Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-11-2009, 14:36   #1
sznooora
 
Postów: n/a
Domyślnie Mkiii 2.0tdci 130

witam wszystkich
jak w temacie poszukuje
MKIII 2.0TDCI 130 rocznikowo 2005/06 z przebiegiem realnym do 200tys KOMBI !! 6 biegowy manual
(widzialem juz pasaty 2003/04 co mialy oficjalnie 260 a tak naprawde ponad 500 i dalej jezdzily w trasy )
dysponuje kwota ok 6tys Euro
czasowo autko musi byc do marca wiec mam troche czasu aby poszperac i poczekac na okazje
szukam autka glownie na trasy, jakos ze studiuje za granica czesto robie po 1,5 do 2 tys w jeden weekend + troche na miescie
tak raz w miesacu wiec wychodzi kolo 25-30 tys na rok
z wyposarzenia to fajnie byla by opcja full oprocz skory i navi
najlepiej jabky samemu sprowadzic na kolach z Niemiec okolice Monachium do 200km
znalazlem cos ciekawego
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lgo43eegpico
Ford Mondeo 2.0 Turnier TDCi DPF Trend/
czy warto najdjechac zobaczyc ? bo to jest odemnie 210km
w skrocie zeby wszyscy zrozumieli
niestety od handlarza a nie z prywatnej reki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kombi/Van 1 rejestracja 07/2006 przebieg 168.000 km 96/131 (kW/PS)
6-biegow , z 1 reki z ksiazka serwisowa, ABS mit EBD , ESP inkl.ASR, czujnik deszczu, Klimaautomatik , Filrer czasteczek diesla? (nie wiem jak przetlumacyc na pl ), kieorownica wielofunkcyjna, computer , elektorniczny reczny hamulec , Kat Euro4, 10x Airbag(mozna w ogole tyle miec ???) , elektr. szyby elekrycznie skladane i podgrzewana lusterka, termometr, Alarm z czujnikiem ruchu w aucie. podrzewane siedzenia; Radio Cassette, , relingi dachowe podgrzwana przednia szyba i dysze spryskiwacza inimobilajzer, przyciemniane szyby Halogeny, hak na przyczepke 161000 ostatni przeglad w Fordzie

warto zabaczyc kupic ?
ile takie autko moze byc warte w Polsce ?

z gory dzieki za pomoc

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 15:18   #2
jackoba1
ford::advanced
 
Imię: jacko
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: WIELKOPOLSKA
Model: MAZDA 6/KA
Silnik: CiTD/Endura
Rocznik: 2005/1997
Postów: 361
Domyślnie Odp: Mkiii 2.0tdci 130

witam, sa bardzo duze niescisłosci z podanym wyposazeniem, dla mnie to nie jest wersja TREND tylko gołe AMBIENTE. 10 poduszek nie ma tylko najwyzej 6- wiecej nie bylo w mondku . Nie posiada wielofunkcyjnej kierownicy, grzanych siedzen, spryskiwaczy reflektorów itd,...... nie ma lakierowanych klamek i listew , nie ma halogenów , te rzeczy( klamki i listwy) były chyba na wyposazeniu seryjnym TREND, poza tym kolor wskazuje na jakies auto flotowe. I to radio na kasety w tym roczniku....
__________________
FORD MONDEO TREND FUTURA :esp,xenon, skóra ,alu 17,navi,tempomat, 6 biegów itd/ CRASH
MAZDA 6 , Mercedes w168 1.9

Ostatnio edytowane przez jackoba1 ; 02-11-2009 o 15:21
jackoba1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 21:09   #3
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: Mkiii 2.0tdci 130

coś chyba Ci się pomyliło. auto które znalazłeś jest gołe jak d..pa niemowlaka. ja myślałem że mam golizne ale widzę że można miec jeszcze bardziej ubogie wyposażenie. i powiem szczerze wiem, że silnik może byc czysty ale ten jest ewidentnie umyty, co może wskazywać że ktoś chce ukryć wycieki. wiem że niektórzy powiedzą że to w niemczech niemożliwe ale nie takie trupy już widziałem jak wracały na A4 z niemiec. jak chcesz to jedz 800-900 km po to żeby się przekonac że nie ma juz aut na zachodzie. ponyśl logicznie: przeciez niemiec nie sprzeda dobrego auta za bezcen tylko dlatego że pochodzisz z biednej polski. poszukaj u nas w kraju, ja szukałem pół roku, a jak pojechałem to tak sie napaliłem że nie mam elektryki w lusterkach i miałem na początku radio na kasety, a samochód jest z 2005 roku. mnie w mondku nic już nie zdziwi w wyposarzeniu, lub jego braku. za dużo się napatrzyłem jak szukałem auta. to co znalazłeś to jakiaś porazka a nie auto, za gołe. i jakoś nie mogę dojrzeć ogrzewanej przedniej szyby, widze tylko wielki włącznik tylnej szyby, ale przodu ani huhu
pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez fxgold ; 03-11-2009 o 21:17
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2009, 17:27   #4
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: Mkiii 2.0tdci 130

co to ma być za jakaś reklama durnej strony. to jest forum forda, a nie jakiś angielski śmietnik.
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.