Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2013, 14:16   #11
frycio
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-07-2013
Skąd: Bochnia
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: 2.0TDCI Gaśnie powyżej 2.5 tys. obrotów

Filtr wymieniony (opiłków nie stwierdziłem) auto odpalałem okolo 40 minut mimo że uprzednio zalałem filtr odpalił dopiero na plaka. Dałem mu pochodzić na wolnych ok 5 minut, daje na gaz i zgasł.. na 1500rpm. Jak go chciałem odpalić pozniej bez plaka to na 3 cyl pali wogole nie reagując na pedał gazu.

Żal trochę sprzedawać bo fajne autko i szkoda mi go. Powalczę jeszcze z tym wtryskiem.

Podobno jak się śrutem (z łożyska) zaślepi wtrysk i auto jadąc na 3 cyl nie rzuci kodem to pompa dobra tylko nie wiem jak mondziak zareaguje na zaślepianie wtrysku ... czy wgl . będzie reagował na gaz .

frycio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2015, 07:09   #12
Robikenobi
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-02-2015
Skąd: Kalisz
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: 2.0TDCI Gaśnie powyżej 2.5 tys. obrotów

Mam podobny problem w ,2.0 tdci 140 KM przestaje ciągnąć przy 1800 obrotów na biegu jałowym wkręci się max do 2400, komputer niestety nie pokazuje żadnych błędów a dodatkowo silnik wydaje brzydki klekoczący dźwięk , wszystko się stabilizuje jak momentami odblokowuje się i pracuje normalnie zarówno obroty jak i dźwięki , ale to tylko chwile i znów się dławi a do tego klekocze. Dodam ze zmieniłem ostatnio stacje na której tankuje. Proszę o pilną pomoc , autko to moje źródło utrzymania , a czuje że mało że poniosę nie małe koszty to jeszcze nie mam czym na nie zarobić ....

Bump: Dodam ze udało mi się wrócić z trasy w takim trybie zrobiłem prawie 300 kilometrów, jadąc maksymalnie z prędkością 80 km/h, i zaledwie 3 razy wszedł w normalna prace ale trwało to kilkadziesiąt sekund... Proszę pomóżcie !
Robikenobi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gaśnie , kontrolka świec , mondeo mk3



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.