Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2008, 16:36   #21
rafar
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Model: mondeo
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 90
Domyślnie Re: [MK3] Wady i zalety wersji TDCi/ TDDI

Cytat:
Napisał essi55
Hmmm, miło słyszeć. Czesi ponoć za nami nie przepadają. Jakieś bliższe dane tego serwisu w Budziejowicach ? Nigdy nie wiadomo co komu się może przydać (odpukać).....
W domu sprawdzę w papierach i wrzucę dokładne namiary.
Na początku byłem strasznie sceptyczny ale jak zobaczyłem na pierwszym podnośniku najnowsze audi s6, na drugim alfę 166 a na trzecim najnowszego mercedesa C i chwilę pogadałem z mechanikiem to już wiedziałem, że serwis jest dobry. Nie wiedziałem tylko na ile będą chcieli mnie skasować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Czechów i Polaków - Czesi są bardzo sympatyczni i raczej nie uprzedzeni. Idioci są wszędzie więc w Czechach też można trafić. Jak traktuje się ich normalnie to są mili. Ja co prawda nie jestem obiektywny bo jestem czechofilem, znam trochę język, mam w Pradze przyjaciół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na pewno Czesi nie lubią polskiego cwaniactwa i traktowania ich z góry. Polak lubi łamać reguły traktując innych, stosujących się do nich, jak frajerów. Tego Czesi, którzy lubią porządek, nie cierpią.

__________________
Pozdrawiam,
Rafał
rafar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 17:01   #22
rafar
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Model: mondeo
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 90
Domyślnie Re: [MK3] Wady i zalety wersji TDCi/ TDDI

Znalazłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Autoservis Čížek, s.r.o.

České Vrbné 2347
370 11 České Budějovice 2, Czech Republic
tel. +420 385 700 900
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Współrzędne geograficzne:
49° 0'10.11" N
14°27'5.91" E

Warsztat jest blisko centrum handlowego przy drodze E49/20. Jadąc w kierunki płn. (na Pragę) trzeba zjechać z ronda w lewo, potem jeszcze raz w lewo na małym rondzie i w lewo na mały parking serwisu/sklepu z częściami.

Można by to przenieść do jakiegoś wątku/działy w stylu "gorąco polecam warsztat za granicą" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam,
Rafał
rafar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 17:05   #23
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: [MK3] Wady i zalety wersji TDCi/ TDDI

Cytat:
Napisał rafar
[...] Co do Czechów i Polaków - Czesi są bardzo sympatyczni i raczej nie uprzedzeni. Idioci są wszędzie więc w Czechach też można trafić. Jak traktuje się ich normalnie to są mili. Ja co prawda nie jestem obiektywny bo jestem czechofilem, znam trochę język, mam w Pradze przyjaciół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na pewno Czesi nie lubią polskiego cwaniactwa i traktowania ich z góry. Polak lubi łamać reguły traktując innych, stosujących się do nich, jak frajerów. Tego Czesi, którzy lubią porządek, nie cierpią.
Ok, tu zgoda. Za takie zachowanie to Polaków nigdzie nie lubią, takie "drobne cwaniaczki" robią nam wszystkim złą opinię.
Mi chodziło raczej o resentymenty. Zaolzie itp. Ale to już całkiem OT.

pozdrawiam
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 17:14   #24
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: [MK3] Wady i zalety wersji TDCi/ TDDI

Cytat:
Napisał rafar
Znalazłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ciach..]

Można by to przenieść do jakiegoś wątku/działy w stylu "gorąco polecam warsztat za granicą" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za informację. :fcp29
Gorąco popieram. Coraz częściej teraz podrózujemy mondkami po świecie. Może być baaardzo przydatny taki wątek.
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 17:21   #25
rafar
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Model: mondeo
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 90
Domyślnie Re: [MK3] Wady i zalety wersji TDCi/ TDDI

Cytat:
Napisał essi55
Mi chodziło raczej o resentymenty. Zaolzie itp. Ale to już całkiem OT
Eee, to polityka i historia, na które my, małe żuczki, nie mamy wpływu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprawa inwazji w '68 też jest u nas wyolbrzymiona. Czesi wiedzą, że nie bardzo mieliśmy wyjście, sami by tak zrobili w drugą stronę jakby sowieci dali sygnał.
Dla nich najważniejsze, że piwo jest tanie i zimne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał essi55
Dzięki za informację. :fcp29
Gorąco popieram. Coraz częściej teraz podrózujemy mondkami po świecie. Może być baaardzo przydatny taki wątek.
Nie ma za co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jutro sprawdzę czy jest już taki wątek i dopiszę się albo założę nowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy okazji, jak ktoś będzie w tamtej okolicy to koniecznie polecam zwiedzanie Czeskiego Krumlova. Jeden dzień nie wystarczy.
__________________
Pozdrawiam,
Rafał
rafar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.