Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-02-2016, 18:45   #2011
Arthi2000
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 13-09-2013
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK5 Titanium HB
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 40
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zachar zresztą podobnie. W klasie D wszytko testował w topowych wersjach a Mondeo wziął golasa...
Nie jest tajemnicą, że Zachar ma największe upodobanie do niemieckich marek, a głównie do koncernu VAG. Jak celnie zauważyliście z Mondeo są 3 filmiki (recenzja, spalanie, zachar off)... a Skoda Superb, Octavia czy inne takie cuda mają ****ylion odcinków... od wyboru do koloru: Octavia liftback, octavia kombi, octavia w kolorze takim, octavia w kolorze innym, octavia z DSG... octavia L&K, octavia RS... etc... Nawet kiedyś spuszczał się nad tym i zrobił specjalny filmik jak w dwóch superbach skierowanych do siebie zadami otwierają się elektryczne klapy bagażnika... żenada! Na pierdoły ma czas, a pożądnego testu MK5 oraz Vigniale nie potrafi (nie chce?) zrobić.

PZdr.


Ostatnio edytowane przez Arthi2000 ; 21-02-2016 o 18:48
Arthi2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 18:46   #2012
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przestań już wrzucać te zdjęcia, bo zaczynam wierzgać nogami na ten widok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a moje białe titanium tornado przyjedzie dopiero za miesiąc...
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 18:49   #2013
_vinci_
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: MONDEO MK V
Silnik: EcoBoost 1,5 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 89
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Voldemord Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przestań już wrzucać te zdjęcia, bo zaczynam wierzgać nogami na ten widok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a moje białe titanium tornado przyjedzie dopiero za miesiąc...
Już nie będę !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_vinci_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 18:52   #2014
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał _vinci_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już nie będę !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście żartowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym Twoje zdjęcia jeszcze bardziej utwierdzają mnie o słuszności wyboru białego z przyciemnianymi szybami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 19:12   #2015
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Mały OT, Zachar wspominał że są problemy z demo cars od Forda. Co do Skody to też zauważyłem większe parcie na szkło ale tłumaczę sobie to właśnie większym zainteresowaniem i wysiłkiem ze strony Skoda Polska.
Zachar przyznał się że jeździł prywatnie mondeo mk3 i dobrze go wspomina, mk5 zarzucał np mniejszą ilość miejsca. Po użytkowaniu mk3 chyba miał prawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

btw wszystkim posiadaczom gratuluję furek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 19:26   #2016
_vinci_
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: MONDEO MK V
Silnik: EcoBoost 1,5 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 89
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał kenji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mały OT, Zachar wspominał że są problemy z demo cars od Forda. Co do Skody to też zauważyłem większe parcie na szkło ale tłumaczę sobie to właśnie większym zainteresowaniem i wysiłkiem ze strony Skoda Polska.
Zachar przyznał się że jeździł prywatnie mondeo mk3 i dobrze go wspomina, mk5 zarzucał np mniejszą ilość miejsca. Po użytkowaniu mk3 chyba miał prawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

btw wszystkim posiadaczom gratuluję furek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoda ma ciśnienie na szkło, ale jak poszedłem porozmawiać o zakupie nowego auta to delikatnie mówiąc mieli mnie w "d..." Tłumaczenie mniej więcej takie: "auta idą jak ciepłe bułki, więc albo bierz na naszych warunkach albo spadaj"
No to spadłem ...

Testy Zachara są jeszcze OK. Ale u wszystkich testujacych denerwuje mnie niechęć do czytania instrukcji i potem zgadują sobie co to jest wygadując przy tym głupoty. Kiedyś oglądałem test nowej Astry i jeden "dziennikarz motoryzacyjny" ciągnął za moduł PowerFLEX dziwiąc się, dlaczego się nie otwiera. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_vinci_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 19:35   #2017
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Gratuluję furki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prezentuje się naprawdę zacnie. Aby łatwiej się zmywało brud nałóż jakiś wosk typu "sealant". Woski tego typu trzymają naprawdę długo i ułatwiają utrzymanie samochodu w czystości.


A kontynuując wątek Zachara, to ja bardzo lubię jego testy i jestem przekonany, że Mk5 wypadłby lepiej gdyby był odpowiednio wyposażony. Niestety testując wypasione wersje, jak dostaje się golasa w tej klasie to pozostaje niesmak.
Co do testów Skody to niestety pewnie PRowcy Skody w tym trochę maczają palce. Poza tym wiemy, że Skoda to auta popularne w Polsce, więc i mu nakręcają odsłony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zachar prywatnie kupił sobie ostatnio Auris Hybrid - czego do końca nie potrafię zrozumieć, bo to tragicznie plastikowe autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 20:12   #2018
Terminator181
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-02-2016
Model: peugeot 307
Silnik: 1,6 HDI
Rocznik: 2007
Postów: 8
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Odnośnie zderzaka tylnego to mi w salonie w Bielsko - Biała zapewnili, że można osobno zamówić dolną część zderzaka wraz z końcówkami, pomalować pod kolor i podmienić. Całość zamknęłaby się w 2tys zł.

Wysłane z mojego Lenovo K910 przy użyciu Tapatalka
Terminator181 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 20:29   #2019
_vinci_
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: MONDEO MK V
Silnik: EcoBoost 1,5 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 89
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Jakie macie doświadczenia z AutoHighBeam ?
Dziś to testowałem i czasami zmieniał fajnie, a czasami długo nie reagował. Potem już mu pomagałem z wrzucaniem świateł mijania żeby nie oślepiać innych.
Starałem się też wyłapać kiedy ma problemy ze zmianą z długich na krótkie i wydaje mi się, że dzieje się to na zakrętach oraz gdy przed nami jest zjazd z górki a my dojeżdżamy do wzniesienia. Ja już widziałem światła auta jadącego z przeciwka, a automat jeszcze nie reagował.

Bump:
Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Gratuluję furki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prezentuje się naprawdę zacnie. Aby łatwiej się zmywało brud nałóż jakiś wosk typu "sealant". Woski tego typu trzymają naprawdę długo i ułatwiają utrzymanie samochodu w czystości.


A kontynuując wątek Zachara, to ja bardzo lubię jego testy i jestem przekonany, że Mk5 wypadłby lepiej gdyby był odpowiednio wyposażony. Niestety testując wypasione wersje, jak dostaje się golasa w tej klasie to pozostaje niesmak.
Co do testów Skody to niestety pewnie PRowcy Skody w tym trochę maczają palce. Poza tym wiemy, że Skoda to auta popularne w Polsce, więc i mu nakręcają odsłony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zachar prywatnie kupił sobie ostatnio Auris Hybrid - czego do końca nie potrafię zrozumieć, bo to tragicznie plastikowe autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za miłe słowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Zachara to jest chyba najlepszy tester youtubowy na rodzimym rynku.
Zwłaszcza, że taż mam spory wzrost i jego testy dużo mi dały przy wstępnej selekcji aut do prywatnych testów.
_vinci_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 20:54   #2020
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Denerwujący staje się ten wątek. Człowiek nie może się doczekać na swoje auto, a tu takie fotki lecą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.