Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2016, 23:34   #131
J@colo
ford::professional
 
Avatar J@colo
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-09-2014
Skąd: Poznań
Model: C-max/Galaxy/Mondeo/S-max
Silnik: 1.8TDCI/1,9TDI/2.0TDCI/1.8TDCI
Rocznik: 2006 / 2001 / 2005/2006
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

Przeczytaj chociaż kilka postów z tego tematu to będziesz miał odpowiedź.

J@colo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 16:06   #132
komar12
ford::amateur
 
Imię: GRZEGORZ
Zarejestrowany: 13-12-2016
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Model: mk1
Silnik: 1,6
Rocznik: 99
Postów: 1
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

Witam. Jestem nowy na forum .
Nastały mrozy i zamek kierowcy też wariuje. Kierunki migają ale nie otwiera ani nie zamyka. Po rozebraniu drzwi i poprawieniu złącza i popsikaniu na zamek jest lepiej ale tez nie zawsze zamyka. Patene z usunięciem czerwonej gumki chyba będę musiał zastosować. Drzwi mogę zamknąc z kluczyka ale otworzyć już sie nie da(dotyczy kierowcy i pasażera).Wyrobiony kluczyk?Bo dwie wkładki chyba nie padły?Mam tylko jeden kluczyk. Stałem godz zanim pilot załapał. Jak można otworzyć drzwi kluczykiem ?Czy w ogóle się da ?
komar12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 20:20   #133
Orson
ford::average
 
Imię: antoni
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: LPU
Model: Focus kombi mk1 ghia
Silnik: 1800 benzyna/lpg
Rocznik: 1999
Postów: 63
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

Witam.
Bardzo długo borykałem się z problemem zamka centralnego, żyjącego własnym życiem, zamykałem, szedłem gdzieś tam, po powrocie okazywało się, że samochód jest otwarty. Głównie w okresie zimowym dochodziło do samoczynnego zamykania i otwierania zamków. Kiedyś odpaliłem silnik i zabrałem się za odśnieżanie samochodu, zaczął sobie klepać zamek, skończyło się zaryglowaniem wszystkich drzwi, dobrze, że koło domu, zapasowy klucz uratował mi szybę. Wymieniłem mechanizm w drzwiach przednich prawych. 30 pln i trochę czasu i mam święty spokój.
Orson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2017, 11:50   #134
aln
ford::beginner
 
Avatar aln
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 19-07-2015
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus MK2 Kombi
Silnik: Duratec 1.6 TI-VCT
Rocznik: 2005
Postów: 12
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

W temacie. Czy ktos za elektryka, ktory ogarnie mi temat tych centralnych zamkow w okolicy Poznania? Wczoraj zaczal wariowac mi od strony pasazera i bez dwoch bezpiecznikow juz jezdze. A ze mechanicznie jestem uzdolniony na poziomie szympansa, ktory dorwal sie do skrzynki z narzedziami to wole sie za to nie zabierac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ewentualnie jezeli nic nie da sie popsuc to sam sie za to wezme ... znalazlem na alledrogo takie czesci (do obu drzwi) czy to o nie chodzi?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez aln ; 26-03-2017 o 11:53
aln jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2019, 17:56   #135
vxz80
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2009
Skąd: POLSKA
Model: Focus Mk1 / C-max
Silnik: 2.0 LPG 131km/ 2.0 145km
Rocznik: 1999 / 2005
Postów: 327
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

siemka u mnie w mk1 szarpanie za klamki tez nie mozna otworzyc drzwi czy to wina zamka ?
vxz80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2021, 12:10   #136
Amerycan Fokus Tórbo
ford::amateur
 
Avatar Amerycan Fokus Tórbo
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 05-07-2021
Skąd: Warszawa
Model: Focus Mk1
Silnik: 2.0 SOHC
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

Cześć! To mój pierwszy post! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam Focusa Mk1 2003 sprowadzonego z USA. Foka na krótkich blachach, ludzie się uśmiechają, mówię Wam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto jest w wersji ultra bieda, 2.0 SOHC AT. Chętnie zamontowałbym sobie zamek centralny.

I tu pojawia się moje pytanie: czy standardowo w Focusach były montowane wiązki, że wystarczy dołożyć tylko moduły, czy trzeba byłoby ciągnąć kable? Bo jak to drugie rozwiązanie, to chyba dużo roboty? Czy ktoś z Was ma jakieś info na ten temat? Pozdrowienia.
Amerycan Fokus Tórbo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.