Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-07-2019, 13:10   #1661
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dziś odswiezylem temat 9 bo przez kilka miesięcy nie miałem czasu. Jeśli będziesz szczęściarz i dostaniesz radio z wersja oprogramowania od 2019.05.03 to możliwe że będzie wszystko hulało, jeśli nie są wersje MX TESTOWANE DZIŚ PRZEZ UŻYTKOWNIKA TEGO FORUM i wszystko pięknie smiga. Więc kup ale by było coś na Converse musisz mieć inny canbus + 1 wsuwkę do Pina w canbus podejrzewam że w każdym sklepie elektronicznym z częściami Kupisz

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2019, 23:06   #1662
Adam197708
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 01-02-2018
Skąd: Poznan
Model: S max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Chciałbym bardzo podziękować koledze YARIS 1 za pomoc z radiem chodzi o ustawienia różnych funkcji. Był i jest miły kontakt i zabawa metodą prób i błędów. Yaris 1 wykonuje bardzo dużą pracę w rozwój aby nasze radia z systemem Android cieszyły nasze oczy i spełniały nasze oczekiwania. YARIS 1 jeszcze raz wielkie dźwięki za pomoc.
Adam197708 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2019, 07:03   #1663
debe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-04-2014
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

A czy ktoś aktualizował bosiona bx-440 do androida 9.0? Sprzedawca wysłał mi plik aktualizacyjny ale nie wiem jak to się spisuje w praktyce. Teraz mam 8.1. Ktoś wie?
debe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 16:38   #1664
Magmaruss
ford::beginner
 
Avatar Magmaruss
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 12-09-2018
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: TDCi 2.0 130 KM
Rocznik: 2008
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mam jeszcze do Ciebie pytanie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czytałem Wasz poradnik odnośnie canbus, ale nie mogę konkretnie znaleźć canbusa od Bosiona. Natomiast znalazłem go przeszukując przedmioty sprzedającego, który sprzedaje radia Bosiona i tam w Specification marka określona jest jako Bosion. W pierwszym komentarzu użytkowników widzę praktycznie takie same numery canbusa jak te widoczne na zdjęciach z Waszego poradnika, tylko rocznik nowszy. Możesz mi potwierdzić czy ten canbus na pewno będzie okej?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Magmaruss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 16:45   #1665
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał debe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś aktualizował bosiona bx-440 do androida 9.0? Sprzedawca wysłał mi plik aktualizacyjny ale nie wiem jak to się spisuje w praktyce. Teraz mam 8.1. Ktoś wie?
Nie dam rady zaktualizować, wyslal mi plik config po którego aktualizacji mialo zacząć pobierać andka 9, nic sie nie zadziało po udpate config. Napisałem do majfrenda ale jak wspomnialem wyzej nie dogadalem sie, wiec odpuściłem póki co. A ty dostałeś gotowy plik czy też config?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 17:45   #1666
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Magmaruss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam jeszcze do Ciebie pytanie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czytałem Wasz poradnik odnośnie canbus, ale nie mogę konkretnie znaleźć canbusa od Bosiona. Natomiast znalazłem go przeszukując przedmioty sprzedającego, który sprzedaje radia Bosiona i tam w Specification marka określona jest jako Bosion. W pierwszym komentarzu użytkowników widzę praktycznie takie same numery canbusa jak te widoczne na zdjęciach z Waszego poradnika, tylko rocznik nowszy. Możesz mi potwierdzić czy ten canbus na pewno będzie okej?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tak ten może być zaznacz sprzedawcy że do forda mondeo
Tu masz trochę drożej

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump:
Cytat:
Napisał debe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś aktualizował bosiona bx-440 do androida 9.0? Sprzedawca wysłał mi plik aktualizacyjny ale nie wiem jak to się spisuje w praktyce. Teraz mam 8.1. Ktoś wie?
W BOSION BX440 i nie tylko we wszystkich radiach opartych na PX3 nie ma pełnej wersji Androida
Pełne wersje to 6.0 /7.0 /8.0 /9.0
Natomiast wersje na PX3 to 6.1/7.1/8.1 i 9.1
I jeśli sprzedawcą wyślą ci 9.0 to po instalacji będziesz miał cegłę zamiast radia, chyba że ty coś źle napisałeś
Natomiast gdy już okaże się że to co masz to 9.1
to po instalacji nie będzie możliwe wrócić do 8.1 chyba że zrootujesz andka podmienisz recowery.
Jeśli posiadasz link do systemu udostępnij go popatrzymy co w trawie piszczy

Bump:
Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dam rady zaktualizować, wyslal mi plik config po którego aktualizacji mialo zacząć pobierać andka 9, nic sie nie zadziało po udpate config. Napisałem do majfrenda ale jak wspomnialem wyzej nie dogadalem sie, wiec odpuściłem póki co. A ty dostałeś gotowy plik czy też config?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Ile waży ten plik?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 18:10   #1667
debe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-04-2014
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dam rady zaktualizować, wyslal mi plik config po którego aktualizacji mialo zacząć pobierać andka 9, nic sie nie zadziało po udpate config. Napisałem do majfrenda ale jak wspomnialem wyzej nie dogadalem sie, wiec odpuściłem póki co. A ty dostałeś gotowy plik czy też config?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Też config. Jeszcze nie próbowałem tego aktualizować ale skoro mówisz że nie działa to lipa.. Czyli wysyłają to samo tak czułem że to jakaś ściema. Spróbuje dogadać się ze swoim chińczykiem zobaczymy co powie.
Plik waży niecałe 3mb

Podaje linka do pliku config który mi wysłał
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czyli okazuje się z aktualizacja do Androida 9.0 czy 9.1 który podają w opisie aukcji to ściema??

Ostatnio edytowane przez debe ; 07-07-2019 o 18:18
debe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 18:29   #1668
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:


Ile waży ten plik?
2.8 mb kolego

Ponadto wiadomość od przyjaciela z chin

~upgrade the Config software,the car radio will be upgrade to Android 9.0. link include manual~

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez mondziak07 ; 07-07-2019 o 18:32
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 18:43   #1669
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.8 mb kolego

Ponadto wiadomość od przyjaciela z chin

~upgrade the Config software,the car radio will be upgrade to Android 9.0. link include manual~

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Po rozpakowaniu masz instrukcje jak zrobić aktualizacje ważne by było połączenie z internetem radio pobierze OTA UPDATE
W confingu jest android opisany jako android 9.0
Jak dla mnie jest to ściema. Bo pod wasz procesor powinien być android 9.1
Dla przykładu popatrz na AliExpress I porównaj
Procesory px5 i px6 działają na 8.0 i 9.0
A PX3 i PX30- na 8.1 i 9.1
Producent poprostu w confingu morze nawet wpisać android 22 i taką samą w update.zip w prop.bulit
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2019, 18:46   #1670
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po rozpakowaniu masz instrukcje jak zrobić aktualizacje ważne by było połączenie z internetem radio pobierze OTA UPDATE
W confingu jest android opisany jako android 9.0
Jak dla mnie jest to ściema. Bo pod wasz procesor powinien być android 9.1
Dla przykładu popatrz na AliExpress I porównaj
Procesory px5 i px6 działają na 8.0 i 9.0
A PX3 i PX30- na 8.1 i 9.1
Producent poprostu w confingu morze nawet wpisać android 22 i taką samą w update.zip w prop.bulit
Jak chcesz moge Ci screena z tej instrukcji zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak dla murzynka bambo wytłumaczone. Mialem neta podpiętego i nic sie nie zadzialo, nawet czary mary powiedziałem i tez nic

Powiem wiecej, nie zdziwilbym się gdyby aktualizacja zmieniala tylko i wyłącznie napis o wersji androida na 9 w ustawieniach

Ide z ciosem i masz kolejne wiadomosci od majfrenda

~no need the internet
it will be auto show you the interface, click "confi" update is ok~

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez mondziak07 ; 07-07-2019 o 18:50
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.