Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-04-2017, 13:13   #81
angelofdarknes
ford::beginner
 
Avatar angelofdarknes
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 13-04-2017
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 109km
Rocznik: 2010
Postów: 38
Domyślnie Odp: Podpięcie pod komputer

Witam, zakupiłem dzisiaj Focusa 1.6 109km 2010 i wydaje mi się że nie turbo nie daje pełnego doładowania. Czy możecie obecnie polecić jakiegoś fachowca który to potwierdzi albo zdementuje z okolic Poznania?

angelofdarknes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2017, 00:09   #82
MarekRyb
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-04-2017
Skąd: Poznań
Model: Ford Escape
Silnik: 2.0L EcoBoost (240PS) - MI4 **6-bieg. przekł. autom. 6F Mid-Range **LHD 4WD (PTD)
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Upgrade softu pl - okolice Poznania.

Witam Wszystkich po raz pierwszy.
Od miesiąca jeżdżę Esccape 2014 . 240KM,automat. Menu spolonizowane . Światła prawie ogarnięte.(Brakuje tylnego p.mgielnego.)
Chciałbym jednak uzyskać wyświetlanych informacji z wgranego polskiego softu.Widziałem gdzieś w innym escape, ze na wyświetlaczu nad kierownicą można n.p. :
- mieć wyświetlaną cyfrowo prędkość w km/h
- mieć wyświetlane aktualne zużycie paliwa (mam tylko średnie)
Nawigacja pyta o CD mapy - nie wiem jaka zadziała.Przy utwartych drzwiach zawsze świecą mi wszystkie świata.

Czy w Poznaniu lub okolicach jest ktoś , kto sprawnie zrobi mi upgrade do nowszej wersji + Navi ?
Marek
MarekRyb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2017, 17:29   #83
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Upgrade softu pl - okolice Poznania.

Cytat:
Napisał MarekRyb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawigacja pyta o CD mapy
Masz SYNC2 to i musisz mieć kartę SD z mapami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

co do reszty to zalezy jaki masz soft w liczniku/rok licznika . Od tego zależy co się tam uzyska więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pozdr T
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2017, 15:29   #84
Luc1fer
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Podpięcie pod komputer

Cześć, w dniu wczorajszym mój "Fokeł" odmówił posłuszeństwa. Nagle stracił moc i wyrzucił błędy ESP i silnika. Samochód kręci ale nie odpala. Szukam kogoś życzliwego kto mógłby podjechać na Świerczewo w Poznaniu i podpiąć pacjenta pod komputer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Edit: Temat ogarnięty, dzięki J@colo za pomoc.

Ostatnio edytowane przez Luc1fer ; 03-08-2017 o 14:25
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.