Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-03-2015, 20:22   #21
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

W kółko to samo - "znać się" to się znamy, tylko robić czym nie ma... Obsługa MK5 i pochodzących z niego modułów w rosyjskim kabelku UCDS jeszcze nie jest dostępna, choć jest przygotowywana. IDSem się nie powojuje - taka polityka Forda...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2015, 20:25   #22
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - myślisz, że jest szansa by się dała aktywować nawigacja z Ford Sync bez zamówionej nawigacji? Bo to by było ekstra.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2015, 20:28   #23
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Tak jak piszę - trzeba poczekać na udostępnienie w UCDS funkcjonalności obsługi MK5. Wtedy się okaże.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2015, 20:36   #24
gpysz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

no Panowie ... to ja bardzo czekam ! Czuje zapach profesjonalizmu na poziomie powyżej producenta niemal ... to lubię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2015, 20:41   #25
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Cytat:
Napisał gpysz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Czuje zapach profesjonalizmu na poziomie powyżej producenta niemal ... to lubię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega chce nas chyba obrazić...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
90% rzeczy które potrafi robić kilka osób na tym forum są niedoścignione dla "producenta" (czyli ASO)... Nawet pomarzyć nie mogą, aby za to się zabrać...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2015, 21:20   #26
gpysz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

mialo byc bez ...niemal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niezmienia to faktu ze nawet bardzo ... to lubie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

temat tej aktywacji navi na tym sprzecie przewija sie juz w wilu miejscach w sieci bo w usa temat jest aktualny od 2 lat ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ponoc Ford tam informuje ze jest to opcja ktora mozna dokupic w aso juz po zakupie, ale jakos nie znalazlem nikogo komu sie to udalo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teoretycznie moze udalo by sie jakos sczytac ten soft z takiego systemu ktory ma aktywna navi - i wgrac do wersji bez aktywnej. Sprzetowo te sprzety podobno nie różnią sie absolutnie niczym. Pozniej pewnie trzeba by pewnie jakos "adoptowac" taki sprzet do danego auta ... mam nadzieje ze jakis sposob nadejdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2015, 20:16   #27
gpysz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Bylem dzisiaj w serwisie porozmawiac z zaprzyjaznionym czlowiekiem. Juz interesowal sie sprawa i dochodzil bezposrednio w Ford Polska czy i ew jak mozna by taka nawi aktywowac w tych nowych mk5 monkach.

Odpowiedz byla ponoc zaskakujaco dokladna - nie przewiduje sie takiego rozwiazania ! Oczywiscie wylacznie ze wzgledow bussinesowych bo technicznie ma problemu poniewaz to ten sam sprzet Sync - tak samo wyposazony w GPS itd.
Polityka Forda w EU bedzie taka ze w nowych Mondeo nie bedzie dopuszczala nawet zmiany konfiguracji auta w systemie CAN po sprzedazy ( za drobnymi wyjatkami - np. hak holowniczy - ale na teraz go nie mozna podlaczac ).
Mondeo mk5 to ponoc pierwszy ford zmudowany na jakiejs innej zasadzie budowy sieci CAN w aucie - opiera sie na serwerze w danym aucie i z nim kontytnuuja sie wszystkie podzespoly. Zeby uruchomic takie navi w moim systemie SYNC wg Ford trzeba by zmienic caly Serwer ( czyli sclonowac caly soft tego serwera, takze systemy SYNC z innego auta z aktywowanym systemem, a nastepnie wgrac go do mojego - ale to nielegalne bo zmieni kod VIN mojego auta, i takiej opcji nie zrobia napewno nigdy w ASO. Zreszta ponoc latwo wyszla by np. przy przegladzie technicznym.

Pewnie z czasem ktos to rozgryzie, ale po tej dzisiajd=szej opowiesci - latwo nie bedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Np. ten znajomy opowiadal mi ze do swierzo sprzedanego mk5 chcieli dolozyc halogeny - i Ford odpowiedzial ze to technicznie nie mozliwe i nie przewiduje w przyszlosci takiej mozliwosci. Niezle heh ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jago wyjasnienie wzgl;edow bussinesowych - jest to ze mozna za 6100 zl dokupic do mondka tkz pakiet Bussines - ktory sklada sie wlasnie z takich wylacznie "softowych" funkcji i nie zmienia sprzetowo wcale auta bo oferuje pomoc w parkowaniu, pomoc w wyjezdzaniu z miejsca parkingowego / obie oparte na tych samych co w kazdym czujnikach parktronica. oraz wlasnie NAVI w tym samym systemie SYNC. Ponoc na pytanie dlaczego wiec nie mozna dokupic po zakupie aktywacji tych funkcji w danym aucie przez serwis - Ford twioerdzi ze wczesniej czy pozniej takie opcje by "wyciekly" na rynek i doprowadzily do spadku zyskow ze sprzedazy tych opcji - wiec nie przewiduje ich nigdzie poza konfiguracja produkcyjna.

Ostatnio edytowane przez gpysz ; 27-03-2015 o 20:20
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2015, 20:22   #28
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

bajeczki, no bo innego mieliby powiedzieć?

3-4 lata temu chciałem aktywować tempomat w ASO w Smaxie - też usłyszałem że trzeba wymienić pół auta ... aż szkoda komentować

nie długo będzie wersja testowa UCDSa z obsługą mk5 to pobawimy się - mk5 na dniach wchodzi do sprzedaży w RU
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2015, 20:56   #29
gpysz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

No cala nadzieje w ludziach z otwartymi głowami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2015, 11:47   #30
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Ja mam taki panel środkowy a dostałem nawigacje taka jak na zdjęciu
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg image.jpg (87.8 KB, 141 wyświetleń)
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.