Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-07-2020, 15:37   #1
Sebek6020
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 07-04-2019
Skąd: Jedwabne
Model: S-Max
Silnik: 2.0tdci 130km
Rocznik: 2007
Postów: 42
Domyślnie Zapalniczke jak podłączyć

Witam, Panie i Panowie mam pytanie a zarazem sprawę do was, poszukuję osób które montowały dodatkowe gniazdo zapalniczki po zapłonie, podkreślam potrzebne po zapłonie, chciałbym zamontować je na tył w podłokietniku żeby mieć tam dodatkowe gniazdo po zapłonie, chciałbym abyście mnie pokierowali tak żebym łatwo mógł to podłączyć, po to aby nie podłączać za każdym razem ładowarek itp, np transmiter chodzi mi o zapalniczke chciałbym ją na środkowy rząd zamontować w podłokietniku na drugi rząd siedzeń . Kupiłem takowa zapalniczke[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sebek6020 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2020, 16:40   #2
danek7902
ford::average
 
Avatar danek7902
 
Imię: DANIEL
Zarejestrowany: 01-04-2008
Skąd: KROSNO
Model: Mondeo MK4/ S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zapalniczke jak podłączyć

Ja montowałem dodatkowe dwa gniazda zapalniczki do schowka, oraz na tył schowka nad popielniczką z tyłu. Podpiąłem się do zasilania od oryginalnej zapalniczki, która też jest po zapłonie. Teraz mam trzy dniazda i czwarte w bagażniku. Montaż bardzo prosty, tylko odkręcić elementy tunelu gotowe.
danek7902 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2020, 19:39   #3
Sebek6020
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 07-04-2019
Skąd: Jedwabne
Model: S-Max
Silnik: 2.0tdci 130km
Rocznik: 2007
Postów: 42
Domyślnie Odp: Zapalniczke jak podłączyć

No właśnie u mnie zapalniczka działa 30 minut po zgaszeniu auta i jak odblokuję centralny to też odrazu działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sebek6020 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2020, 21:23   #4
kacza1982
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 17-02-2019
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: Ford S-Max flexi
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 103
Domyślnie Odp: Zapalniczke jak podłączyć

Najprostsze rozwiązanie to podpiąć się do skrzynki bezpieczników przejściówką, np. taką:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Znajdujesz bezpiecznik, na którym jest plus po zapłonie, wpinasz się zamiast bezpiecznika i zabezpieczasz oba obwody nowymi bezpiecznikami. Pozostaje tylko przeciągnąć kabelek plusowy do gniazda i minus gdzieś pod śrubkę i sprawa załatwiono prosto i szybko bez lutowania choć akurat takowe zalecam przy wyższym obciążeniu
kacza1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.