Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2016, 09:55   #391
biesu
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-10-2015
Model: s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

dafior01 dzięki za wszystkie porady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aby było jasne to jest radio [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli nie jesteś pewien jaki masz system, nie czytaj dalej.
To trochę aluzja do tematu o tym, że wgrywano podobno tylko nakładke która miała imitować andka 5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W version info jest And 5.1.1 wersja jądra 3.0.101+
Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisał biesu Zobacz post
2. Sterowanie z kierownicy tylko w natywnych i jeszcze odwrócone prawo lewo, bez mozliwości zaprogramowania (był niby robiony mod aby w ogóle działało cyt to make your SWC work, our engnieer need change our mother board)
Zmienia się to w ustawieniach fabrycznych. Związane jest to z CAN, bo zakładam że masz ten moduł.
W ustawieniach fabrycznych deafultowo mam wybrane no can, w opcjach sterowania widzę tylko ikonkę głośnika i nic się nie dzieje gdy naciskam przyciski na kier. Ważne że volume i mode działa wszędzie.
Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozpoznaj urządzenie od kogo masz. Napisz do dostawcy że potrzebujesz formaware. Powinni ci go dać. Miej go na zaś i jakby co to Recovery i wio.
Można tez się bawić w backup poprzez recovery i apki ale to nie jest pełne rozwiązanie.
Jeśli nie jestę teraz pewien jaki masz soft, to czemu patrzysz na ten?
Jakkolwiek ten link który podałeś jest dla jednostek MTCB. A jeśli masz u siebie MTCD - to kupisz sobie nowe radio ;-)
WOW nie wiedziałem o tym - sprawdziłem i mam:
MCU version
MTCD_JY_V1_49_2
Więc sofcik pewnie ten [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisał biesu Zobacz post
3. Nie może się sparować z interfejsem OBD2 bluetooth który wymaga hasła (klikam i nic sie nie wyświetla w menu po opcji connect)
Nie radzę bawić się tym czymś, a już na pewno zmieniać cokolwiek w samochodzie. Od wskaźników jest licznik.
Nie wiedziałem, że to niebezpieczne.
Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
domyślne hasło to 0000 albo 1234 paruje się tak samo jak telefon, ale musisz wybrać albo blutus z telefonu albo podgląd auta
co do rejstratora, ja po prostu ustawiłem na sztywno, właczyłem- pozniej daję nagrywaj i wpuszczam go w tray , po zakończeniu jazdy nie zamykam apki tylko zostawiam i jak uruchamia się radio to włącza sie opcja nagrywania ( a że apka wywala sie dośc często to inna sprawa)
W sumie to obejście to OBD po wifi.
Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do rejstratora, ja po prostu ustawiłem na sztywno, właczyłem- pozniej daję nagrywaj i wpuszczam go w tray , po zakończeniu jazdy nie zamykam apki tylko zostawiam i jak uruchamia się radio to włącza sie opcja nagrywania ( a że apka wywala sie dośc często to inna sprawa)
Może napisać jakiś serwis który by dbał o życie danej apki (tylko czy system nie ubije serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), albo kamera jak [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i nią sterowac z HU

biesu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2016, 15:01   #392
kombokombo
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 57
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Wysłałem zapytanie do chińczyków z prośbą o dopasowanie odpowiedniej navi do mojego s-maxa. W odpowiedzi przysłali info z prośbą o przesłanie zdjęcia deski rozdzielczej (zegarów) po czym stwierdzili, że nie będzie pasowała żadna i odrazili zakup. Sorry może za głupie pytanie, ale co ma piernik do wiatraka?
kombokombo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2016, 07:50   #393
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Generalnie chodzi prawdopodobnie o to, że rozmiary,zaczepy,mocowania pasują IDEALNIE do poszczególnych typów samochodu , wyciągasz orginalne radio- wkładasz stację i jest OK-pasuje tak jakbyś miał sprzęt fabryczny,być może nie produkują stacji do tego modelu,albo mają inne rozmiary czy systemy mocowania,w sumie ładnie z ich strony że nie wciskają komuś sprzętu na siłę.Oni(chinczycy, a zwłaszcza producenci sprzętu) bardzo się boją negatywnych komentarzy ( to nie alegro że każdy ma kupujących w d...) -kupisz będziesz niezadowolony wystawisz negata a to będzie ujma na honorze dla nich
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2016, 15:22   #394
kombokombo
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 57
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja wszystko rozumiem, ale po co oni kazali mi wysyłać zdjęcie zegarów??? Powinno liczyć się zdjęcie samego radia chyba prawda?
kombokombo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2016, 15:33   #395
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Brak wspolpracy z convers+ i tylko dlatego pewnie.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2016, 18:09   #396
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brak wspolpracy z convers+ i tylko dlatego pewnie.
Nieee, oni się conversem nie przejmują...
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2016, 21:34   #397
kombokombo
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 57
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dostałem odpowiedź z Chin: "For your monitor like below shows, our head unit do not support, it will be black if install our head unit, so do not suggest you purchase".
kombokombo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2016, 21:52   #398
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Co oni nie suportują?? Bo nie rozumiem, czyżby faktycznie chodziło im o convers+??? To co, nic nie będzie na convers+???
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2016, 19:55   #399
wysokist
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-02-2010
Skąd: Trójmiasto! (nadal trują)
Model: Galaxy MK3 przed liftem
Silnik: 2.0 140 koni , jakiś diesel
Rocznik: 2010
Postów: 101
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

W moim galaxy z 2010 radio chińczyk działa, sterowanie z kierownicy po dokupieniu ( od razu) conversa działa, ale na głównym wyświetlaczu jest cały czas zegar - przy radiu fabrycznym zegar robił się mniejszy i wyświetlało to co nadaje stacja - nazwa , utwory godzina.
Ale jestem zadowolony.
wysokist jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2016, 06:29   #400
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

A jakiego chinola masz ?
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.