Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-05-2014, 14:30   #11
Kobranocka
ford::average
 
Avatar Kobranocka
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-05-2012
Skąd: Dąbrówka okolice Starogardu Gdańskiego
Model: MONDEO GHIA COMBI
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002/2003
Postów: 56
Domyślnie Odp: Dym z kratek wentylacyjnych po odpaleniu auta

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie szkodzi że nie śmierdziało po podniesieniu klapy. Warto odpiąć to wygłuszenie i sprawdzić grzałki.
Chyba że sprawdziłeś ale nic nie pisałeś o tym abyś sprawdzał właśnie grzałki, a tylko ponoć nie czułeś zapachu , a to różnica
Grzałki sprawdzałem (obie ok. 2 ohmy i brak przebicia do masy) i dla pewności je wypiąłem. Również sprawdziłem diodę D35 - również sprawna.

Bump:
Cytat:
Napisał HUDY147 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może zwyczajnie spalił się czujnik temperatury wewnętrznej (ten z silniczkiem zasysającym powietrze), jest tam troche elektroniki wewnątrz.
Co do czujnika temperatury wewnętrznej to będe musiał go faktycznie sprawdzić. Ale jak by on się uszkodził to by nie było dymu z kratek od strony pasażera. Samo zwarcie w instalacji mogło sam czyjnik uszkodzić ale to już jest skutek a nie przyczyna.

Wczoraj mając trochę czasu jeszcze raz przeprowadziłem test klimy - brak błędów. Sprawdziłem klapy - we wszystkich położeniach słychać pracę siłowników, sprawdziłem wentylator w trybie ręcznym na wszystkich biegach - sprawny.

Taka jak pisałem wcześniej przy ustawieniu temp. na LO wentylator pracuje z taką siłą czy też z takim biegiem jak był wcześniej ustawiony w trybie ręcznym czy też w automacie bez klimy.

Kobranocka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2014, 13:11   #12
Kobranocka
ford::average
 
Avatar Kobranocka
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-05-2012
Skąd: Dąbrówka okolice Starogardu Gdańskiego
Model: MONDEO GHIA COMBI
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002/2003
Postów: 56
Domyślnie Odp: Dym z kratek wentylacyjnych po odpaleniu auta

Cytat:
Napisał HUDY147 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może zwyczajnie spalił się czujnik temperatury wewnętrznej (ten z silniczkiem zasysającym powietrze), jest tam troche elektroniki wewnątrz.
Czujnik temperatury wewnetrznej sprawdzony - jest ok. Przy okazji oczyściłem go.
Kobranocka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.