Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-05-2019, 23:25   #1
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Witam szanownych kolegów i koleżanki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak w temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponieważ niebawem powiększy nam się rodzina to konieczna jest zmiana auta. Budżet określony do 70tyś zł - smax w automacie

Przyznaję marzy mi się taki z tymi wszystkimi bajerami typu kamera cofania, sync2, tapicerka skóra+alcantara i takie tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie będę już wspominać o kolorze i panoramie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heh wiadomo byleby nie był czarny i srebrnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Większość ofert która by mnie interesowała to przebiegi rzędu 190-220tyś km i wyposażenie - taki dla mnie wypas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pytanie czy to możliwe aby te samochody z takim wyposażeniem i takimi przebiegami były samochodami w pełni sprawnymi? Większość ofert to samochody sprowadzane.

Na co ewentualnie zwrócić uwagę w tych samochodach z tej kategorii cenowej?

Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 01:59   #2
BrunoJ
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2018
Skąd: Stavanger/Bydgoszcz
Model: LDR110
Silnik: 2.2 TDCI 122KM
Rocznik: 2012
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Pytanie ogólne wiec odpowiedz ogólna. Tak. Możliwe. Ale mało prawdopodobne. A konkretnie to one mogą być sprawne, ale raczej krócej niż dłużej, przy takich przebiegach mogą już być konieczne wymiany różnych elementów, nie zawsze tanie. Jak nie od razu to w nieodległym terminie. Do tego przy sprowadzanych mogą dojść „niespodzianki” - wypadkowa historia, wydawałoby się że wysoki już przebieg jest tak naprawdę skręcony z dużo większego itp. Biorąc pod uwagę, że nowe wypasione auto kosztuje powyżej 150tys (czasem znacznie), miałbym wątpliwości odnośnie rocznika 2016 za 70tys. Tyle potrafi kosztować zadbany poprzedni model z ostatnich roczników 2014-15). Plus jeśli auto w 3 lata zrobiło 200tys to raczej nie służyło do dowożenia dzieci do przedszkola.
Przy takiej kwocie może warto zweryfikować założenia, poszukać ciut starszego auta, tak za 50-60tys i mieć „dychę” w razie W (wystarczy awaria automatu i dychy nie ma).
BrunoJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 09:20   #3
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

70k zł to za mało na ładnego s-maxa II.. tyle chodzią wypasione I z końca produkcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a przebiegi normalne, tyle te auta jeżdzą.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 11:15   #4
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Też tak właśnie myślałam i większość czasu szukałam z tej poprzedniej serii. Ale tak sobie pomyślałam że tak samo mogą być jakieś elementy do naprawy w starej i nowej wersji, to jak i tak coś trzeba będzie robić to może lepiej mieć tą nowszą wersję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Muszę to jeszcze przemyśleć, z pewnością z wybranym egzeplarzem pojedziemy do ASO. Ale czy to daje mi jakąś gwarancję faktycznego stanu samochodu?
I czy przy wyborze ASO Forda kierować się tym który jest najbliżej? Czy jakieś inne kryteria wziąć pod uwagę?
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 11:16   #5
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

a nie chcesz mondeo mk5 ? to juz kupisz ładne w tej kasie.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 11:18   #6
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a nie chcesz mondeo mk5 ? to juz kupisz ładne w tej kasie.
A zmieszczą się tam 3 foteliki montowane tyłem?
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 11:22   #7
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

może być gorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kup sobie nowe berlingo czy partnera i będziesz miała z bańki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 11:24   #8
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Ty przede wszystkim papiery sprawdz tych sprowadzanych, żeby się nie okazało że vat zaginął.
Budzet wystarczający na smaxa mk2, ale nie w wersji opisanej wyżej..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 13:34   #9
armator
ford::average
 
Avatar armator
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-11-2013
Skąd: 3miasto kaszubskie
Model: S-Max Vignale
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 106
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Powiem ci, że już od kilku mcy obserwuje rynek i za te 70k to nic fajnego nie znajdziesz jeśli chodzi o IIgen. Można szukać I gen z końcówki produkcji tyle że, jak na lekarstwo ale po tyle one chodzą. Ja szukam titanium S byle nie czarny i musi mieć automat ale NIE MA, tzn są ale albo składane z kilku albo nie na fullu. i weź tu kup. Budżet mam nawet ciut większy przeznaczony, ale co z tego jak nie ma.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
armator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2019, 15:20   #10
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty przede wszystkim papiery sprawdz tych sprowadzanych, żeby się nie okazało że vat zaginął.
Budzet wystarczający na smaxa mk2, ale nie w wersji opisanej wyżej..
Jest taki jeden mk2 który by mi pasował ale bez tych wszystkich bajerów za 66tyś. Niby wszystko wydaje się ok, ma jakieś drobne wgniotki ale myślę że do przeżycia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z raportu vin w sumie nic konkretnego nie wyczytałam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba że nie wiem na co patrzeć, jest tam sporo zdjęć od poprzedniego sprzedawcy ale ciężko mi po nich ocenić czy to coś poważnego
Może ty coś wiecej podejrzanego wyczytasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. WF0JXXWPCJFM53205
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
automat skrzynia , s-max


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.