Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-04-2019, 19:05   #331
FonszLudozjad
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-11-2017
Skąd: Łambinowice
Model: FORD FIESTA MK7
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 39
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Cytat:
przez OBD2


Forscanem taki zabieg wykonam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

FonszLudozjad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2019, 07:56   #332
FonszLudozjad
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-11-2017
Skąd: Łambinowice
Model: FORD FIESTA MK7
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 39
Domyślnie AKtywacja komputera pokładowego

Cytat:
Napisał Krzysten Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogę prosić o jakiś link z instrukcję jak zaktualizować soft licznika w mojej MK7?


Udało się zaktualizować ten soft?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio edytowane przez FonszLudozjad ; 08-05-2019 o 08:41
FonszLudozjad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2019, 15:52   #333
alalala
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 06-02-2016
Skąd: Kościan
Model: Ford Fiesta mk7
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Witam czy ktoś z Poznania lub okolic zajmuje się aktywacja komputera pokładowego? Ford fiesta mk7 2009. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
alalala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 12:06   #334
mariusz4236
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 16-05-2019
Skąd: Kraków
Model: fiesta mk7
Silnik: 1.5 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Cześć, szukam w Krakowie kogoś kto pomoże przy odblokowaniu komputera pokładowego. Fiesta mk7 fl.
mariusz4236 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 12:08   #335
Krzysten
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 31-10-2015
Skąd: Gdańsk
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.25 60KM
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Cytat:
Napisał FonszLudozjad Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się zaktualizować ten soft?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Hej, niestety nikt nie dał mi wskazówek jak zaktualizować soft licznika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzysten jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2019, 22:49   #336
kmajder4
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 21-06-2019
Skąd: Opole Lubelskie
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Witam panowie czy ktos mogl by mi aktywowac kompa? jestem z opola lubelskiego godzina od lublina fiesta 09r 1.25 82hp.
kmajder4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 23:05   #337
Julian090900
ford::amateur
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 10-03-2019
Skąd: Częstochowa
Model: Ford Fiesta mk7
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Witam czy w Częstochowie lub okolicach jest ktoś kto by aktywował komputer? Z góry dziękuję ❤️
Julian090900 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 22:27   #338
mihaup
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-02-2020
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.4i
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Cześć. Proszę o małą pomoc.

zamowilem (jeszcze czekam na paczkę) - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

oraz zainstalowalem forscan.

Chodzi mi o odblokowanie komputera pokladowego, a konkretnie o to, zebym mogl widziec spalanie chwilowe, srednie (no i co tam jeszcze sie da w ubogiej fiescie) Fiesta jest z 2009r. Co konretnie musze poklikac w tym programie, fajnie by bylo uslyszec odpowiedz krok po kroku, jestem totalnie zielony.

Drugie pytanie, czy jesli wymienie manetke na taka z funkcja trip bedzie mi dzialac kiedy zostanie aktywowany komputer pokladowy? Jesli tak to czy wymaga to ingerencji w kostke.

z gory dziekuje i przepraszam jesli padla juz odpowiedz na moje pytania i jest jakas konretna instrukcja o tym co wyzej napisalem, nie doszukalem sie po prostu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mihaup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2020, 10:34   #339
laza16
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 08-06-2020
Skąd: Śrem
Model: FIESTA
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 1
Question Dołożenie "ficzerów" nowy zakup, pierwszy ford

Hej, kobieta kupiła fieste 2010r 1.6tdci i mam do wymiany przełącznik od kierunkowskazów, nic w tym trudnego ale są dwie wersje.
Bieda edyszyn i bardziej funkcjonalny.
I teraz moje pytanie, będę chciał dodać aktywować komputer pokładowy ale w ogóle czy się da w tym roczniku 2010, i czy czasem do tego nie musze kupić tego droższego przełącznika kierunkowskazów.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Fotki fiesty:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oraz zapytam o tempomat wystarczy kierownica multi funkcja i wtyczka zapełniona wszystkimi pinami?
laza16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2020, 18:55   #340
bagufix
ford::amateur
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 30-08-2020
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: AKtywacja komputera pokładowego

Cytat:
Napisał mihaup Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć. Proszę o małą pomoc.

zamowilem (jeszcze czekam na paczkę) - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

oraz zainstalowalem forscan.

Chodzi mi o odblokowanie komputera pokladowego, a konkretnie o to, zebym mogl widziec spalanie chwilowe, srednie (no i co tam jeszcze sie da w ubogiej fiescie) Fiesta jest z 2009r. Co konretnie musze poklikac w tym programie, fajnie by bylo uslyszec odpowiedz krok po kroku, jestem totalnie zielony.

Drugie pytanie, czy jesli wymienie manetke na taka z funkcja trip bedzie mi dzialac kiedy zostanie aktywowany komputer pokladowy? Jesli tak to czy wymaga to ingerencji w kostke.

z gory dziekuje i przepraszam jesli padla juz odpowiedz na moje pytania i jest jakas konretna instrukcja o tym co wyzej napisalem, nie doszukalem sie po prostu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
udało się aktywować komputer pokładowy? sam chciałbym kupić taki sam interface i spróbować aktywować
bagufix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.