Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kosmetyka samochodowa

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-10-2012, 21:24   #1
motylanogha
ford::beginner
 
Imię: Nie pamiętam
Zarejestrowany: 06-05-2010
Skąd: z Polska
Model: mk4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Dobry, długotrwały zapach

Pytanie do wszystkich (również do sinrocka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.):
Jaki zapach (prócz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wunderbauma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) stosujecie w swoich autach?

motylanogha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2012, 21:55   #2
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

Polecam : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2012, 00:37   #3
sinrock
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 198
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

No to ja ci powiem tak, większość zapachów reaguje na ciepło w związku z czym im cieplej w aucie tym bardziej będzie czuć zapach. W związku z tym, że idzie zima to najlepszym wyjściem będzie coś do kratki wentylacyjnej bo wolnostojące puszki takie jak California Scents czy My Shaldan się w tym okresie nie sprawdzają. Natomiast jeżeli chodzi o trwałość to najlepsze są te w formie żelu bądź drewienka (j.w.) nasiąknięte zapachem - weź jednak poprawkę na to, że twoje odczucia zapachowe mogą się różnić od innych osób i jak już dla Ciebie zapach będzie niewyczuwalny to inni mogą się nim jeszcze zachwycać, druga sprawa to fakt, że możesz się po prostu do niego przyzwyczaić.
Ja na chwilę obecną kupił bym sobie CESARE AIR FRIEND głównie ze względu na fajny wygląd i ponoć wysoką trwałość, chociaż sam nie testowałem więc głowy sobie uciąć nie dam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Alternatywą może być zakup zapachu w butli i spryskanie raz na jakiś czas dywaników w aucie jeżeli nie chcemy wozić żadnej puszki ani wkładać nic w kratki wentylacyjne, jednak ta opcja sprawdza się latem, w zimę tak jak wspomniałem zapach bardzo szybko się ulotni ze względu na niską temperaturę i brak kontaktu z ciepłem przez co będziesz krzyczeć że kupiłeś badziewie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Plusem takiego rozwiązania jest to że jak już kupisz 1l zapachu to jeżeli znajdziesz sobie jakiś dyspenser to możesz go uzupełnić, a wszelkie drewienka itp. możesz nim po prostu spryskać.
Jeżeli chodzi o zapachy w butelkach to zerknij na Poorboy's-a czy Chemical Guys-a. Z tego pierwszego mi przypadła do gustu pina colada, a chemical ma świetnego stripper scenta, który niestety dość szybko się ulatnia. Ja czasami spryskuje nim zagłówki więc zapach teoretycznie utrzymuje się dłużej jednak przed tym musisz się upewnić, że nie zostawi ci on żadnych śladów na materiale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i ten zapach trzeba koniecznie dać powąchać swojej kobiecie bo jak któregoś dnia wparuje ci do auta to będzie mieć pretensje że zamiast do sklepu to na panienki pojechałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jak byś chciał kupować takie wynalazki jak zapach Leather czy New Car to nigdy ich nie kupuj przed powąchaniem...
__________________
Kosmetyka w moim wykonaniu, jak coś to piszcie Mini GALERIA

Ostatnio edytowane przez sinrock ; 13-11-2012 o 23:53 Powód: literówki
sinrock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2012, 13:56   #4
papirus
ford::beginner
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Zabierzów
Model: ford fiesta
Silnik: 1,6
Rocznik: 1995
Postów: 13
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

A ja używam ostatnio mojego odkrycia niedawnego California Scents, w puszce umieszczone sa kostki nasączone zapachem, wybór z tej serii jesli chodzi o ilość zapachów jest spory, cena przystepna i zapach na prawde utrzymuje sie długo a jak juz w aucie go nie czuc to jeszcze w szafie go można wykorzystać jak to zrobiła moja kobietaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. wiec otworzyć, pod siedzenie i delektować się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
papirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2012, 20:34   #5
motylanogha
ford::beginner
 
Imię: Nie pamiętam
Zarejestrowany: 06-05-2010
Skąd: z Polska
Model: mk4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

Cytat:
Napisał sinrock Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli chodzi o zapachy w butelkach to zerknij na Poorboy's-a czy Chemical Guys-a. Z tego pierwszego mi przypadła do gustu pina colada, a chemical ma świetnego stripper scenta, który niestety dość szybko się ulatnia. Ja czasami spryskuje nim zagłówki więc zapach teoretycznie utrzymuje się dłużej jednak przed tym musisz się upewnić, że nie zostawi ci on żadnych śladów na materiale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Dzięki!
Ile czasu utrzymuje się ten zapach poorboy's?
motylanogha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2012, 20:41   #6
papirus
ford::beginner
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Zabierzów
Model: ford fiesta
Silnik: 1,6
Rocznik: 1995
Postów: 13
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

Cytat:
Napisał sinrock Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak byś chciał kupować takie wynalazki jak zapach Leather czy New Car to nigdy ich nie kupuj przed powąchaniem...
Dokładnie i ja się z tym bardzo zgadzam. Kupiłem kiedyś z poorboy'a Zapach Nowej Skóry i nie powiedziałbym zeby mi to pachniało skórą, albo tez nową. Ale i tak wydaje mi się że zapachy mieszają się na tyle w danym miejscu, z innymi pozostającymi już w nim zapachami że nigdy nie uzyska się raczej tego , który czuć po odkręceniu nakrętki płynu zapachowego czy puszki. Ale tak czy inaczej, ja także poorboy (pinacolade, vanilie) wspominam w swoim poprzednim samochodzie , bardzo dobrze, tylko najpierw musiałem troche wysiłku włożyć w usunięcie poprzedniego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. smrodku.
papirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2013, 23:07   #7
CG1975
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-01-2013
Model: MONDEO
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

czy zna ktoś firmę shine chemicals?
CG1975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2013, 17:47   #8
Rafał-Focus
ford::beginner
 
Avatar Rafał-Focus
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 23-12-2010
Skąd: Piastów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 34
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

Zapachów do auta to chyba oni nie produkują. Raczej środki do czyszczenia.
Jakiś konkretny preparat masz na myśli?
Rafał-Focus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2013, 18:16   #9
bosiek
ford::average
 
Avatar bosiek
 
Zarejestrowany: 22-03-2009
Model: Ford C-max
Silnik: 1.8 TDci
Rocznik: 2006
Postów: 138
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

ja polecam serię
CALIFORNIA SCENTS nie jestem przedstawicielem itd. poprostu używam i ..jestem bardzo zadowolony!
puszka otwarta, regulowany na najmniejszy poziom usytuowany pod fotelem kierowcy przy wylocie ogrzewanie nóg. Prostym językiem ale tak mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bosiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2013, 09:31   #10
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Dobry, długotrwały zapach

Panowie ja nie używam zapachu , bo moje auto ''pachnie'' jeszcze nowością . Ale jak miałem monde MK3 to używałem tego środka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , rewelacja . Auto świeże jak by dopiero co wyjechało z salonu.
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.