Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-11-2009, 19:27   #21
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Opinia o Mondeo MK3 diesel 130KM

8 litrów chyba po trasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak na poważnie to 130 konny silnik też Tobie spokojnie wystarczy, wiem bo mam i nie ma żadnych problemów podczas wyprzedzania, wysoki moment obrotowy Mondeo powoduje, że już na 4 mając 90km spokojnie jesteś w stanie wyprzedzić każde auto, bo depnięcie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie żeby nie zniechęcał tylko obyś trafił na dobre Mondeo, bo to już połowa sukcesu w późniejszym użytkowaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2009, 20:10   #22
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Opinia o Mondeo MK3 diesel 130KM

Cytat:
Napisał kobe24la Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właściciele piszą, że ta wersja pali około 8litrów w cyklu mieszanym, chyba, że się mylę
Ja jestem właścicielem ale nigdy nie pisałem że tyle pali, obecnie cykl 1/3 poza miastem i 2/3 miasto ,spalanie na kompie 6,3 i w pełni sprawdza się po tankowaniach i przejechanych kilometrach. I to jeszcze po chipie.....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2009, 20:08   #23
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Odp: Opinia o Mondeo MK3 diesel 130KM

Ludzie co Wy tak patrzycie na przebieg na liczniku? Ja obecnie jeżdżę i mam przebieg rzeczywisty ponad 240 tys. Samochód nigdy nie był szczególnie dbany i picowany. Po prostu regularny serwis, jak to auto firmowe, którym jeździ tylko jedna osoba (wpierw prezes, potem przedstawiciel) - ma być w 100% sprawne. Ale z wyglądu wewnątrz i na zewnątrz wmówię Wam, że mam zaledwie jakieś 80 tys km bo 50 tys to nie będę przeginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , jeździł mój dziadek z babcią tylko w niedzielę do kościoła. I nic mi nie zarzucicie, że tak nie było. Aha, czasami siedział w aucie 5 letni wnuczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2009, 20:40   #24
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Opinia o Mondeo MK3 diesel 130KM

Mając regularny podejrzewam autoryzowany serwis w Fordzie też bym kichał na to ile kilometrów trzaskam, bo wiadomo, że auto firmowe to ma być zrobione na cacy, problem się robi jeżeli to jest prywatny nabywca (kupiec) dla którego 30 tysi to spora kwota, więc nie wie czego się spodziewać a po 2 jeżeli dla Ciebie wywalenie 30.000 zł i kupowanie auta w ciemno, nie znając jego historii i czy auto ma "prawdziwy" przebieg nic nie znaczy to wybacz, ale nie mamy o czym rozmawiać. Wolałbym wiedzieć, że autko ma licznik cofnięty o 50 czy 100.000 przynajmniej wiedziałbym kiedy i jakie części stracą swoją żywotność w takim aucie.....
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.