Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2021, 21:09   #1121
stanpiotr
ford::beginner
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 01-09-2019
Skąd: Tarnów
Model: KUGA
Silnik: 1.5
Rocznik: 17
Postów: 16
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

"KrzysTurek" - Jeśli miąłeś Sync3 z USA bez navi to nie uda ci się wgrać map bo w apimie siedzi 8GB pamięci a potrzebne jest 64gb. Ja musiałem zmienić moduł 64gb z innego europejczyka a stary dałem do przylutowania pamięci i również do wgrania map i najnowszego Sync3 panu Tadeuszowi z forum "tedi_k". Oba moduły pracują aż miło.


Ostatnio edytowane przez stanpiotr ; 03-01-2021 o 21:22
stanpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 10:46   #1122
genie
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 29-03-2018
Model: Mustang GT MY17EU
Silnik: 5.0
Rocznik: 2017
Postów: 12
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Witam,
Dziwny problem dostępną aktualizacją SYNC3 ver 3.0 do ostatniej Release 3.0.25 na stronie Forda.
20 grudnia pobrałem z niej update dla mojego VIN, zainstalowałem bez problemów w aucie i potwierdziłem tam stosownym plikiem *xml wygenerowanym po aktualizacji.
W samochodzie oczywiście jest widoczna nowa wersja.
Niestety na stronie Forda system ciągle proponuje mi aktualizację SYNC do nowej tej samej wersji, którą już pobrałem i zainstalowałem.
31 grudnia pobrałem ponownie proponowany update, który okazał się identyczny z tym poprzednim. Zainstalowałem go, potwierdziłem aktualizację na stronie Forda kolejnym plikiem *.xml ale dalej mam to samo.
Nadal proponują mi aktualizację SYNC tym samym update, jakby moje potwierdzenia nie zapisywały się na serwerze Forda.
Przejrzałem wygenerowany po aktualizacji plik *xml ale nie widzę w nim nic co by to wyjaśniało.
A może czegoś w nim nie widzę?
Jak to było/jest u Was?
Czy ktoś coś może poradzić w tej kwestii?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ostatnio edytowane przez genie ; 05-01-2021 o 10:49
genie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 13:25   #1123
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał genie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś coś może poradzić w tej kwestii?
czasam serwery ford-a długo mielą i trzeba cierpliwie poczekać kilka lub kilkanaście dni .
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2021, 10:56   #1124
lawka
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 28-01-2018
Skąd: Tychy
Model: Focus
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 18
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Witam
Czy miał ktoś taki problem, że po aktualizacji systemu pobranej ze strony forda praktycznie po każdym uruchomieniu auta wyskakuje komunikat:
"trwa aktualizacja, bla bla nie wyciągać pendrive bla bla" ??
Dodam tylko, że ostatnia aktualizacja się udała, wygenerował się plik xml, który zaimportowałem na stronie i nie mam już możliwości ściągnięcia czegokolwiek.
Oczywiście żadnego pendrive nie mam włożonego w port usb w samochodzie.

Chodzi o Focusa 2016

z góry dzięki za pomoc
Tomek
lawka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2021, 15:42   #1125
trawu
ford::beginner
 
Avatar trawu
 
Zarejestrowany: 22-12-2019
Skąd: UK
Model: Kuga MK3
Silnik: PHEV
Rocznik: 2021
Postów: 13
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Miałem podobnie w mondeo po wgraniu map f8. Komunikat wyświetlał się gdy uruchamiałem auto ponownie w ciągu kilku- kilkunastu minut od wyłączenia, gdy auto postało kilka godzin nic takiego nie występowało. Master reset ani ponowne wgranie map nie pomagało. Dopiero aktualizacja map do f9 rozwiązała u mnie problem.
trawu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2021, 19:47   #1126
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Koledzy, jeżeli nie jest to post do tego wątku, to z góry przepraszam.
Chciałbym zaktualizować sobie SYNC3 do nowej wersji ale nikt mi nie chce w tym pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja wersja to 3.4 19200, S-max z listopada 2019 r.
Może jest ktoś w Łodzi albo okolicach ... chętnie podjadę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będę wdzięczny za info.
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2021, 20:40   #1127
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale nikt mi nie chce w tym pomóc
i tutaj przesadziłeś , cały temat jest o aktualizacji sync3 łącznie z najnowszym 3.4 v.20282

tylko nie masz ochoty sobie go przeczytać , a na to już nikt nie ma wpływu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2021, 21:25   #1128
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Może źle to zabrzmiało.
Chodzi o to, że ja sam tego nie ogarnę bo się po prostu na tym nie znam i za to się nie biorę.
Chciałbym, żeby ktoś kompetentny w tym temacie spotkał się ze mną i mi to wgrał. Wiadoma sprawa, że nie za darmo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2021, 09:01   #1129
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,578
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

To ja zadam pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Gdyby ten post nie był napisany we właściwym miejscu - proszę administrację o jego przeniesienie gdzie indziej.
Czy wiadomo coś na temat działania Apple CarPlay z Google Maps i SYNC 3.4 - mam na myśli wyświetlanie wskazówek na zegarach IPC. Czy coś się w tej materii zmieniło? Z sukcesem udało mi się wgrać wersję 3.4, Android Auto działa ładnie, wskazówki są, natomiast w CarPlay niestety nie. Wiadomo coś może na ten temat? Czy po prostu nadal to nie funkcjonuje?
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2021, 12:54   #1130
Grzegorz MX
Jeżdże Toyotą :-)
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-07-2015
Skąd: mazowieckie
Model: FF II,5 MK2 hb + FF III,5 hb
Silnik: 1.6b sigma /1.5eb
Rocznik: 2010/2017
Postów: 540
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Problem z Sync3 w FF3 lift może ktoś miał i rozwiązał.

Od pewnego czasu działy się problem, nie działał włącznik radia na panelu - okrągły O/I wciskanie nie dawało żadnego rezultatu, działał dotyk - można było audio odpalić. To było incydentalne.

Dzisiaj odpalam samochód - nie ma logo forda na powitanie, czarny ekran. Nie reaguje na klawisze. Samochód normalnie się zachowuje, zero sync3 żadnej funkcji.

Jakie kroki można przedsięwziąć? Na razie samochód pojechał w podróż, będzie na weekend - mam czas aby się zastanowić. Mam odpowiedni kabel i forscan.
__________________
--
GrzegorzMX
--Zauważyłem schyłek motoryzacji, gdyż coraz więcej samochodów zaczyna mi się podobać (nawet niektóre francuskie)
Grzegorz MX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.