Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2020, 15:30   #1
Burdavskyy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2020
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie brak kontrolki check.

Witam , autko mondeo 2006r 1.8 125km , moje pytanie jest następujące czy w tym modelu jest kontrolka check ?. Pytam bo u mnie nie ma przy tescie licznika również sie ona nie pojawia a jak jest to jest możliwosc zrobienia np wymiany żarówki ?.
Teraz drugie pytanie zamontowałem manetke z przyciskiem "info" lecz brak komputera w liczniku czy jest możliwość zmiany softu , czy robi to ktos jeszcze czy wymienic licznik ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam . !

Burdavskyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2020, 03:46   #2
Burdavskyy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2020
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Bump
Burdavskyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2020, 06:08   #3
dawidpl7
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 29-12-2017
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2006
Postów: 49
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Cytat:
Napisał Burdavskyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam , autko mondeo 2006r 1.8 125km , moje pytanie jest następujące czy w tym modelu jest kontrolka check ?. Pytam bo u mnie nie ma przy tescie licznika również sie ona nie pojawia a jak jest to jest możliwosc zrobienia np wymiany żarówki ?.
Teraz drugie pytanie zamontowałem manetke z przyciskiem "info" lecz brak komputera w liczniku czy jest możliwość zmiany softu , czy robi to ktos jeszcze czy wymienic licznik ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam . !
Kontrolka Checka oczywiście jest, możliwe że ktoś po prostu wyjął Ci żarówke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do licznika, da się zmienić soft lub można poprostu wymienić licznik ale problem jest taki że przebieg auta jest zapisany właśnie tam, także po zmianie będzie przebieg z licznika dawcy. Można ew. bawić się w korekty ale czy jest to opłacalne?
dawidpl7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2020, 16:43   #4
Burdavskyy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2020
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Cytat:
Napisał dawidpl7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kontrolka Checka oczywiście jest, możliwe że ktoś po prostu wyjął Ci żarówke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do licznika, da się zmienić soft lub można poprostu wymienić licznik ale problem jest taki że przebieg auta jest zapisany właśnie tam, także po zmianie będzie przebieg z licznika dawcy. Można ew. bawić się w korekty ale czy jest to opłacalne?
Okej , a wiesz może jakie żarówki dane tych licznikach ?
Orientujesz się może mniej więcej jaki koszty zmiany sortu ?. Pozdrawiam
Burdavskyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2020, 06:43   #5
dawidpl7
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 29-12-2017
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2006
Postów: 49
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Cytat:
Napisał Burdavskyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okej , a wiesz może jakie żarówki dane tych licznikach ?
Orientujesz się może mniej więcej jaki koszty zmiany sortu ?. Pozdrawiam
Żarówki przy tych małych ekranach to W1,2W, natomiast samo podświetlenie całego licznika fabrycznie wychodziło z żarówkami W3W, osobiście włożyłem W5W i jest elegancko.

Co do wgrania softu kiedyś pisałem do użytkownika tedi_k z Katowic i odpowiedział że niechętnie zajmuje się MK3 bo za stare, ale 2 lata temu chciał za to 5 dych. Nie wiem czy coś się zmieniło.

Ostatnio edytowane przez dawidpl7 ; 22-12-2020 o 09:47
dawidpl7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2020, 07:54   #6
Burdavskyy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2020
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Dzięki bardzo za pomocna odpowiedz , a może podeslalbys linka do tych żarówek to bym odrazu za jednym zamachem wymienił wszystkie .
Burdavskyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2020, 09:46   #7
dawidpl7
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 29-12-2017
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2006
Postów: 49
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Cytat:
Napisał Burdavskyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki bardzo za pomocna odpowiedz , a może podeslalbys linka do tych żarówek to bym odrazu za jednym zamachem wymienił wszystkie .
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ale ja bardziej polecam iść do pierwszego lepszego sklepu z częściami do samochodów i kupić od ręki. Komplet to 2x W1,2W i 4x W3W/W5W
dawidpl7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2020, 22:48   #8
mischel
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2012
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1,8
Rocznik: 2006
Postów: 274
Domyślnie Odp: brak kontrolki check.

Oryginalne żarówki w liczniku są 14V
mischel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.