Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2017, 08:27   #31
mirek.chomicz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-04-2017
Model: s-max
Silnik: 2
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Wpisz dane auta tu: historiapojazdu.gov.pl dowiesz sie trochę.

Wysłane z mojego Lenovo S650 przy użyciu Tapatalka

mirek.chomicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2017, 23:04   #32
Karol_87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2017
Model: S max titanium s
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Cytat:
Napisał mirek.chomicz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wpisz dane auta tu: historiapojazdu.gov.pl dowiesz sie trochę.

Wysłane z mojego Lenovo S650 przy użyciu Tapatalka
Sprawdzałem tam kika aut, w tym moje własne i ani razu nie zadziałało.

PS. Dziś miał być vin tego autka ze świecia. Miał.... a nie ma
PS2. Facet, Adam od forda z Łódzkiego nie odpowoada nic na temat tego,że auto ma wg vin uszkodzenie oraz że kilka ms wcześniej było podobne ogłoszenie innego właściciela. Tego samego forda.
PS3. Nie no ****a masakra, nie ma uczciwych sprzedawców? 40dychy to kupa kasy, długo to odkładałem a teraz jest cała kolejka frajerów czekających na jelenia...
Karol_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2017, 12:26   #33
Karol888
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Karolu, poszukuję prawie dokładnie tego samego auta, co Ty, mogę Ci kilka spraw zasugerować:
1. W cenie do 40 tys trafić s-maxa polifta w dobrym stanie to bardzo trudna sztuka, prawie nierealne...
2. Polska rzeczywistość sprzedaży aut to baaardzo wielkie bagno, zawodowcy dość dobrze te bagno ogarniają, pozostali często wtapiają..., może jednak Niemcy?
3. Nawet, gdy uda Ci się znaleźć auto za 40 tysięcy w dobrym stanie, to i tak trzeba założyć dodatkowe powiedzmy 5 tysięcy na bieżące wydatki eksploatacyjne. podkreślam, chodzi o auto w dobrym stanie, jak trafisz na minę, można popłynąć na kwoty pięciocyfrowe... albo sprzedać:-/
4. Jeśli ktoś nie ma dużego pojęcia o autach, uważam, że naprawdę warto odżałować trochę kasy i zdać się na ekspertów, można to potraktować jako inwestycję, która bardzo szybo się zwróci.
5. a może by tak jednak skupić się na przedlifcie, nieśmiało zaproponuję ;-)

resztę masz na priv
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2017, 22:38   #34
grzesiuj@onet.eu
ford::average
 
Avatar grzesiuj@onet.eu
 
Zarejestrowany: 17-06-2009
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 99
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

kurde tu wiara szuka polifta siedmio osobowego z 40 tys a ja chciałbym za swojego 50 tys zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzesiuj@onet.eu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2017, 22:45   #35
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

i tak to już jest. Dzisiaj wrzuciłem w jedno miejsce auto z prośbą co sądzą o nim, miałem na myśli czy się podoba. To co się naczytałem to moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zero odpowiedzi czy auto ładne,wyposażenie wystarczające, jedynie komentarze o cenie. Jakie były podane ceny (nierealne) że to aut powinno tyle kosztować, że "gdyby było młodsze, lepiej wyposażone (jest dobrze) to może tyle bym zapłacił gdybym kupował" Zupełne oderwanie od rzeczywistości lub znajomości rynku, cen itp. Opinie były tak stanowcze że gdybym nie miał wiedzy jak jest to prosiłbym chyba o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2017, 08:31   #36
adamuseq
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Jarosław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Cytat:
Napisał [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kurde tu wiara szuka polifta siedmio osobowego z 40 tys a ja chciałbym za swojego 50 tys zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i masz abosultna rację, mi niewiele zostało z 50k ale kupilem polifta w stanie bdb z b niskim przebiegiem i uwazam ze cena byla adekwatna.
adamuseq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2017, 08:43   #37
Karol_87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2017
Model: S max titanium s
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

...jutro, tj wtorek jadę oglądać polifta za 55k i bardzo chcę go kupić także mocno zweryfikowałe swój target.

PS. Każdy ma prawo do marzeń... stąd do niedawna chciałem podobne auto za max 45 wyrwać...

Pozdrawiam
Karol
Karol_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2017, 08:49   #38
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

idziesz w dobrym kierunku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.