Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2018, 11:02   #31
kszymal
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 10-03-2018
Model: edge
Silnik: 3.5
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Super. czekam na fotki. Jak sie to sprawdzi to byłbym zainteresowany. Zastanawiałem sie jeszcze czy da sie jakos wstawic zarowke przeciwmgielną do lampy zamiast np swiatla wstecznego ( tak zrobilem w moim poprzednim Escapie z usa) ale na razie nie mialem mozliwosci sprawdzic czy tak sie da.

kszymal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2018, 11:31   #32
mordziaty1
ford::average
 
Imię: KK
Zarejestrowany: 11-03-2018
Skąd: Wieliczka
Model: Edge
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 168
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Myślałem nad tym, i nie zamiast wstecznego tylko nad nim jest tylko odblask i można by tam od spodu powiercić dziury i wstawić czerwone ledy, problem w tym że nie wiadomo gdzie wewnątrz są kable, nie chciałem ryzykować, to raz dwa oryginalnie jest na dole więc wolę na przeglądzie nie udowadniać że nie jestem wielbłądem.

Bump:
__________________
Ford EDGE 2.0 ecoboost
Pozdrawiam mordziaty1.
mordziaty1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2018, 21:06   #33
Fireman26
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Koronowo
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecobost
Rocznik: 2014
Postów: 17
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Witam czy możecie wstawić jakieś fotki lub może ktoś pofatyguje się i znajdzie trochę czasu i zrobi instrukcje odnośnie świateł przeciwmgielnych w Edge? Niedługo czeka mnie taka operacja wiec by się przydało 😉
Fireman26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2018, 22:40   #34
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Lampki z ALi czy też EU nie pasują jak pisaliście.

Ja robię to na wzór EU z oryginalnym przełącznikiem. Tutaj akurat dodane przednie halogeny z doświetlaniem zakrętów.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 08:21   #35
kszymal
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 10-03-2018
Model: edge
Silnik: 3.5
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

No ale jak zrobiłes tą tylną przeciwmgielną i jak połączyłes tą z włacznikiem . Oglądalem ten przelacznik swiatel. Jest tam kostka i dla mnie to czarna magia. Znasz kogos kto sobie z tym poradzi ?

Bump: Ok. W sumie odpowiedź dałes na zdjęciu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kszymal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 12:14   #36
mordziaty1
ford::average
 
Imię: KK
Zarejestrowany: 11-03-2018
Skąd: Wieliczka
Model: Edge
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 168
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przewody od przełącznika do BCM i od BCM do tylnej przeciwmgielnej trzeba dokładać.
Cyknij fotkę gdzie trzeba podłączyć w BCM
__________________
Ford EDGE 2.0 ecoboost
Pozdrawiam mordziaty1.
mordziaty1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 12:23   #37
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Cytat:
Napisał mordziaty1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cyknij fotkę
To auto juz gdzies po Polsce jeździ więc cieżko będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale z tego co pamiętam tylne przeciwmgielne są na tych samych pinach co w fusionie, z przednimi elektryk nie mógł dojść gdzie podłączyć i nie śledziłem tematu, nie wiem jak się zakończył.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 17:50   #38
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lampki z ALi czy też EU nie pasują jak pisaliście.

Ja robię to na wzór EU z oryginalnym przełącznikiem. Tutaj akurat dodane przednie halogeny z doświetlaniem zakrętów.
nie ma opcji dołożenia samego przełącznika, bez ciągnięcia kabli od przełącznika do BCM, BCM do tyłu pojazdu, nie wiem jak wygląda BCM do przodu, ale domyślam że również ciągnięto instalację ...

Korci mnie ten 2.7, ale chwilowo plany z końca roku przyśpieszyły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 17:56   #39
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma opcji dołożenia samego przełącznika, bez ciągnięcia kabli od przełącznika do BCM, BCM do tyłu pojazdu, nie wiem jak wygląda BCM do przodu, ale domyślam że również ciągnięto instalację ...
Do tyłu nie trzeba ciągnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do przodu należy to zrobić.

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Korci mnie ten 2.7, ale chwilowo plany z końca roku przyśpieszyły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Plany zamówienia 2.7 ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 18:01   #40
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Różnice między Europejskim i Amerykańskim

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , a masz numery do których pinów w bcm idą przednie przeciwmgielne?
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.