy się zakończy. Serwis twierdzi ze czeka na część. Skąd by jej nie sprowadzali to uważam ze w dzisiejszych czasach przesyłka kurierska to max 2 dni a wymiana 2-3 godziny. Czekam ponad tydzień samochodu zastępczego rzecz jasna nie maja albo tylko tak informują, wynająłem auto komercyjnie w wypożyczalni samochodów i czekam. Na moja uwagę ze to niepoważne doradca serwisowy w Auto Nobile pyta naiwnie dlaczego? Dodam tylko że nie miałem wyboru serwisu ponieważ auto zostało tam zaholowane z usługi assistance i holuja wówczas do najbliższego zakładu ASO a ten akurat przypadl na ul. Płowiecka w Warszawie i Auto Nobile. Meczę się i płace za wypożyczenie samochodu a naprawa w sumie prosta się przedłuża. Będzie to moja mam nadzieje jedyna naprawa i jedyny kontakt z Auto Nobile na pewno z mojej strony ostatni. Mam auto po gwarancji i gdybym zdeydował się na zakład naprawczy nie autoryzowany w miejscu gdzie samochód mi się zepsuł to wolałbym szczerze zapłacić za holowanie z własnej kieszeni ale za to za wymiane zapłaciłbym około 2 razy mniej i naprawa trwałaby minimum 3 razy krócej. A tak nieświadomy skorzystałem z Assistance od Forda i wpadłem po uszy w kłopoty bo dodatkowo ponoszę koszty wynajęcia samochodu żeby móc pracować a nic siedzieć w domu i czekać aż Ford Auto Nobile poinformuje mnie ze już wymienili część. Dziwię się że tak popularna część w tak popularnym i powszechnie używanym modelu Forda w dodatku nie nowym bo auto ma ponad 3 lata była sprowadzana i wymieniana już ponad tydzień. Dlatego proszę nie wybierać Autoryzowanego Serwisu Forda Auto Nobile na ul. Płowieckiej w Warszawie bo z mojego doświadczenia oznacza to sporo problemów. pozdrawiam wszystkich

grzegorzozarowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2017, 11:50   #2
Crazied
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 01-06-2017
Skąd: Poznań
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6 TDCi 109km
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: Naprawa w Auto Nobile tragedia

Znajomemu też tak przeciągali. Okazało się że pracownik pożyczył samochód i nim w coś walnął tak że musieli go prostować i spawać. Wyszło to dopiero przy sprzedaży. Może podjedź zobaczyć czy w ogóle jest cały i zagroź że go zabierzesz gdzie indziej.

Edit
Sprostowanie: w mojej wypowiedzi chodziło o inny punkt naprawczy.

Ostatnio edytowane przez Crazied ; 27-07-2017 o 12:02
Crazied jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2017, 07:21   #3
grzegorzozarowski
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 2
Domyślnie Odp: Naprawa w Auto Nobile tragedia

Odebralem w sobote ale juz nigdy go tam nie oddam do naprawy.W tym przypadku nie mialem wyjscia musialem tam naprawiac bo to bylo holowanie z Assistance Forda piorwszy i ostatni raz
grzegorzozarowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2017, 11:33   #4
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Naprawa w Auto Nobile tragedia

Ja na Auto Nobile na Płowieckiej nie moge złego słowa powiedzieć,
Wymieniali mi pompę wspomagania na gwarancji.
Od razu dostałem zastępcze mondeo z praktycznie zerowym przebiegiem, Naprawa trwała tydzień bo część była ściągana z zagranicy.
Naprawiono skutecznie.
Po naprawie auto było umyte i błyszczące czekało na odbiór.

Może to obsługa klienta Vignale ale jak dla mnie salon i serwis godny polecenia.
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.