Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-04-2009, 13:37   #1
arturd7
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2009
Skąd: Lublin
Model: MK6
Silnik: 1,2
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Otwieranie tylnej klapy

witam.
Czy można bez większych przeróbek otwierać tylną klapę. Moja fiesta jest bez centralnego i bez otwierania tylnej klapy. Po wyciągnięciu zaślepki przy kierownicy - tam gdzie powinno być oryginalnie otwieranie( okrągła po prawej stronie) zauważyłem przewodziki. Tylko podpiąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Gorsza sprawa w klapie - nie widzę żądnych wolnych przewodów do podpięcia siłownika. Czy da się to jakoś tak zrobić??? Czy ktoś z forumowiczów już to próbował.
Pozdrawiam!!


Ostatnio edytowane przez Speedo ; 30-09-2016 o 05:05
arturd7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2009, 14:39   #2
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał arturd7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja fiesta jest bez centralnego i bez otwierania tylnej klapy.

Jak to możliwe że twoja fiesta rocznik 2006 nie ma centralnego?? myslalem ze "nowe" auta wszystkie mają, że to jest standard już teraz....
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2009, 19:34   #3
Marcin73
ford::advanced
 
Avatar Marcin73
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Żory
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2006
Postów: 253
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał macka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to możliwe że twoja fiesta rocznik 2006 nie ma centralnego?? myslalem ze "nowe" auta wszystkie mają, że to jest standard już teraz....
W podstawowej wersji Fiesty, to chyba tylko wspomaganie kierownicy było gratis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Jak kiedyś moja Fiesta została w serwisie i dostałem samochód zastępczy w postaci całkowicie "łysej" odmiany Fiesty, to miałem wrażenie podróżowania samochodem o co najmniej klasę niższym. A brak zamka centralnego i otwieranie klapy bagażnika wyłącznie kluczykiem był chyba najbardziej dokuczliwy.
__________________
Fiesta 1.25 wersja Gold X, rocznik 2006.
Marcin73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 07:48   #4
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał Marcin73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W podstawowej wersji Fiesty, to chyba tylko wspomaganie kierownicy było gratis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Jak kiedyś moja Fiesta została w serwisie i dostałem samochód zastępczy w postaci całkowicie "łysej" odmiany Fiesty, to miałem wrażenie podróżowania samochodem o co najmniej klasę niższym. A brak zamka centralnego i otwieranie klapy bagażnika wyłącznie kluczykiem był chyba najbardziej dokuczliwy.
Potwierdzam tę opinię , że wersje "Base" mają bardzo ograniczone wyposażenie, a więc (rocznik 2007):
- 1 poduszka powietrzna (to trochę żenada)
- ABS
- wspomaganko kierownicy
- antenkę na dachu
- pseudo-komputer pokładowy z jedną funkcją (zasiąg na zbiorniku)

I to wszystko. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie ma: centralnego zamka, głośników w drzwiach przednich (w tylnych nie ma nawet kabli), szyb w prądzie, otwierania klapy bagażnika od wewnątrz (zupełnie jak w Seicento) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 08:00   #5
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

hehe to bardzo ciekawe....nie wiedziałem że aż takie prymitywne są te podstawowe wersje...
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 09:05   #6
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał macka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hehe to bardzo ciekawe....nie wiedziałem że aż takie prymitywne są te podstawowe wersje...
W Niemczech podstawowa wersja miała np. 4 poduszki powietrzne. Polaczkom widać takie luksusy według producenta nie są potrzebne. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 11:19   #7
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Talking Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał rectosei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Niemczech podstawowa wersja miała np. 4 poduszki powietrzne. Polaczkom widać takie luksusy według producenta nie są potrzebne. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hehehehe bo tam mają równe drogi i takie "poduszkowce"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sie przydadząGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a u nas i tak nic nie pomożeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hahaha
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 12:48   #8
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał macka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to możliwe że twoja fiesta rocznik 2006 nie ma centralnego?? myslalem ze "nowe" auta wszystkie mają, że to jest standard już teraz....
Grubo się mylisz.
Nawet na rynek niemiecki były wypuszczane fiesty bez centralnego (wersja VIVA).
O różnych modułach GEM i funkcjach z tym związanych pisałem tutaj (tabela)

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 16:19   #9
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał rectosei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- pseudo-komputer pokładowy z jedną funkcją (zasiąg na zbiorniku)
Toż to wypas. Chciałbym mieć coś takiego!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 17:10   #10
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Otwieranie tylnej klapy

Cytat:
Napisał Skolmi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Toż to wypas. Chciałbym mieć coś takiego!
Wiem, że dodano ten przydatny wynalazek przy okazji liftingu i zmiany zegarów. Całkiem fajne to jest, sam byłem w szoku że dali to w podstawowej wersji.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
klapa bagażnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.