Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-02-2017, 14:55   #41
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

u mnie w focusie bylo dokladnie tak samo woda dostawala sie na dywanik pasazera z przodu okazalo sie ze niedolegala dobrze maskownica plastikowa i jakas uszczelka na podszybiu. Wymienili cała plastikowa maskownice ta przy wycieraczkach i problem skonczyl się

__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2017, 18:51   #42
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety i moją Kugę dopadła przypadłość wody pod wykładziną- u mnie woda jest pod wykładziną pod stopami kierowcy. Nie ma dramatu, ale dyskomfort jest. To właściwie pierwsza "poważna" usterka w 7-letniej Kudze. Jutro auto i tak ma terminowy przegląd w ASO, to pewnie dowiem się skąd tam woda i co można zaradzić. Z postów wynika, że u kilku osób przyczyna była różna.
Na szczęście przyczyna mokrej wykładziny po nogami kierowcy okazała się prozaiczna - przez całą zimę woda z dywanika gumowego przez niewidoczne pękniecie schodziła na wykładzinę. Temat mokrej wykładziny po wysuszeniu i wymianie dywanika zniknął.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2017, 08:52   #43
xmarx
ford::average
 
Avatar xmarx
 
Zarejestrowany: 24-11-2013
Model: kuga
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 63
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Naniesiecie śniegu a potem panikujecie, ze woda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
__________________
______________________________________
Moje auto - Black Panther
xmarx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2017, 07:45   #44
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Cytat:
Napisał xmarx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Naniesiecie śniegu a potem panikujecie, ze woda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Fakt. Zgubiła mnie rutyna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jest dobrze - 7 letnia Kuga nadal bez poważnej usterki. Życzę wszystkim takiego egzemplarza.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2017, 07:07   #45
ravpasik
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Rzeszow
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Witam mam tez mam problem z woda pod wycieraczka u kierowcy 3 dni nie padał deszcz i było dość ciepło wiec klima chodziła pełną parą i zaczęła się zbierać dość poważnie woda ale jak klima nie chodzi to już wody nie ma pomuszcie jak rozwiązać ten problem
ravpasik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2017, 08:37   #46
ellocco
ford::average
 
Avatar ellocco
 
Zarejestrowany: 22-07-2010
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Model: KUGA MK1
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2010
Postów: 172
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Cytat:
Napisał ravpasik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam tez mam problem z woda pod wycieraczka u kierowcy 3 dni nie padał deszcz i było dość ciepło wiec klima chodziła pełną parą i zaczęła się zbierać dość poważnie woda ale jak klima nie chodzi to już wody nie ma pomuszcie jak rozwiązać ten problem
Możesz mieć zapchany :"Drain tube" czyli rure spustową z modułu HVAC. Musisz sobie jakoś poradzić z udrożnieniem tego spustu.
ellocco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2017, 19:14   #47
Meniumeh
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-07-2017
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 161
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Ja też mam mokry dywanik pasażera. Sprawdzilem to miejsce pod szybą gdzie jest ta masa uszczelniająca i rzeczywiście jest ona pęknięta. Zastanawia mnie tylko jak tam woda w ogóle podchodzi bo wydaje się że wszystko powinno zlecieć przez rynienki. Przynajmniej tak się dzieje gdy szybe polewałem wodą z butelki i obserwowałem gdzie płynie.
Meniumeh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2017, 13:29   #48
adamiec
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2017
Model: KUGA MK1 Transit MK8
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Witam wszystkich.Miałem ten sam problem z wodą pod dywanikami od pasażera i od kierowcy, woda leciała z górnej części szyby po słupkach i na podłogę nie było tego widać ,w moim przypadku musiałem wyciąć szybę i wkleić na nowo.Przy wycinaniu szyby okazało się że szyba nie była przyklejona na 3/4 górnej długości szyby.
poz.
adamiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2017, 22:23   #49
Meniumeh
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-07-2017
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 161
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Ja dalej mam problem mokrego dywanika pasażera. Dzieje się to po deszczu i wygląda na to jakby woda schodziła z okolic słupka przedniej szyby. Zeby znaleźć źródło chciałem wyciągnąć schowek pasażera i dalej macac ręką dokąb jest mokry filc. Niestety zeby schowek odkręcić trzeba cala środkową część sciagnac i wtedy odpyscilem. Ktos mial podobnie?
Meniumeh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2017, 22:54   #50
mundi
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-04-2017
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?

Cytat:
Napisał Meniumeh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja dalej mam problem mokrego dywanika pasażera. Dzieje się to po deszczu i wygląda na to jakby woda schodziła z okolic słupka przedniej szyby. Zeby znaleźć źródło chciałem wyciągnąć schowek pasażera i dalej macac ręką dokąb jest mokry filc. Niestety zeby schowek odkręcić trzeba cala środkową część sciagnac i wtedy odpyscilem. Ktos mial podobnie?
Tak troszkę ale jeśli nie kapie z klimy to na 100% szyba taka przypadłość naszych autek niestety szybką lubi się odkleić. Najlepiej zdejmij trójkąt boczny z szyby wyjmij piankę z dołu i będziesz miał dojście by włożyć rękę chociaż trochę pod kokpit zaraz przy samej szybie, jak tam będzie mokro to masz pewność że szyba. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
mundi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.