Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2010, 09:40   #11
dady
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 28-12-2009
Skąd: Zabrze
Model: Focus
Silnik: 1,6 Ecoboost 150
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: [MK 3] Mondeo - tuba + wzmaciacz

Gregor90, na jakich konwerterach chodzi Ci to tak ładnie ? Przymierzam się na wiosnę do instalacji w moim Mondeo jakiegoś porządnego przodu. Raczej wolałbym zostać przy Fordowskim radiu SONY Mp3, choć wiem że to najsłabszy element napewno będzie bo jakoś trzeba podłączyć to pod wzmacniacz. Ze względu na to, że dobre konwertery kosztują sporo, na razie myślałem o wyprowadzeniu sygnału z wyjścia radia przodu bezpośrednio na wzmacniacz który ma HI-Input, np. myślę o u-Dimension u-GLOW 2075 2x75WRMS4Ohm, albo Audison SRx2 (taki już miałem na przód jest ok tylko 2x50 to trochę mało). Jak to się będzi miało do konwertera ?!?! Zobaczymy, myślę że lepiej niż konwerter za 20zł ;/. Głośniczki na pewno Powerbass chyba L-60C, bo nie chcę sub'a więc coś z dobrym dołem napewno wsadzę no i porządne wygłuszenie. Mam nadzieję, że nie skończy się na wymianie radia ;( jak nie zagra dobrze.
Dlatego pytam jakie masz te konwerterki, skoro sprawdzone i tak dobrze chodzi.

dady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2010, 10:17   #12
deka76
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2008
Skąd: Sosnowiec/Dąbrowa Górnicza
Model: Focus II Kombi (Ghia+Denso)
Silnik: 1.6 TDCI (110KM)
Rocznik: 2005
Postów: 41
Domyślnie Odp: [MK 3] Mondeo - tuba + wzmaciacz

Ja mam zamontowanego Dietza pod fabrykę ,goście z zakładu CA twierdzili że z tańszych (do 100zł) ten jest najlepszy.Robili testy kilkunastu różnych i Dietz się sprawdził.Stopień wyżej w/g nich to konwerter Helixa za ok.600zł ,czyli prawie 10xdroższy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
deka76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2010, 16:23   #13
Gregor90
ford::average
 
Avatar Gregor90
 
Zarejestrowany: 19-01-2009
Skąd: Katowice/Orzesze
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDCI 130
Rocznik: 10.2003
Postów: 119
Domyślnie Odp: [MK 3] Mondeo - tuba + wzmaciacz

Niestety nie powiem Ci dokladnie, kupiłem jakies tansze w Norauto. Kosztowaly mnie cos ok. 100zl. Widze, że celujesz w trochę lepszy sprzęt, więc zainwestuj w te konwertery, a najlepiej to wzmak z Hi - input - tak jak mowisz. Ja sie caly czas upieram ze u mnie rewelacji nie ma, mozemy sie kiedys umowic na odsluch, czesto jestem w gliwicach na uczelni i smigam do katowic, wiec moge zachaczyc o zabrze. Takze jak cos to PWGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gregor90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2010, 22:02   #14
ziolobtm
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-07-2009
Skąd: Bytom
Model: Mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2002
Postów: 8
Domyślnie Odp: [MK 3] Mondeo - tuba + wzmaciacz

to co podałes w linku bedzie tylko pierdzieć napisz jaki masz budżet na caGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ziolobtm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.