Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2019, 15:39   #11
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał makarena2008 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam założone full led i wszystko jest oki, poza właśnie lampką w bagażniku - zdradzisz co trzeba zrobić?
szczerze to nie pamiętam co robiłem dokładnie ale problem wyeliminowałem .
Nie wiem jak kolega powyżej co ma ta dyskotekę na to przystał . Jeśli jest taki problem to zakładamy stare lampy i przywracamy co było wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Takie moje zdanie .

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 16:41   #12
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Oczywiście lampy zostały za moja zgoda i nie mam żadnych zastrzeżeń co do roboty wykonanej przez kolegę Mayak. Niestety trafił się przypadek którego Marcin wcześniej nie miał i nie wiedział co z tym zrobić dlatego szukam rozwiązania. Dla sprostowania jeśli wyłącze w lampce zapalanie swiatel po otwarciu drzwi to światło jest cały czas zgaszone miga tylko e bagażniku
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 17:20   #13
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał Kostek12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla sprostowania jeśli wyłącze w lampce zapalanie swiatel po otwarciu drzwi to światło
a to już lepiej . Ten bagażnik to walić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Masz niekompatybilną konfiguracje i Twój kolega musi trochę pogłówkować i próbować do skutku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. o ile się da . W końcu piszą o sobie "FE" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 22:11   #14
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...W końcu piszą o sobie "FE" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To "FE", jak to Kolega ujął, to jest MÓJ znak towarowy...
Takie tematy rozwiązuje się tylko na aucie a nie teoretycznie.
Ja nie widzę dla tej wizyty przeszkód - w końcu wcześniej było trochę takich różnych przypadków i dokładnie wszystkie - przez te ponad 5 lat mojej aktywności na tym polu - znalazły swoje pozytywne rozwiązanie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cały mój czas zżera mi robota z moim Edge i nie mam w tej chwili głowy do siedzenia na TW.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 15-03-2019 o 06:18
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 23:28   #15
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

No to reguła niepotwierdzona bo ja mam titanium

Bump: I nie wykluczone ze się pofatyguje Panie Tadeuszu jak nie znajdę rozwiązania bliżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2019, 00:08   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał Kostek12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ja mam titanium
...
W titanium nie mam wg mnie problemu z kodowaniem. Czyli popełniony został jakiś błąd.
"Na dzień dobry" zerknijcie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z jakiego powodu zostały zostawione 'lowbeam" jako DRL...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2019, 11:49   #17
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

świecą paski jako drl, ale Kostek12 przekładał piny
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2019, 12:10   #18
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Tak piny przełożyłem chyba tak jak być powinno czyli od długich z 2 do 5 a od pozycji od 1 do 10.
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2019, 16:36   #19
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Lampy jednak tez są chyba nie do końca tak jak powinny. Przelacznik ustawiony na auto i w ciągu dnia na pozycji P w skrzyni biegów świecą się tylko ledy zderzaka. Po przełączeniu n D zapalają się dodatkowo mijania i chyba listwa led w lampie (chyba bo samemu ciężko to sprawdzić - mijania na 100%) jak zapada zmrok to nie ważne czy na P czy na D świecą ledy w zderzaku plus pasek led w lampie i mijania.
Nie wiem jak powinno być w sumie ale wydaje mi się ze coś się tam pokręciło i dlatego tez migają światła wewnętrzne dając znak o złej konfiguracji.
Jak nic nie znajdę w okolicach Warszawy to wybiorę się z czasem do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Chyba ze może Ty nieraz odwiedzasz stolice ?
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2019, 17:16   #20
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał Kostek12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przelacznik ustawiony na auto i w ciągu dnia na pozycji P w skrzyni biegów świecą się tylko ledy zderzaka. Po przełączeniu n D zapalają się dodatkowo mijania i chyba listwa led w lampie (chyba bo samemu ciężko to sprawdzić - mijania na 100%) jak zapada zmrok to nie ważne czy na P czy na D świecą ledy w zderzaku plus pasek led w lampie i mijania.
w pozycji P nie świecą LEDY DZIENNE w LAMPIE . Dopiero w pozycji D działają . Oczywiście sprawdzisz to sam ... wystarczy zaciągnąć ręczny lub poprosić kogoś aby Ci spojrzał .
Co do wyprawy .. przecież Ci panowie są w dobrych relacjach więc na grzyba masz jechać pół POLSKI . Powinni sobie raczej pomagać w tych sprawach
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy do jazdy dziennej , led , reflektor


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.