Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2017, 18:46   #31
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Najlepiej to idsem

__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2018, 08:52   #32
atari
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Szczecin
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140KM -> 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,097
Domyślnie Odp: UCDS z chin

I jak tam, testował już ktoś tego ucds z Chin? Da radę zrobić tym update conversa i moc na 163km?
atari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2018, 12:37   #33
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał atari Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Da radę zrobić tym update conversa
zależy jakie, jak marzysz o czujnikach parkowania itp to ciekawe jak kupisz od Rosjanina tokeny za 40 euro "cześć, kupiłem se w chinach podróbkę twojego ucdsa za ćwierć ceny, opyl mi tokeny bo chcę konwersa zrobić" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2018, 13:05   #34
bzikoll
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 19-01-2016
Skąd: Warszawa, Wawer
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 133
Domyślnie Odp: UCDS z chin

WiTam,
chińskim UCDSem nie da się zrobić upgrade na rosyjski soft ponieważ chiński klon jest ubijany przy próbie upgrade firmware (tak skutecznie że można go na śmietnik wyrzucić) przez najnowsze oprogramowanie rosyjskie, które to robi automatycznie bez jakiejkolwiek informacji użytkownika.

jest jednak szansa aby mając offline pliki do aktualizacji i używając starego softu dołączonego do klona zrobić upgrade Conversa.

Ostatnio edytowane przez bzikoll ; 10-05-2018 o 13:12
bzikoll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2018, 22:25   #35
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Tak jak pisze bzikoll. Da się zrobić wszystko co wymaga tylko kredyty 1lvl (niby 35 ale da się zrobić no limitGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Działa tylko ze starsza wersją softu (jak zrobisz update programu to kabel "blokuje" się). Jak masz pliki to możesz wgrać. Zwykły update da rade zrobić ale jak chcesz moda to tylko przez team viewer (?) i tylko soft Oriona bo chyba nikt nie ma softu ruskiego (a może jednak?:>)

Ogólnie ten klon nadaje się jako alternatywa elm327 choć można kilka rzeczy więcej zrobić. (np właśnie zwykły update modułów co przy elm327 nie możliwe jest puki co) Działa z forscanem ale nie działa z elmconfigiem (w sofcie do kabla da się konfigurację zrobić)
Szału nie ma ale myślę że za 50 dolców...czegu tu wymagać za 10% ceny oryginału.

Swoją drogą ma ktoś może pliki kalibracji 7S71-14C084-BJ oraz 7S71-14C399-AC?
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2018, 22:40   #36
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą ma ktoś może pliki kalibracji
Mam te pliki,poszło PW
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2018, 22:58   #37
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylko soft Oriona bo
Dorwałeś ten soft i złamałeś ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2018, 23:26   #38
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...złamałeś ?
Tomku, ale po co????Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież Sławek jest tu obok i nie ma potrzeby "łamać" czy co tam jeszcze "robione" jest z oprogramowaniem kolegi m0trala...
Pisze się do Sławka @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zawsze da się dogadać co się chce i kto ma to wgrać...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chodziło zapewne o to, że soft Sławka wgrywa się VBF loaderem, więc nie ma problemu ze zrobieniem tego tym nieszczęsnym klonem...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2018, 13:58   #39
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Nie łamałem nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Za słaby w te klocki jestemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledze @peteypee chodziło zapewne o to, że soft Sławka wgrywa się VBF loaderem, więc nie ma problemu ze zrobieniem tego tym nieszczęsnym klonem...
DokładnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I nic nikomu nie sugerowałem. Czysta teoria że mając vbf klonem wgrasz i tyle.
ELM327 można wgrać ru soft z tego co wiem ale oriona chyba już nie.
Pomijając to klon ucds nadaje się jak pisałem jako alternatywa dla elm327, nawet cenowo nie ma dużej różnicy. Obstawiam że niemal każdy (pomijam "znawców" tematu) właściciel forda z C+, kto coś słyszał o ucds i modach softów myśli że da się klonem wgrać te mody za free? (i żeby nie było nie chce tu nikogo obrażać itd) A tu nie o to chodzi. Jak masz c+ ze starszym romem to wgrasz 1007 ale zwykły taki jak wgra ci serwis. Klonem da się zrobić to co elm + możliwość update modułów. Jak dla mnie wystarcza i to powienien mieć zwykły elm327. Wtedy nikt nie myślałby o kupowaniu klonów. Poza tym niektórzy nie wiedzą co zrobić z elm327 do końca więc takim osobom odradzam klona bo zaraz coś "uwalą" przez niewiedzę a potem płacz i szukanie pomocy.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 11:27   #40
Pablos100
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 10-08-2018
Model: Focus 3.
Silnik: 1.6. 105 km
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: UCDS z chin

czyli chińskim klonem można aktywować np czujniki parkowania po ich montażu ?
Pablos100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.