Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2010, 13:35   #1
Maviej
ford::beginner
 
Avatar Maviej
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci kombi z 90KM (100)na 120
Rocznik: 2005
Postów: 12
Domyślnie Nie odpala ,po przekreceniu kluczyka terkocze coś z okolicy bezpiecz pod schowkiem.

Mam mały lub duży problem. Wczoraj foka umarła. Najpierw pokazały sie błedy od poduszki i pasów i nie było kierunków na desce choć migały na zewnątrz, po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu pokazały sie na chwile błedy ABS i ESP. Teraz rano centralny nie działa i nic nie działa po przekreceniu dioda imo strasznie miga i z okolic pod schowkiem wydobywa sie terkot, a jak nacisne chamulec to terkot milknie, tak samo jak włącze na światła mijania, tylko zegary wtedy warjują , czy jest ktoś kto może coś powiedzieć w tym temacie?

Maviej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2010, 13:40   #2
phantom-kk
ford::advanced
 
Avatar phantom-kk
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nie odpala ,po przekreceniu kluczyka terkocze coś z okolicy bezpiecz pod schowki

Może po prostu akumulator padł?
phantom-kk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2010, 16:34   #3
marcinur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-08-2009
Skąd: Przemyśl
Model: Escape
Silnik: 1,5 ecoboost 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 24
Domyślnie Odp: Nie odpala ,po przekreceniu kluczyka terkocze coś z okolicy bezpiecz pod schowki

Cytat:
Napisał Maviej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy jest ktoś kto może coś powiedzieć w tym temacie?
Akumulator
marcinur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2010, 20:46   #4
Maviej
ford::beginner
 
Avatar Maviej
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci kombi z 90KM (100)na 120
Rocznik: 2005
Postów: 12
Domyślnie Odp: Nie odpala ,po przekreceniu kluczyka terkocze coś z okolicy bezpiecz pod schowki

No to działa już wszystko O.K. a czemu ?
Fakt padł akumulator , wiec podładowałem go ze szwagrem troszke i odpalił, ale błąd poduszki, pasów i recznego został, nie ma też kontrolek od kierunków, świateł długich,a radio działa jak chce.
Co było przyczyną ?
Ano gdyby szwagier sie niechciał swoim modułem do kompa od AUDI podpiąć to byśmy nie wiedzieli. Jakiś magik zamiast wkret wkrecić w deske w swoje miejsce (czyli powyżej gniazda OBD) to wkrecałto pewnie na ślepo i wkręcił w piny gniaza , a to dało zwarcie i błedy no i oczywiście rozładowało akumulator . A uaktywniło sie dopiero jak podłączyłem drugą lampke w podsufitce bo nie było, a czemu dopiero wtedy to nie wiem. Po wykreceniu tego wkreta wszystko wróciło na miejsce.

Koszt : dwa browarki szwagra i kupa kombinowania i domyślania sie.
Jak bym dorwał tego magika co to zrobil to nie wiem co bym mu zrobił, a samochodzik ostatniao w ASO był bo mu zamki powariowały.
Maviej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.