Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2014, 17:10   #11
TSRules
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Ziemia
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 357
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

też ja jeżdżę mk4 bo mnie stac na naprawy i zmiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ponadto tyle oszczędności z diesla, tu filterek, tam dodatek i wychodzi za km cena podobna do małolitrażowej benzyny

TSRules jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2014, 08:05   #12
artax
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-09-2007
Skąd: Świdnica
Model: Focus
Silnik: 1,6 ecoboost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 110
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

Ja czerpię satysfakcję z mojej mk 7 ale raczej tego nie zrozumiesz bo te same teksty piszesz na FKP.Nie masz pojęcia o cenach filtrow a zabierasz głos.I mylisz jazdę z turlaniem ...
PZDR
p.s.Rozumiem ,ze w swoim małolitrażowym nie zmieniasz filtrow i tylko benzynę lejesz?Moje koszta to paliwo ,raz w roku filtr powietrza 60 zl(Ford),kabinowy węglowy 50zl (purflex)Olejowy 29 zl (Ford)U ciebie duzo mniej???DPF i DKZ nie mam .
p.s.Twoje filtry to; Powietrza 37 zl ,kabinowy 60zl , oleju 22 zl.W stosunku do moich roznica okolo 20 zl... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Zakladam ,ze tak jak ja montujesz oryginaly.

Ostatnio edytowane przez artax ; 13-03-2014 o 08:27
artax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2014, 09:16   #13
TSRules
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Ziemia
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 357
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

po pierwsze wyluzuj bo do ciebie nie pisałem tylko do gościa co narzeka na koszta, rozumiem że ty filtra paliwa nie wymieniasz i o układ nie dbasz, tylko się cieszyć, że wszystko działa, ja nie "montuję oryginałów" wystarczy mi filtron, dodatkowo większość zmian i napraw wykonuję sam, nie boję sie pobrudzić rączek, jadąc nawet do mechanika to ja mu mówię co jest do zmiany i nie daję się dymać, mój koszt roczny "serwisu" to 300zł, reszta idzie na paliwo na którym nie muszę oszczędzać, albo na inne zainteresowania ...
mam wrażenie że fiesty nie sprzedałeś, bo nikt nie chce tak drogo kupić i coś cie tam szczypie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TSRules ; 13-03-2014 o 09:17 Powód: błąd ort.
TSRules jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2014, 18:12   #14
artax
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-09-2007
Skąd: Świdnica
Model: Focus
Silnik: 1,6 ecoboost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 110
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

juz wspomnialem o twoim moto-kompleksie na innym forum.Jak komus brak merytorycznych argumentow to posuwa się do buraczanych tekstow.Nic mnie nie szczypie bo mam 2 inne auta a Fiesta to moja przytulankaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Śpię spokojnie gdy ty zastanawiasz się czy ja sprzedałem.Jak szukasz czegoś taniego to polecam igły od handlarzy.Ja nie muszę sprzedać ,syn bedzie miał prezent na urodziny.
p.s.Z lotniczym pozdrowieniem,ziemianinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Także mam zainteresowania...

Ostatnio edytowane przez artax ; 13-03-2014 o 18:16
artax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2014, 22:34   #15
TSRules
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Ziemia
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 357
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

jak na razie to ty mnie atakujesz, tym bardziej jak wspomniałem w ogóle nie pisze w twoim kierunku, więc nie rozumiem twoich wypowiedzi, a tym bardziej ty moich skoro jak piszę właściwie to samo że nie warto oszczędzać na częściach, w twoim wieku (49) to już chyba wypada trzymać jakiś poziom i kulturę, no ale cóż jak widać nie każdy dorasta w równym tempie, spokojności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TSRules jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 08:31   #16
marko52
ford::advanced
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: wielkopolska
Model: FIESTA
Silnik: 1250 ZETEC S
Rocznik: 1997
Postów: 298
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

Mam kolegów , znajomych , co chwalą dizle ,benzyniaki,na gaz, każdy chwali to co ma,jeden miał wszystkie te typy, i.... wrócił do benzyny-na moje pytanie dlaczego- stwierdził że jednak wychodzi mu taniej,kupił małolitrażowy benzyniak i spala tyle co dizel,że jest pewniejszy,że są mniej awaryjne ,tyle tylko że sam nic nie zrobi- poprostu nie umie nic , tylko serwisy- no ale to jest jego zdanie.
marko52 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 10:30   #17
lukaszs
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 15-07-2010
Model: Fiesta
Silnik: Tdci
Rocznik: 2011
Postów: 293
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

ile ludzi - tyle opinii

a jak kogos nie stac na filterki to lepiej niech kupi rowerGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukaszs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 11:36   #18
TSRules
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Ziemia
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 357
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

tak jest, sporo ludzi popełnia błąd kupując auto za max kwotę a potem koszt serwisu dobija, a diesel przy obecnych wyrównanych kosztach paliwa opłaca sie przy bardzo dużych przebiegach
TSRules jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 11:45   #19
janek001
Zablokowany
 
Imię: janek
Zarejestrowany: 03-08-2012
Skąd: wrocław
Model: mondeo
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008 136km
Postów: 374
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

nie kombinujz jakimiś wkładami założ porządny produkt , w dobrej cenie jest Bosch wymień raz w roku z olejem , może kmosztuje ale z autem niema pózniej problemów !
janek001 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 12:56   #20
rys1153
ford::beginner
 
Imię: ryszard
Zarejestrowany: 10-03-2013
Skąd: jarosław
Model: fiesta mk7
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: 1.6 tdci - czy należy już wymianić filtr paliwa? Czy można zamontować filtr od V

Cytat:
Napisał janek001 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie kombinujz jakimiś wkładami założ porządny produkt , w dobrej cenie jest Bosch wymień raz w roku z olejem , może kmosztuje ale z autem niema pózniej problemów !
no wreszcie doczekałem się odpowiedzi, takiego mojego cichego myślenia na plus ,dzieki i tak zrobię dokołuję do 10 tyś i wymienię filtr paliwa /oryginalny/-chociaż odpowiedzi na watek mojego pytania brak a wydawało mi się że tylu ;fachowców' czyta to forum pozdrawiam ludzi z MK-7
rys1153 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.