Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-12-2016, 18:21   #11
axe127
ford::beginner
 
Imię: witek
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: opatów
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2007
Postów: 16
Domyślnie Odp: 1,6 TiVCT - szarpanie przy ruszaniu, spalanie

doceniam twój optymizm ale myśle że oryginalny filtr niewiele już tu pomoże , albo cały rozrząd jest żle ustawiony albo ten nieszczęsny wariat się rozleciał.chyba trza sie udac do servisu choć w rzeszowie servis forda ma złą opinie.

axe127 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2016, 18:41   #12
M4r3k77
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 07-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: Passat / Mondeo
Silnik: 1.8 tsi / 2.0tdci
Rocznik: 2016 / 2018
Postów: 58
Domyślnie Odp: 1,6 TiVCT - szarpanie przy ruszaniu, spalanie

Jak chcesz ja wiem z czym sie spotykałem w przeszłości i powiem ci że przy takim wyprzedzeniu zapłonu wymiana rozrządu z kołami na nic się nie dała. A po wymianie filtra oleju usterka ustępowała od razu. Dziękuję i powodzenia. Oczywiście może to być uszkodzony wariator, ale ja zanim bym go kupił wymienił bym filtr oleju za 20 zeta... A jak sie skusisz na wymianę i sie poprawi to jesteś mi winien niebieskiego jaśka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M4r3k77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2016, 13:33   #13
axe127
ford::beginner
 
Imię: witek
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: opatów
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2007
Postów: 16
Domyślnie Odp: 1,6 TiVCT - szarpanie przy ruszaniu, spalanie

no nic będę walczył jak poznam przyczyne to dam znać na forum najpierw myśle zająć się wyprzedzeniem zapłonu bo 38 stopni na wolnych a po szybkim wciśnięciu mam 60 przez chwile i wtedy się dusi . kupie blokady na allegro i sprawdze czy ktoś to dobrze poskładał rozrząd. jak by ktoś miał sposób na sprawdzenie wariatow albo zaworów sterujących fazami to poprosze. narazie spróbuje odłączyć instalacje od zaworów sterujących fazami i zobacze jak będzie chodził. chyba się nic nie rozleci.
axe127 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2017, 15:57   #14
remtech1
ford::beginner
 
Imię: seba
Zarejestrowany: 08-03-2016
Skąd: krakow
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: 1,6 TiVCT - szarpanie przy ruszaniu, spalanie

Witam wariator ssacy ma isc na minus jak mocno depniesz bo na luzie dzila tylko chwilke i wraca do zera zas wariator wydechowy bo wcisnieciu gazu ma caly czas pokazywac tak do 40 stopni .38 stopni to prawidlowy zaplon podawany jest w PCM sprawc jaki masz na obd mi na OBD pokazuje od 4 do 8 stopni na luzie przepustnica ma dwa czujniki i obydwie wrtosci powinny pokazywac rownowartosc ok 5 volt jedna wartosc rosnie a druga spada caly czas suma ma sie rownac ok 5 volt potencjometr kosztuje ok 290 w fordzie
remtech1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , paliwo , spalanie , szarpie


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.