Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-09-2017, 09:55   #1
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Jaki polisa OC/AC oraz za ile?

Witajcie

Za miesiąc odbieram auto (Titanium 2.0 EB). Dzisiaj z ciekawości byłem u brokera i zapytałem o składki:
OC/NNW oraz pakiet szyb ok 780 PLN,
OC/NNW/AC koszt 3800 PLN,
Oferta Link4

Są to składki płatne jednorazowo za cały rok. Posiadam maksymalne zniżki za bezkolizyjną jadę. Nie spodziewałem się że AC będzie tyle kosztowało. Stąd moje pytanie jakbyście podali ile Wy płacicie i jaki pakiet macie oraz podali auto w wersji wyposażenia oraz silnikowej.
Jestem zameldowany w małej miejscowości w woj. lubelskim a wiem że miejsce zamieszkania też wpływa na wysokość składek.

To nie jest temat do chwalenia się a do przeglądu ofert jakie oferują brokerzy na nasze auta.


Ostatnio edytowane przez mik99 ; 11-09-2017 o 14:40
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 11:27   #2
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Jak myślisz, że masz drogo, to się zdziwisz przy ewentualnej szkodzie dopiero ...
Ja mam najtaniej jak się dało, po wielu zniżkach tzw incydentalnych, a wyszło 6,5kzł prawie ale przynajmniej śpię spokojnie i wiem, że nawet jak mi rąbną w ostatnim dniu polisy, dostanę 95kzł blisko i kupię sobie kolejnego.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 11:56   #3
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie pakiet wygląda bardzo obiecująco. Pójdę do PZU i zapytam ile mnie by kosztował podobny, będzie na pewno droższy bo do tej pory nie miałem AC, ale właśnie wolę spać spokojnie tym bardziej, że auto będzie parkowane pod blokiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 12:52   #4
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Dodaj kogoś do dowodu jako współwłaściciela, kto ma maks zniżek na AC kogoś z rodziny, bo jak nie masz zniżek na AC< to kwota Cię zabije niestety. Ja to zrobiłem dla dzieci tak, że dodałem siebie darowizną 1% wartości auta i stałem się jego współwłaścicielem, wtedy przechodzą wszystkie maksymalne zniżki na to auto i po krzyku. Warto. W PZU jest ta fajna opcja ochrony zniżek, w razie zdarzenia czy OC czy AC. Warto pamiętać, że ta ochrona działa tylko w przypadku tego TU czyli PZU, jeśli w czasie tej polisy coś Ci się zdarzy, a na koniec przeniesiesz się do innego ubezpieczyciela, to szkoda będzie widoczna i podniesie Ci składkę, więc albo wiążesz się z PZU na dłużej, albo kombinuj z innymi ubezpieczalniami.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 12:59   #5
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Warto pamiętać, że ta ochrona działa tylko w przypadku tego TU
dokładnie tak działa ochrona utraty zniżek też u innych ubezpieczycieli. Zmiana auta lub ubezpieczyciela powoduje wliczenie szkody do kalkulacji.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 13:28   #6
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo jak nie masz zniżek na AC< to kwota Cię zabije niestety.
Ja niestety nie miałem zniżek AC

Poniosłem takie koszty przy rejestracji:
Gwarancja 7 lat lub 140 tys. - 2660zł
OC/AC Allianz 3 % od wartości auta - 4356zł
GAP 60 m-cy od wartości brutto 145 200 tys zł - 2950zł
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 13:46   #7
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Problem w tym, że u mnie nikt nie miał AC ot takie zrządzenie losu. Z tą darowizną wiem o co chodzi bo kiedyś w ten sposób przekazałem swoje zniżki bratu. Najwyżej się wykosztuję bo mam świadomość tego jak mocno na wartość polisy wpłynie 0% zniżki na AC, ale dzięki temu będę miał spokój.
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 18:05   #8
Hrdcr_real
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK5 ST-Line
Silnik: 2,0 Tdci PS
Rocznik: 2017
Postów: 209
Domyślnie Odp: Jaki maci pakiet ubezpieczenia oraz ile płacicie

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poniosłem takie koszty przy rejestracji:
Gwarancja 7 lat lub 140 tys. - 2660zł
OC/AC Allianz 3 % od wartości auta - 4356zł
GAP 60 m-cy od wartości brutto 145 200 tys zł - 2950zł
z ciekawosci powiem ile ja placilem w ASO za nowke:
Gap 3 lata ( na tyle mam leasing) ok 1800 zl
OC+AC ( Warta pelen pakiet + pakiet oryginalne szyby w aso bez utraty znizek) 4200 zl brutto
Hrdcr_real jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 18:31   #9
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Jaki polisa OC/AC oraz za ile?

Mam pytanie, ten GAP to traci na wartości czy stale utrzymuje stałą wartość z fv ?

Tak jak kupiłem mondeo nigdy nim nie kierujac tak wszystkie te ubezpieczenia kupiłem średnio zagłębiajac sie w szczegóły.
Po prostu kazałem im dać max wszystkiego co maja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wiem wiem kołek jestem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2017, 18:35   #10
Hrdcr_real
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK5 ST-Line
Silnik: 2,0 Tdci PS
Rocznik: 2017
Postów: 209
Domyślnie Odp: Jaki polisa OC/AC oraz za ile?

stala wartosc z faktury - wlasnie po to on jest - przynajmniej z tego co ja zrozumialem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ja zrobilem podobnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hrdcr_real jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.