Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2020, 10:27   #31
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,198
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał wuszumaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo mam ff3lift od tygodnia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał wuszumaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przedtem ff3 2012. Czy teraz jasne?
(...)
Niby jasne, ale tak nie do końca. Ja przedtem miałem FF2 2006r i kupiłem sobie "chińczyka" i miałem wszystko co trzeba i tam gdzie trzeba. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P1040766.jpg (90.0 KB, 105 wyświetleń)

__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 10:28   #32
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] No ale to nie jest przecież uchwyt na nawigację... Mam nadzieję :|
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 10:30   #33
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba najgłupszy uchwyt ever - szkoda że nie w nogach pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak można tak niebezpiecznie całkowicie odwracać głowę od drogi i i patrzeć w dół... no a potem wszystko zwalają na piszących smsy...
hahah, się pacjent zezłościł! Czy na sync3, czy na kratce czy na szybie - wzrok odwracasz tak czy inaczej. Ale ten uchwyt w razie wypadku/kolizji nie odpadnie od szyby czy kratki i łba ci nie roztrzaska. Czasem warto .... pomyśleć zamiast być po prostu złośliwym - ale to chyba nasza narodowa cecha.

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby jasne, ale tak nie do końca. Ja przedtem miałem FF2 2006r i kupiłem sobie "chińczyka" i miałem wszystko co trzeba i tam gdzie trzeba. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no ja akurat kasę ładuje przede wszystkim w to aby pojazd był sprawny, bo jeżdżę z rodziną, a to kosztuje, sam nie umiem za bardzo więc tylko mechanik zostaje. Na takie fajne rzeczy już nie starcza. Mi to służyło jako nawigacja i ja z tym problemów nie miałem, nigdy, ale rozumiem czemu można to uważać za mniej bezpieczne. Z drugiej strony... panowie, to ma wspomagać kierowce a nie żeby kierowca się w to wpatrywał non-stop. Nie dajmy się zwariować. Po prostu trzeba za kółkiem myśleć. Bo inaczej head-upy i 50 asystentów nie pomoże.
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 13:24   #34
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

mi w UK wystarczy naogladac się kierowców którzy na nowe przepisy (które zabraniają dotykać telefonu podczas jazdy) pościągali uchwyty na telefony z szyby i teraz jadąc w mieście gapią się w krocze.
Więc uchwyt na wysokości kolan jest dla mnie nieporozumieniem. HUD jest fajnym rozwiązaniem, komendy głosowe też, Android Auto/Apple car play to też super, ale Foka MK3 2012 niestety nie posiada tych wszystkich bajerów.
stąd wolę mieć telefon na szybie.
i tak z nawigacji fabrycznej korzystam zawsze poza godzinami szczytu. w godzinach szczytu jednak odpalam Google maps, nawet żeby tylko spojrzeć która strona miasta wracam do domu.
stąd też preferuje jednak wciąż mieć telefon z nawi w takim miejscu, że cały czas widzę też co się dzieje przed maska.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 14:21   #35
pjetrucha
ford::advanced
 
Avatar pjetrucha
 
Zarejestrowany: 05-12-2013
Model: Focus
Silnik: 1.6 EB 150 KM
Rocznik: 2014
Postów: 469
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba najgłupszy uchwyt ever - szkoda że nie w nogach pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak można tak niebezpiecznie całkowicie odwracać głowę od drogi i i patrzeć w dół... no a potem wszystko zwalają na piszących smsy...
Rozumiem, ze jak zmieniasz klime albo radio to stajesz na poboczu za kazdym razem?
Nie wiem jak uzytkujesz telefon w trakcie jazdy, ale jesli piszesz smsy albo ogladasz youtuba to nawet na szybie bedzie tak samo niebezpiecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wedlug mnie miejsce jak kazde inne, ale brodit ma tez inne wersje uchwytu (na slupku i dwa na kratce) wiec kazdy moze sobie dobrac wedlug swoich potrzeb.
pjetrucha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 19:15   #36
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Obadajcie ten system mocowania telefonu Brodita w MK3. Na słupku kierowcy, kabel spokojnie można schować w słupek i wyprowadzić dołem do uchwytu.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg obraz_2020-10-30_201526.jpg (16.4 KB, 107 wyświetleń)
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 21:48   #37
TTrex
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Mazowieckie
Model: Foka
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 190
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Na upartego jak ktoś chce na środku nad konsolą to takie coś.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TTrex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 22:10   #38
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Za tę cenę bałbym się kupić spinacze do bielizny.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2020, 09:37   #39
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

odpada na pierwszym progu zwalniającym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2020, 09:45   #40
TTrex
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Mazowieckie
Model: Foka
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 190
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odpada na pierwszym progu zwalniającym
Miałeś?

Tylko nie widzę potrzeby takich rzeczy jeśli nie ładują! Nawi zjada mocno baterie.
A tak to można położyć telefon wszędzie...
TTrex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.