Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2019, 23:32   #31
wojnadk
ford::average
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2015
Skąd: poznań/farso(dk)
Model: ford mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150km manual
Rocznik: 2016/12
Postów: 175
Domyślnie Odp: Wymiana foteli zwykłych na skórzane, czy wszystko będzie pasowało plug and play?

Witam wszystkich forumowiczów, drodzy forumowicze ponawiam pytanie,czy fotele od Fusiona (bez elektryki), podejdą do Mondeo (też bez elektryki),czy wtyczki są te same?
Tomek;-)

wojnadk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2019, 21:07   #32
damian290
ford::amateur
 
Avatar damian290
 
Imię: denis
Zarejestrowany: 18-05-2013
Skąd: stalowa wola
Model: mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana foteli zwykłych na skórzane, czy wszystko będzie pasowało plug and play?

Cytat:
Napisał romekkar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotele dojechały (pełny wypas: skóra, elektryka, wentylacja) - jutro biorę się za wymianę. Na pierwszy rzut oka wtyczki w przyłączne w moich fotelach są takie same jak w tych zakupionych, więc jest nadzieja, że obejdzie się bez ruszania okablowania. Zakupione fotele mają pod siedzeniem wbudowane moduły elektroniczne i pewnie trzeba będzie je jakoś zarejestrować lub aktywować.
Witam mam pytanie mam.mondeo mk5 2015 chciałem zamienić fotele gdzie kupić najlepiej na jakiej aukcji by mnie nie oszukano i bym nie musiał odsyłać z powrotem po obejrzeniu kilku aukcji widziałem nawet dobrze uszkodzone pod spodem fotele czyli mocne rozbitki
damian290 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.