Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2019, 13:52   #1
mmajchrowski
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-12-2017
Skąd: Tarnow
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Wymiana radia oryginalnego z USB i BT wbudowanym w panel na Sync 1

Witam!
Od dluzszego czasu siedze na Forum i studiuje przypadki montażu/demontazu fabrycznego audi.
W koncu zdecydowalem sie na przekladke mojego radia z wersji BIEDA EDYSZYN (co prawda z USB i BT) ale bez wyświetlacza, a na tym mi zalezy.
Radyjko ktore mam w tej chwili to D1T-18D815-EC BT
Dlatego tez zakupilem radyjko z wersji amerykanskiej z kompletna wiazka i wyswietlaczem bodajze Sync 1 a takze modulem bluetooth
Stad moje pytanie.
Wszyscy wymieniaja radia na Sync 2 i Sync 3 a mnie interesuje wymiana na podstawowe radio.
SAMO ACM czy jak mu tam to DT1T-19C107-AH
Wyswietlacz GK4T-18B955-CB
Oraz modul bluetooth FR3T-14D212-RB
Mam do tego kompletna wiazke ze wszystkimi zlaczami od auta w ktorym pracowalo radio.
Czy jest mi ktos w stanie pomoc i podpowiedziec czy przeszczep ze starego radia na to ktore zakupilem obejdzie sie bez jakiejs wiekszej ingerencji w elektronike samochodu czy czeka mnie dluzsze posiedzenie przy tym.
Nadmienie iz po demontazu radia ktore mam obecnie natrafilem tylko na jedna szeroka kostke ktora jest wpieta w tej chwili w radio obecnie dzialajace i podpieta do tego z boku luzno jest jakas zlaczka do anteny, pozatym nie ma nic innego wolnego do wpiecia.
Zalezy mi glownie na USB i Bluetooth glownie do streamingu muzyki, reszta jest zbedna.
Gdzie moge znalezc jakies schematy, pinouty do wpiecia w obecna isntalacje.
Serdeczne dzieki z gory za podpowiedzi.

mmajchrowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio , transit connect


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.