Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2011, 12:13   #1
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Ustrzeleni klubowicze na drogach

Wzorem strefy zachodniopomorskiej proponuje powyższy wątek. Samochodów klubowiczów nie znam (a byłoby milo spotkać się na ulicy) wiec takie moje zapytanie czy model, marka i nr rej nie będzie poczytane jako łamanie praw "danych osobowych" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dużo fordzików jeździ po naszej stolicy i tak się zastanawiam ile % z nich chociażby tu zagląda.

P.S. Tylko żeby to nie poszło w kierunku dnia x.x.xx. ten i ten zajechał mi drogeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 13:06   #2
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Już istnieje podobna forma identyfikacji 'stada klubowego'. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Klubowicze mają naklejki klubowe, dosyć charakterystyczne (z tego co się zorientowałem, to na tylnej klapie najczęściej - bo fordy praktycznie tylko z tej strony się widzi na drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), i to właśnie po nich można poznać 'wybrane' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auta.
Czy lepsza jest lista (model, marka i nr rej.) od naklejki? To dyskusyjne.
Wg. mnie dużo łatwiej identyfikować po naklejce, bo jak ktoś jedzie przed Tobą, to zauważysz niebieską etykietkę - cyk - i już wiesz.
Co do Twojej propozycji - jak dla mnie za dużo roboty. Sprawdzać mam na liście jakiejś? Szukać po kolorach, czy modelach? A może po numerach rej.?
Standardowa dawka systemów bazodanowych w pracy mi wystarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . W Warszawie zazwyczaj JA nie mam czasu w trakcie jazdy na wertowanie listy w poszukiwaniu tego, czy dany ford jadący przede mną to klubowicz, czy nie. Wolę zająć się chociażby zmianą biegów, kręceniem tym okrągłym lub np. włączaniem/wyłączaniem kierunkowskazów. Ale to takie moje zboczenie praktykowane za kierownicą. W korku... być może, ale wtedy mam zazwyczaj jedno auto przed sobą przez dłuższy czas i pewnie zdążyłbym spisać numery nadwozia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Dostrzeżenie naklejki trwa w moim odczuciu krócej niż szukanie danych auta na jakiejś liście. A i nie chciałbym się uczyć na pamięć danych Waszych aut (choć to może być dobre ćwiczenie zapamiętywania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Wolę przystąpić do klubu i dumnie reprezentować na drodze klub forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. By nie być gołosłownym, przystąpię do klubu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rotor ; 13-01-2011 o 13:10 Powód: Impuls myślowy
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 15:39   #3
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Odnośnie klubowiczów to może i racja ale chyba też nie każdy nakleja naklejkę na samochód.. chodziło mi bardziej np. o to.

dnia 10.12.10 ok godziny 8:20 widziałem czarnego S-max WWL XW99 po FL na skrzyżowaniu Okopowej i Solidarności. Czy ten ktoś bywa tu na forum?

Ale ok jeśli wg Was to nie ma sensu to temat proszę zamknąć.

Ostatnio edytowane przez pbobek ; 13-01-2011 o 16:30 Powód: nr rej
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 16:16   #4
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Pbobek ma sens i ja to popiera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,tylko że ustrzelisz klubowiczów ,bo raczej wszystkich fordów nie będzie zapamiętywał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale ok ja ktoś zobaczy kogoś z naszych to niech napiszę, numer, kiedy co i jak model i kolor samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 13-01-2011 o 16:35
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 16:29   #5
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Ja wiem że to głupie ale mam pamięć wzrokową (co mi czasami bardzo przeszkadza a wręcz denerwujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i nr rej bardzo często zapamiętujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 16:35   #6
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

ja popieram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 18:24   #7
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał pbobek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ok jeśli wg Was to nie ma sensu to temat proszę zamknąć.
pbobek, relax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dyskutujmy, zamykanie tematu po 2 postach nie ma sensu, a każdy pomysł ma jakiś sens (co najmniej ukryty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Wg. mnie właśnie w Warszawie to może być utrudnione takie identyfikowanie, bo np. u mnie w garażu stoi identyczny (kolor, felgi, wersja) Modolocik jak mój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale dlaczego nie? Próbujmy, być może dzielnicowo to da rady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dostanę naklejkę, to ją nakleję na 1000% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 18:39   #8
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Najłatwiej i najwięcej oklejonych Fordów ( i nie tylko ) można spotkać na spotach.

A , serio to bardzo mało jest oklejonych aut w stolicy. Bardzo mało jest klubowiczów.
Ale , żeby być oklejonym , to wiadomo , że trzeba zostać klubowiczem.

Większość traktuje Forum jako kopalnię wiedzy i nie interesuje Ich płacenie za naklejkę...
Taka jest niestety prawda i powoli się do tego faktu przyzwyczajam...
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 19:13   #9
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić ,gdyby ludzie mieli chęci ).Ja tylko spotykam srebrne fokus kombi 1,8 TDDI 90 koni +chip końcówka 2001 roku(chyba), o rejestracji WO(dalej nie będę zdradzał) z przebiegiem około 154 tys km z nalepką w Ostrołęce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w W-wa ani razu nie spotkałem jeszcze forda z nalepką, nawet mondeo Wojtka nie mogę ustrzelić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 19:27   #10
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki
No to może i druga się już niedługo przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.