Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2019, 22:01   #21
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dobrze zrobiony to zapewne lepszy od tego niemieckiego szrotu co tak zaciekle bronisz . Przeciętnemu polakowi wydaje się, że niemiec sprzeda mu wycackane auto za pół ceny, ale prawda jest zupełnie inna niemieckie "cacka" są często bardziej rozbite niż te z USA
Ta, a za oceanem sami bogacze nowymi jeżdżą, Używanych lekko pukniętych im nie opłaca sie naprawiać więc sprzedają z małymi uszkodzeniami polakowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widzisz tyle co aktualnie masz na zdjęciach zobaczyć, o wszelkich wcześniejszych katastrofach sie nie dowiesz.

jankes dobroduszny płakał jak sprzedawał...


Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 10-05-2019 o 22:05
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 12:14   #22
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

I tez masz trochę racji - bo z USA tez trzeba umieć szukać i dociekać a nie tylko patrzeć na 10 zdjęć, ale wiedz , że w USA o wiele łatwiej znaleźć pełną historie samochodu niż u nas tylko trzeba umieć tego szukać to raz a dwa jak byś miał trochę pojęcia o rynku ubezpieczeń nawet w Polsce to byś też trochę zmienił zdanie. Bo już u nas w kraju często małe kolizje kwalifikują samochód do kasacji a wierz mi technicznie praktycznie nie naruszony. Ale cóż ...po prostu rynek. I nie ma tu nic wspólnego Jankes czy Niemiec czy Holender, który płakał. A i tak wole a auto z USA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez danwit2 ; 11-05-2019 o 12:16
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 13:01   #23
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tyle, ze ja nic za pol ceny nie proponuje.. a ty tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
Ja komuś proponuje? W takim razie oświeć mnie i zacytuj jakiś post Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet gdybyś proponował coś "niby" uczciwego to i tak z dystansem podchodzę do wszelkiej maści handlarzyków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wolę świadomie kupić rozbitego (ale lekko) i samemu naprawić go zgodnie ze sztuką, wyjdzie dużo taniej i lepiej niż u ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jankes dobroduszny płakał jak sprzedawał...
tam masz licytację albo kupujesz lub nie, nikt ci kitu nie wciska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz rację ze zdjęć za wiele nie wywnioskujesz, więc najlepiej kupować auta jak najnowsze i takie, które sprzedaje ubezpieczalnia. Jeśli na fotach widać, że auto ma wymienione jakieś elementy po kolizji, lub jest już częściowo rozebrane to należy je omijać szerokim łukiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 22:45   #24
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Jeśli ma wymienione jakieś elementy to rzeczywiście nie warte dalszego oglądania ale jeśli jest rozebrane częściowo to jest plus bo po pierwsze widzisz uszkodzenia po drugie właśnie ubezpieczyciele demontują te elementy aby oszacować uszkodzenia



Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja komuś proponuje? W takim razie oświeć mnie i zacytuj jakiś post Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet gdybyś proponował coś "niby" uczciwego to i tak z dystansem podchodzę do wszelkiej maści handlarzyków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wolę świadomie kupić rozbitego (ale lekko) i samemu naprawić go zgodnie ze sztuką, wyjdzie dużo taniej i lepiej niż u ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
tam masz licytację albo kupujesz lub nie, nikt ci kitu nie wciska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz rację ze zdjęć za wiele nie wywnioskujesz, więc najlepiej kupować auta jak najnowsze i takie, które sprzedaje ubezpieczalnia. Jeśli na fotach widać, że auto ma wymienione jakieś elementy po kolizji, lub jest już częściowo rozebrane to należy je omijać szerokim łukiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2019, 00:02   #25
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Najlepiej jak auto jest nic nie ruszane, wtedy masz wszystkie śrubki na swoim miejscu i nic nie brakuje. A jak rozkręcą ci pół auta to wszystkie te śmieci wrzucą ci po chamsku do środka, niszcząc przy okazji tapicerkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trochę już się naoglądałem to wiem co pisze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak samo należy omijać auta z okolic Newburgh, bo tam są b. często auta z powymienianymi elementami po kolizji. Ale koniec już spamu, kolega o co innego pytał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2019, 07:27   #26
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Co do Newburgh to przyznaje racje, różne cuda można tam znaleźć :-) i jednocześnie co do tematu to jestem zadowolony z silnika 2.0 EB

Ostatnio edytowane przez danwit2 ; 12-05-2019 o 07:53
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2019, 12:18   #27
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo z USA tez trzeba umieć szukać i dociekać a nie tylko patrzeć na 10 zdjęć, ale wiedz , że w USA o wiele łatwiej znaleźć pełną historie samochodu niż u nas tylko trzeba umieć tego szukać to raz a dwa jak byś miał trochę pojęcia o rynku ubezpieczeń
Czy koledzy zdają sobie sprawę z faktu, ile napraw blacharskich większych i mniejszych w miarę nowych samochodach jest robionych poza aso nie z ubezpieczenia ?
I nie mówię tylko o pojazdach za wielkiej wody. Nie wiem dlaczego o tym na forach nikt nie wspomina, choć prawie każdy z "wyjadaczy" wie dlaczego tak sie robi i oczym tu pisze
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2019, 18:47   #28
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy koledzy zdają sobie sprawę z faktu, ile napraw blacharskich większych i mniejszych w miarę nowych samochodach jest robionych poza aso nie z ubezpieczenia ?
I nie mówię tylko o pojazdach za wielkiej wody. Nie wiem dlaczego o tym na forach nikt nie wspomina, choć prawie każdy z "wyjadaczy" wie dlaczego tak sie robi i oczym tu pisze
Dlatego już wcześniej napisałem, że najlepiej szukać auto jak najnowsze, wtedy jest duża szansa, że nic nie było przy nim grzebane (tak było w moim przypadku, bo kupiłem praktycznie nowe) Co do napraw blacharskich poza ASO masz rację i za zachodnią granicą wcale nie jest ich tak mało, ale w polsce utarł się mit, że auto sprowadzone z DE to prawie "nówka sztuka" i z niskim przebiegiem, lecz w rzeczywistość jest zupełnie inna, ale weź tu jednemu z drugim wytłumacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli chodzi o ostatnie zdanie co napisałeś nie wiem o czym piszesz
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.