Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-07-2007, 22:39   #1
HubertSLON
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-07-2007
Postów: 2
Domyślnie Potrzebuję opinii o BratFORD w Radomiu

Witam,
potrzebyję opinii o warsztacie BratFORD w Radomiu, ponieważ mam potrzebę wymiany wtrysków do Mondeo 2.0 TDCI 130KM. Jak ktoś miał styczność z tym warsztatem to proszę o jakieś info. Hej

HubertSLON jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2007, 22:59   #2
compactsj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-04-2007
Skąd: Tarnów
Postów: 4
Domyślnie

nie wiem czy już tam zawitałeś, ale mogę podzielić sie kilkoma uwagami co do "robienia" wtrysków przez radomski BratFord oraz przez chłopaków z Dąbrowy Górniczej...

mieszkam w Tarnowie wiec zarówno do DG jak i Radomia mam daleko, ale po 2 wizytach w tarnowskim ASO, stwierdziłem ze nie zaryzykuje 3 razu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam MKIII kombi 2.0 TDCI 2002 r. i po zakupie od razu lał 1 wtrysk.

pojechałem do DG - zrobili próbę przelewową, podpięli pod komp, wymienili 1 wtrysk na nowy, zapłaciłem 1100 zł za wtrysk, 20 za uszczelkę i 150 za diagnozę + robotę. razem 1250 z rabatem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

po przejechaniu 7 tys km sprężynka odezwała się znowu, ale tym razem jakoś dziwnie, bo świeciła non stop, a nie jak poprzednim, kiedy włączała się przy szybszej jeździe.

dojechałem do BratForda i tam przy próbie przelewowej wyszło wszystko OK, więc gość wpiął się do komputera i stwierdził spalanie stukowe i zalecił wymianę WSZYSTKICH 4 WTRYSKóW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nie decydowałem się na to i kazałem zrobić ten 1. wtrysk - 800 zł (podobno nowy i z gwarancją, ale pewności nie mam), uszczelka 20 zł, przewody do tego wtrysku i tego obok (podobno trzeba było wymienić - 2x 75 zł = 150 zł), robocizna 250 zł. razem z rabatem 1200 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zarówno pan w sklepie, jak i mechanik mocno namawiali mnie na wymianę od razu pozostałych wtrysków, ale stwierdziłem, że może pojadę z 3 (który na pewno padnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) w jakieś inne miejsce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ogólne wrażenia:
1. Bratford - Radom
- na pewno się na tym znają i mają sporo klientów (byłem w sobotę rano i na raz robili 3 szt. mondeo, a 3 następne czekały) - tylko wtryski. Chwalą się, że mają tanio, ale za 1 zapłaciłem 1200. Gość który przyjechał przede mną zdecydował sie na wszystkie 4 szt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- mają dużo klientów i swoje odstać trzeba
- mimo tego, że samochód jeździ po ich interwencji, nie wiem do dziś czy konieczna była wymiana wtrysku na nowy (oczywiście stary sobie zostawili za free Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

2. Dąbrowa Górnicza
- też się na tym znają
- cena ta sama
- odstać swoje trzeba, ale dlatego że nie mają na miejscu wtrysków, tylko jadą po nie do Forda
- też zabierają stary wtrysk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nie naciągają na wymianę pozostałych 3, jak jeden jest niesprawny

Nie chciałbym, żeby ktoś odebrał moją wypowiedź jako krytykę, czy pochwałę któregoś z tych 2 serwisów, bo w przypadku obydwu sam nie do końca wiem co sądzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na pewno wiem jedno. Jeśli miałbym wybrać ich lub ASO w Tarnowie to nie zastanawiałbym się pól minuty, tylko wsiadłbym w auto i jechał jak najdalej od ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam nadzieję, że ta wypowiedź pomoże komuś w podjęciu decyzji, gdzie robić wtryski
compactsj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2007, 21:21   #3
HubertSLON
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-07-2007
Postów: 2
Domyślnie

Dzięki za odpowiedź.
Byłem w Radomiu i wymieniłem wszystkie cztery wtryski, ponieważ wydaje mi się sensowne wymienić komplet. Przy okazji sprawdzili mi ogólny stan auta oraz udzielili kilka rad co do eksploatacji TDCI. Przejechałem ok. 1000km i jest wszystko wporządku. Generalnie jestem zadowolony. Mam nadzieję, że taki stan będzie trwał długi czas.
Pozdrawiam.Hej.
HubertSLON jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2007, 10:44   #4
kuczis
ford::advanced
 
Avatar kuczis
 
Zarejestrowany: 02-06-2006
Skąd: Dania, Nordsjælland
Model: był Transit jest Focus
Silnik: 1.0 ecoboost 147KM by heko
Rocznik: 2012
Postów: 386
Domyślnie

byłem w Bratfordzie swoim Transitem na wymiane pompy wtryskowej , odczucia same pozytywne , poza jednym przy okazji musiąłm "niby" wymienić łańcuszek rozrządu bo już miał luz itp , nie wiem czy było to konieczne ale po naprawie autko smiga ino hej .

Polecam z czystym sumieniem , znają sie na swoim fachu , jedyne na co bym kazał zwrócić uwagę to czy dodatkowe elementy które nie miały byc wymieniane a niby powinny byc (wg nich )są konieczne i niezbędne .

Szefu ludzki z brat Forda ludzki gośc , da siez nim pogadać i pośmiac ,ale negocjacje cenowe raczej z góry skazane na niepowodzenie , wie ile co jest warte i tego sie trzyma
__________________
Ford Transit all time... only in road
kuczis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2007, 14:34   #5
xavi
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-03-2006
Skąd: Bełchatów
Postów: 269
Domyślnie

moja opinia i przygoda (pozytywna) jest tutaj:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Do pracy MKII 2.0 Zetec + BLOS
Do zabawy ( o przepraszam - do naprawy) MKIII 2.0 TDCI 130 KM 330 Nm
xavi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2008, 21:12   #6
alan11x
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-03-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: Potrzebuję opinii o BratFORD w Radomiu

Co do Bratforda, to moja przygoda zaczęła się od wymiany kpl wtrysków nie muszę chyba mówić że mondeo tdci. Ogólnie fachowo, szybko i tanio. Zobaczymy co dalej, jak czytam posty na temat tego modelu to mam ochotę go od razu sprzedać, jak go widzę i nim jadę to jakoś mi przechodzi. Pozdrawiam!!!
alan11x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2008, 08:44   #7
roki863
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-07-2007
Postów: 25
Domyślnie Re: Potrzebuję opinii o BratFORD w Radomiu

Wróce do tematu.BratForda w Radomiu moge polecić,chłopaki znają się na rzeczy podpowiedzą,co i jak,ale negocjacje cenowe odpadają odrazu.Ale najfajniesze jest to że pojechałem raz zapyatać o filtr paliwa kosztował 100zl,znalazłem inny sklep gdzie ten sam kosztował 90zl,ale przy okazji kupowałem coś dodatkowo w BratFordzie i spytałem jeszcze raz o ten filtr(sprzedawca był inny)to kosztował już 80zl,wiec ceny maja jakie im sie podobaja.Ale znajomosć Forda Transita na BARDZO ale to BARDZO wysokim poziomie.Polecam naprawde
roki863 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 12:50   #8
teska
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 18-09-2014
Skąd: Tarnów
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: Potrzebuję opinii o BratFORD w Radomiu

Moze ktos jeszcze doda opinie? Zamierzam sie tam wybrac w tym tygodniu.
teska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.